Мейла на MB съпорта?

Moko

Well-Known Member
Преди време си затворих акаунта в Moneybookers с надеждата, че после пак ще мога да си го отворя, ама то не било така както го мислех. И сега не мога да им пратя мейл даже на съпорта, щото иска да се логнеш, а като се логнеш и ти пише 'акаунта ви беше затворен, ако искате да го отворите отново обадете се на +44 .... " ... Едва ли ще се разберем, ако звънна... Та, може ли да ми дадете имейла на съпорта и да им пиша на тия дръвници? Благодаря предварително!
 
От: Мейла на MB съпорта?

няма е-мейл и като се логнеш
само този дето се вижда и от вън
[email protected]

ако не успееш обади се да те дам линк за нова регистрация :)
 
От: Мейла на MB съпорта?

Новата регистрация най-накрая, ама тъпото е, че няма да мога да си ползвам главния мейл, пък тия в mail.bg са слаба работа и няма да се очудя, ако 2 седмици след регистрацията нямам никакви пари в картата... Тука видях едно [email protected] и смятам на тях да пиша, пък да видим какво ще стане...

P.S
Понякога съм по-мазен и от зехтин :D Дано ми отговорят и ми помогнат да си отворя отново акаунта, даеба.. Че много програми взели да плащат през MB, а аз баш сега си изтрих акаунта идиота! :evil:
 
Последно редактирано:
От: Мейла на MB съпорта?

Защо си затворил акаунта?
Те не взимат месечни такси.
 
От: Мейла на MB съпорта?

Защо си затворил акаунта?
Те не взимат месечни такси.

Защото като го отворих бях на 16 :Р С моя имейл и с на майка ми името и стана мазало... Не можех да си тегля комисионните от 1 афф. програма, защото имаше разминаване в името и реших да го изтрия и да си го направя на мое име, след като навърших 18, ама не стана номера:) Сега дано ми обърнат внимание, че откъде ще търся някой да говори на английски, не знам... >.<
 
От: Мейла на MB съпорта?

В moneybooker има българи в екипа.Кка успяха да се разберат с epay.bg :)
Има бг там които работятя ще се оправите
 
От: Мейла на MB съпорта?

дам преди 32 минути са ми пратили мейл и всичко е окей. сега само ще си снимам личната карта и ще им я изпратя утре, за да ми верифицират и оправят всичко ;)

p.s
Best regards,
Petya
Moneybookers Team
хахаха, ц, ц, ц, ех, Петя, Петя... :D
 
Последно редактирано:
От: Мейла на MB съпорта?

дам преди 32 минути са ми пратили мейл и всичко е окей. сега само ще си снимам личната карта и ще им я изпратя утре, за да ми верифицират и оправят всичко ;)

Нещо ново ли е това с личните карти . На мен не са ми искали ..и си е ок всичко .Честито иначе собствена сметка ,а не чрез мама и тати , кака , бати .
 
От: Мейла на MB съпорта?

Когато се регистрирах в MB лимита ми беше 500 лева, ако не се лъжа. Изпратиха ми парички няколко пъти и се вдигна на 7000, после на близо 12 000 лева. И това в рамките на два-три месеца, не повече. Сега понеже не съм пращал пари отдавна и лимита ми е 1000. Иначе подобен тип сайтове искат лична карта и нещо, което потвърждава адреса, за да ти вдигнат лимитите. За личната карта няма проблем ще я снимам утре. Пък сега чакам от Китай един калъф за телефон, дано да дойде да снимам адреса и ще им го пратя и него ;]
 
От: Мейла на MB съпорта?

МБ за потвърждаване на адреса при увеличаване на лимит ми пратиха писмо от UK с код -никаква лична карта нямаше затова се учудвам ..може Петето тука да си измисля разни допълнителни правила и за по големите лимити не съм сигурна как беше ..
 
От: Мейла на MB съпорта?

Да, гледам че тъй пише, ама все ми е тая. Снимал съм си личната карта, утре ще снимам и тая пратка от Китай, за да се види и адреса ми и т'ва е ;) Поне ще си имам работещ MB акаунт ;]
 

Горе