Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

go6o78

Member
Чета това но не го разбирам точно
portal.nap.bg/preview_news?p_news_id=1208
ето тук намерих точната извадка
xn--2011-f4df8acr0bcxk4a.com/?p=249

Това което не разбирам е ако имаш фирма ЕТ, ЕООД и т.н.
и доход примерно над 7500 вече се осигуряваш на мин. 550лв т.е това ако си имал доход през 2009
 
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

а някой да знае до кога се подават декларации? че аз трябва да подам една с кръгла нула, а след това да си закрия оод-то.
извинявам се на колегата, че ползвам неговата тема
 
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

тесткиви, декларацията (ГДД) можеш и сега да си я подадеш. Срокът е до 31 март иначе
 
Последно редактирано:
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

e, че те осигуровките не се ли плащат всеки месец

Въпроса ми е по-скоро е тези осигурителни прагове важат ли за ЕТ, ЕООД и т.н. собственици или само за свободните професии примерно и физическите лица които се самоосигуряват
 
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

Ако си самоосигуряващ се в ЕТ/ЕООДто си би трябвало и за теб да важи
 
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

Да дигнали са ги, въпроса е какви са ти били доходите през 2009-та като самоосигуряващ се. Абе това правителство иска да ти вземе и последната стотинка и го прави тихомълкум. Дето се вика нищо ново под слънцето.
 
От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

а някой да знае до кога се подават декларации? че аз трябва да подам една с кръгла нула, а след това да си закрия оод-то.
извинявам се на колегата, че ползвам неговата тема

Да до 31 март е.Гледай да не пропуснеш срока, че глобата е 500 лева за 1 во нарушение, аз вече отнесох една такава.Пререгистрира ли си фирмата, защото ако не си няма да можеш да ликвидираш ООД -то.
 
От: От: Минимални осигурителен доход ли вдигнаха

Да до 31 март е.Гледай да не пропуснеш срока, че глобата е 500 лева за 1 во нарушение, аз вече отнесох една такава.Пререгистрира ли си фирмата, защото ако не си няма да можеш да ликвидираш ООД -то.

благодаря за информацията и на теб и на Caprice
фирмата е от новите, 10 лв капитал :D
 

Горе