Международна политика

Аз съм под ефекта на тва дето го наричам ток exploit.
На каква база недоволства така наречения бизнес? Според мен не трябва да недоволстват а да връщат пари. Говоря за големия бизнес по-скоро.
 
Мне... Нито една от сестрите ми не ползва моя профил. Нося цялата отговорност за всичкия бълвоч, който съм сипала във форума през годините.
Като цяло не съм фен на споделените акаунти, откакто заради мен баннаха акаунта на племенницата ми в замунда, та после се наложи да чакам месеци, за да си направя мой.
tooth.gif
tooth.gif
А, то един път да тръгне, че сестра ти пише от профила върви доказвай, че нямаш сестра.
 
Искам да натъртя, че съм добронамерен. Не съм изоставил идеята за компютърна игра с някои персонажи от форума. Манди ще има помощник котка. Сигурно ви звучи нелепо, обаче според мен има хляб в това. Ако направя някаква аналогия @Blinky го виждам в ролята на Лорд Рейдън. Ще включа и сестра ми, според мен по скоро е Милена, ама нали ми е сестра ще и дам Китана. А аз ще съм Суб-Зеро.
 
Искам да натъртя, че съм добронамерен. Не съм изоставил идеята за компютърна игра с някои персонажи от форума. Манди ще има помощник котка. Сигурно ви звучи нелепо, обаче според мен има хляб в това. Ако направя някаква аналогия @Blinky го виждам в ролята на Лорд Рейдън. Ще включа и сестра ми, според мен по скоро е Милена, ама нали ми е сестра ще и дам Китана. А аз ще съм Суб-Зеро.
Аз кой ще съм? (Ремайнда е ясно, че ще е хранител на цифровата хазна.:) )
 
Правя си аналогии с легендарните игри. Нали трябва да стъпя на някаква база. Специално за теб нямам впечатления какъв човек си и затова аналогията ми е основно чрез аватара ти. И мога да ти предложа ролята на някой от роботите, например Зайракс.
 
Правя си аналогии с легендарните игри. Нали трябва да стъпя на някаква база. Специално за теб нямам впечатления какъв човек си и затова аналогията ми е основно чрез аватара ти. И мога да ти предложа ролята на някой от роботите, например Зайракс.
 
Аз кой ще съм? (Ремайнда е ясно, че ще е хранител на цифровата хазна.:) )
И аз това се чудя. Според мен трябва да си някой опортюнист, който като история има главна роля. Обаче не е възприеман така от масовата публика. Мисля си за Nightwolf

Между другото сестра ми наистина е нещо средно между Милена и Китана. По държание прилича на Милена, но по същност е много повече Китана.
 
Вече се обърках - ти или сестра ти беше влюбена в Джон?
 
Вече се обърках - ти или сестра ти беше влюбена в Джон?
Ти си объркан принципно. :)
 
Тризначки???
Не, опазил ни господ. Една по-голяма и една идентична. :)
Манди ще има помощник котка. Сигурно ви звучи нелепо
В каква дейност ще ми помага, че по принцип не мога много много да разчитам на нея?
 
Не, опазил ни господ. Една по-голяма и една идентична. :)

В каква дейност ще ми помага, че по принцип не мога много много да разчитам на нея?
Героя ти ще е Манди с режим Нанди Банди. Банди може да е котката и да има специалност ловене на пакове. Може и наопаки. В режим да си Манди.
 
Освободи компа/акаунта по-добре и остави сестра ти да пише.
 
Освободи компа/акаунта по-добре и остави сестра ти да пише.
Сестра ми като иска да ти пише (или въобще да си пише тинейджърските проблеми) тийн истории да си направи профил. Мен ме интересува кой персонаж ще си в играта ми.
 
Героя ти ще е Манди с режим Нанди Банди. Банди може да е котката и да има специалност ловене на пакове. Може и наопаки. В режим да си Манди.

oh-boy-dismay.gif
 
Да се върнем малко по темата, с...оспамването ми на темата:)

#LETSGOBRANDON ВЕЧЕ Е ЗАРЕДЕН С #BARESHELVESBIDEN, САЩ НА РЪБА НА КОЛАПСА!
11 януари 2022 г
(Машинен превод и закривени с разстояние преди .ком линкове, за пестене на място)

След състезанията NasCar (голям автомобилен състезателен спектакъл в САЩ) https://www.youtube .com/watch?v=kQ8asiDn2_A, победителят Брандън Джоунс беше почетен от аплодисментите на публиката с думите „Да вървим Брандън“. Това беше преведено от телевизионния репортер (чут през високоговорителите), който звучи като "F*ck you Biden", и оттогава лозунгът стана толкова популярен, че са направени много видеоклипове в TikTok за него и дори се обаждат за коледната телефонна линия с Джо Байдън се пошегува https://www.youtube .com/watch?v=ETmlD0l4T3Y, като остави Джо Байдън сам да произнесе тези думи.

Викът се превърна в хаштаг в Twitter и се разпространи в цялата страна като израз на недоволство от политиката на Джо Байдън. Междувременно обаче има нов хаштаг, който напомня на предишния, но малко по-сериозен: #BareShelvesBiden https://twitter .com/hashtag/BareShelvesBiden?src=hashtag_click. Стотици туитове на час се появяват под този хаштаг от хора, снимащи празни рафтове в различни щати и градове в САЩ. Някои примери (и прочетете повече по-долу):


Разбира се, Zerohedge обвинява всичко в логистичните проблеми в контейнерните пристанища, които биха били пълни поради всички закъснения, причинени от блокирането, но ако ме питате, всичко това е умишлено създадено и самостоятелно създадено, за да срине икономиката.

Американската хегемония трябва да бъде унищожена. Това го предвиждах от години, защото се вписва в основния сценарий. Така че, въпреки че САЩ издуха въздуха със своя стремеж към разширяване на НАТО и изглежда не желаят да отговорят на руските искания в преговорите в Женева, те всъщност говорят твърде много. Нещата не вървят добре на вътрешния фронт и икономиката гарантирано ще се срине, като хаосът във вътрешния фронт е гарантиран.

Не можете да продължите да печатате неограничени пари и да не видите хиперинфлацията като ефект. Логичен закон е, че когато печатате пари, цените се повишават. Как можете да предотвратите вината за тези увеличения на цените възможно най-дълго? Като накарате хората да повярват, че има недостиг или като накарате логистиката да изглежда проблематична. Истинската причина е печатането на долари от години.

САЩ са във финалната фаза на Западната Римска империя. Предстои да се срине. Те избягаха от Афганистан с вдигнати опашки, без да предупреждават предварително европейските партньори. Те не са постигнали никакви печалби в Сирия. Усилията за смяна на режима напоследък са лоши. Също така в Казахстан изглежда имаше добър стар опит на ЦРУ за цветна революция, но във всички случаи Русия излиза победител.

Това беше различно, но Владимир Путин, след краха на разпадането на Съветския съюз от Михаил Горбачов и след Борис Елцин (знаете, човекът, който се качи на този танк) Един опит за цветна революция от ЦРУ в Русия отне известно време, за да извади икономиката, армията и военната индустрия от затишие. С Путин Елцин назначи силен лидер с голямо търпение, защото Путин знаеше, че не можеш да удариш, когато си слаб.

Междувременно Русия подреди нещата и Русия дори изпревари САЩ. Това е видно, наред с други неща, как Индия сключи всякакви търговски сделки (включително петрол и оръжия) с Русия през декември 2021 г. Това ще включва повече от десетки милиарди (в долари), които ще нараснат до стойност от 50 милиарда през 2025 г. Беше сключено и военно сътрудничество. С това САЩ загубиха много важен партньор за Русия и очевидно има голяма загуба за САЩ; не се споменава от западните медии, разбира се.

Но това е особено очевидно от факта, че Русия сега има съпоставими изтребители от пето поколение, изглежда превъзходна в системите за изстрелване на ракети https://www.wionews .com/world/explainer-how-is-russias-s-500-missile-defence-system-superior-to-s-400-436847, способна е да унищожава американски сателити https://www.washingtonpost .com/politics/2021/11/23/russia-proved-it-can-shoot-down-satellite-does-this-make-space-less-secure/, но преди всичко, че разполага с оперативни хиперзвукови ракети, които САЩ все още са само в фазата на тестване. В тази статия https://www.sandboxx .us/blog/here-are-all-hypersonic-weapons-russia-and-china-have-in-service/ можете да намерите всичко за тези хиперзвукови оръжия (които Китай също притежава, между другото). Освен това, както в Сирия, така и наскоро в Казахстан, Русия показа, че може да се справи с американските военни игри.

Ядрените оръжия вече не са заплаха; Хиперзвуковите оръжия са единствената текуща заплаха, наред, разбира се, след кибератаките (например върху атомни електроцентрали или радарни системи). Русия също има на свое разположение системи EMP (Electro Magnetic Pulse), например за пълно деактивиране на американски самолетоносач.

Така че, ако питате мен, Русия има много по-голяма тежест в преговорите (които започнаха вчера в Женева) с Америка и НАТО https://www.rt .com/russia/545624-moscow-warns-washington-confrontation/, когато става въпрос за искането за спиране на експанзията на НАТО към руската граница. Дали ще се стигне до момента, в който Русия изпраща хиперзвукови оръжия в САЩ, все още не е известно, но натискът се засилва и САЩ може да имат голяма уста, но това е като пиян с голяма уста и не осъзнава, че е поклащайки се на краката си и лягайки с един удар.

Дали този удар е необходим, за да накара САЩ да паднат? Това би го ускорило най-много, но фактът, че САЩ са на ръба на колапса, е ясен като дупе."
 
И един коментар от авторитетният източник "от някъде си""

"Уважаеми хора,

Подгответе се за масивна кибератака, която ще ги прикрепи към Русия (кибер полигон), поддържайте запаси + пари в брой не разчитайте на цифровата инфраструктура!

ЕС ще организира широкомащабна кибератака по веригите за доставки

(Bloomberg) – Правителствата на Европейския съюз ще стартират по-късно тази седмица мащабна симулация на кибератаки срещу множество държави-членки.

Участниците ще бъдат изправени пред атаки срещу своите вериги за доставки и някои преливащи социално-икономически ефекти в други държави-членки, преди да се наложи да координират обществените комуникации и дипломатически отговор, според хора, запознати с въпроса и документите, видени от Bloomberg.

Целта на шестседмичното учение е да се направи стрес-тест на устойчивостта на Европа, да се засили готовността и сътрудничеството между държавите-членки и да се подобри ефективността на съвместната реакция.

Симулацията на ЕС идва на фона на опасенията, че Русия може да съчетае всеки агресивен акт спрямо Украйна с кибератаки, насочени към Запада.
-------------------------------------------------------------------

Тъй, да има бе:) Малко научна фантастика да има, конспирацийки за цвят. Да видим какво няма да се случи, докато сериозните инвеститорчита и други подобни кроят планове, уповавайки се на сериозните си информации:)
 

Горе