Международни РЕАЛНИ Facebook likes

Miss Klassnaya

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, колеги! Включвам се и аз с предлагането на услуги от този род.

Както става ясно от заглавието - предлагам международни РЕАЛНИ Facebook likes за вашите страници. Феновете харесват страниците по свое желание и са РЕАЛНИ. Не се използват забранени методи за добавянето им, не се използва likejacking и подобни.


Пакети:

Пакет №1 - 1 000 real likes - $30 - срок за изпълнение от 5 до 7 дни
Пакет №2 - 2 000 real likes - $50 - срок за изпълнение от 5 до 7 дни
Пакет №3 - 4 000 real likes - $90 - срок за изпълнение от 7 до 10 дни
Пакет №4 - 10 000 real likes - $200 - срок за изпълнение от 10 до 15 дни
Пакет №5 - 20 000 real likes - $400 - срок за изпълнение от 15 до 20 дни
Пакет №6 - 50 000 real likes - $1000 - срок за изпълнение от 20 до 30 дни




Въпроси и отговори:

Феновете, които ще харесат страницата ми, реални ли са?
- Както споменах по-горе, феновете са абсолютно РЕАЛНИ и АКТИВНИ и ще харесат страницата Ви по собствено желание.

Таргетирани ли са феновете?
- Феновете НЕ са таргетирани. Те могат да бъдат от всяко кътче по света, но всичките са АНГЛОГОВОРЯЩИ.

По какъв начин се добавят феновете?
- След като ми дадете линк към Вашата страница, той ще бъде пуснат във всички мои страници. По този начин феновете ще имат възможността доброволно да харесат страницата.

Какъв е срокът за изпълнение на поръчката?
- Срокът за изпълнение на поръчката варира и зависи от пакета, който сте поръчали.

Има ли вероятност някои от феновете да unlike-нат страницата след изпълнението на поръчката?
- Вероятността това да се случи е много малка, но въпреки това към всеки пакет се добавят БОНУС фенове, за да има препокриване при евентуален unlike на страницата от тяхна страна.

Има ли опасност страницата ми да бъде банната?
- Няма такава опасност, защото феновете се добавят по натурален начин и постепенно.

По какъв начин мога да заплатя за поръчката?
- Заплащането на поръчката може да стане чрез PayPal или по банкова сметка.

Кога става заплащането?
- Всички поръчки се заплащат предварително.

Как мога да се свържа с теб?
- Заинтересованите могат да ми пишат ЛС тук, във форума.


Сигурно се питате защо цените са толкова високи. Отговорът е простичък - услугата, която предлагам е наистина КАЧЕСТВЕНА и на толкова я оценявам аз.
Безплатни ревюта няма, но първият колега, който се "престраши" да поръча фенове, ще получи отстъпка 5% от цената на съответния пакет.
 

Горе