Продава се: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

От: Re: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

И колко % от хората си проверяват @фб.цок мейла? Има ли нещо. което да им покаже, че имат майл на @фб.ком когато да кажем се логнат във ФБ или пък да получат мейл на основния им ако им дойде нещо не @фб.цом?
Не се заяждам, интересно ми е и от това зависи дали има смисъл да се купува метода (от мен за автоматизация и препродаване)

Да имам нещо което да ти покажа и ще те успокой точно за това с @fb.com
Пиши ми на скайп и ще ти обясня всичко + може да говорим за автоматисзирането ( ако имаш желание )
 
Не ми се занимава с това. Ако системата ти е просто да добавиш @фацебук.ком след името на човека:

Your Facebook email is based on your public username.
Emails sent to this address are forwarded to your primary email.

както по-горе, не мисля, че това ще сработи защото:

пробвах с моя фг меил: нищо на основния
сигурен съм че ФБ ще те блокират ако се пробваш да пращаш ХХХ меила в минута на @ФБ.ком адреси

Изглежда всички по дефолт са с пуснати ФБ адреси, но това не променя горното.
 
От: Re: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

Не ми се занимава с това. Ако системата ти е просто да добавиш @фацебук.ком след името на човека:

Your Facebook email is based on your public username.
Emails sent to this address are forwarded to your primary email.

както по-горе, не мисля, че това ще сработи защото:

пробвах с моя фг меил: нищо на основния
сигурен съм че ФБ ще те блокират ако се пробваш да пращаш ХХХ меила в минута на @ФБ.ком адреси

Изглежда всички по дефолт са с пуснати ФБ адреси, но това не променя горното.

Just a reminder, any emails sent to your Facebook email address ([email protected]) will now be forwarded to this email address ([email protected]). You won't be able to view these emails on Facebook anymore.
If you reply, it will come from this email address, even though the original email was sent to your Facebook email address.
To update your primary email address or stop using your Facebook email address, visit your Settings.

1во не е система.
2ро за да работи трябва да си отбелязал,че е-мейла ти не е прайват ( както ти явно си , аз пробвах с моят + 10 други на рандом приятели и всички получиха писма )
3то Да ще те блокират ако ТИ * от твоята лична поща ги изпратиш* ако ползваш софтуер и няколко акаунта няма да имаш проблеми с това ( но за всичко това трябва а си малко по-креативен и да дадеш някой лев за пробрама / човек който се занимава с това )
4то @fb.com може да се ползва за таргетирана реклама в Fb * в тяхната рекламна мрежа * и за още 1-2 други неща но виж това трябва сам да си го разбереш.

Имай в предвид, че може да има неща който не казвам точно с цел " абе аз ще си разпитвам в темата до последно АМА няма да платя ... защото продавача ще си се изпусне и ще го хвана как става "
 
Re: От: Re: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

... защото продавача ще си се изпусне и ще го хвана как става "

щом така мислисш продължавай да дигаш темата с
'$25 за промо копие'
и да си траеш
Успех, аз съм до тук.
 
От: Re: От: Re: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

щом така мислисш продължавай да дигаш темата с
'$25 за промо копие'
и да си траеш
Успех, аз съм до тук.

Аз ти отговорих на всичките въпроси... каквото си питал това си разбрал.
По-добре така да не го вземеш и да останеш недоволен.
 
От: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

Здравейте, Maji92! Попаднах на вашият пост в форума чрез Google се интересувам от вашето предложение, но все още нямам възможност тъй като се регистрирах преди броени минути да ви пиша на лично... Интересувам се от офертата ви и бих искал да обсъдим подробностите, как може да се случи това?

Поздрави!
 
От: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

Здравейте, Maji92! Попаднах на вашият пост в форума чрез Google се интересувам от вашето предложение, но все още нямам възможност тъй като се регистрирах преди броени минути да ви пиша на лично... Интересувам се от офертата ви и бих искал да обсъдим подробностите, как може да се случи това?

Поздрави!


Здравей
Писах ти лично съобщение, може да ми отговориш

Осатавт 3 промо пакета!

Поздрави
М!
 
От: Метод за създаване на ТАРГЕТИРАНИ мейлинг листове

Колега, продаваш ли още и ако да, на каква цена?
Здравей колега,
За съжаление вече не работи така както преди.

Ако все още имаш желание ми пиши!

Поздрави
М!
 

Горе