Мейли и Суперхостинг - СПЕШНО !

Viruscom

Banned
Здравейте !

Имам проблем с енкодинга на мейлите при качването на един сайт в супер хостинг.
Ако можете да помогнете пишете ЛС.

Плащане по договорка !
 
От: Мейли и Суперхостинг - СПЕШНО !

Здравейте,

Ще ви помоля да пишете на нашата поддръжка, като опишете по-подробно проблема, който срещате.

Заплащане няма да е необходимо ;)

Здравейте !

Имам проблем с енкодинга на мейлите при качването на един сайт в супер хостинг.
Ако можете да помогнете пишете ЛС.

Плащане по договорка !
 
От: Мейли и Суперхостинг - СПЕШНО !

Колкото пъти съм опрял до поддръжката на Суперхостинг,толкова пъти съм се почувствал истински щастлив.Наистина са на едно много високо ниво на обслужване.Поздравления и дано да продължават така и занапред.
 
От: Мейли и Суперхостинг - СПЕШНО !

Колкото пъти съм опрял до поддръжката на Суперхостинг,толкова пъти съм се почувствал истински щастлив.Наистина са на едно много високо ниво на обслужване.Поздравления и дано да продължават така и занапред.

Абсолютно съм съгласен.Във връзка с тази тема и след поста на г-н Русанов и аз реших да се възползвам за разрешаването един наш проблем с Еmail-те.Винаги когато се обърна към тях са били отзивчиви и вежливи.От мен също имат поздравления.
 
От: Мейли и Суперхостинг - СПЕШНО !

Даже някъде бях чел,че хостват 12000-13000 сайта и съм си мислил как се справят със запитванията на толкова много клиенти.Не че всички им пишат постоянно,но например времето за отговор е много кратко.Понякога за 15 минути от изпращане на запитването получавам отговор,който в повечето случаи разрешава проблема.
 

Горе