Мини новела, поредица

Бихте ли прочели такава новела и кое заглавие би ви грабнало

  • Да

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 5 62.5%
  • "Бойно поле Земя" Златният милиард

    Votes: 2 25.0%
  • "Бойно поле Земя" Господарите на хаоса

    Votes: 1 12.5%
  • "Бойно поле Земя" Нова надежда

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    8

deffnews

Well-Known Member
Здравейте!
Съвсем сериозно се обръщам към вас драги предприемачи.

Редакция 17-ти март. Войната е още в своето начало. Чудя се от какъв времеви диапазон да започнем. Не ми се започва чак от атлантите.
Основаването на България с място на действие Евразия може би е подходящо за част първа.

В търсене на вашето мнение и питането ми е към всеки един от вас.

Започвам да сглобявам материали събирани през годините.

Ще се опитам да поставя основите на поредица от мини новели. Сплав от конспирации, фентъзи, фантастика, дикументалистика.

В анкетата част ви питам дали това би представлявало интерес за вас и под каква форма? Бихте ли прочели такива мини книжки.
И ви предлагам три заглавия, кажете ми кое ви допада Най-много.

В неанкетната част търся вашите съвети и мнения.
Същевременно искам да ви помоля, ако и когато отговорите да посочите какви са вашите интереси.
 
Последно редактирано:
...
 
Последно редактирано:
Фентъзи и фантастика не ми се връзват с документалистика. Или излагаш факти и на база на тях разкриваш конспирации, или си фантазираш. Сплав между двата жанра е тюрлюгювеч - Градивна критика :)


Истината. Ако ме интереусваха нечии фантазии, щях да стана психолог.
Ще изчакам и други мнения, преди да отговоря.
 
В анкетата част ви питам дали това би представлявало интерес за вас и под каква форма? Бихте ли прочели такива мини книжки.

Дай първо да видиме каките по триъгъници как оцеляват на самотен остров, после ще му мислиме за конспирациите, ако са останали сили :D

Ще изчакам и други мнения, преди да отговоря.

Останалите мнения, ти гарантирам, че ще са по-бетер и от моето :D;)
 
...
 
Последно редактирано:
А, не държа на отговор, споко. :)
Просто не искам да се предпостави някакъв уклон за мненията на другите. Не искам да са повлияни от моето виждане по един или друг начин.
 
Тук доста хора ще ти помогнат с конспирациите, направо е един мини-оазис от самородни таланти.
 
Господарят на хаоса го има като ключов елемент в известна фентъзи поредица, така че е добре да стоиш надалч от това откъм копирайтни причини. Същото и с Нова Надежда, което ако не се лъжа е името на един от филмите на Star Wars.

Иначе другото име на фентъзито и фантастиката е спекулатовна литература, в която може да попадат такива терзания като твоите, независимо дали се базират на реално факти или не догадки. Друг е въпросът, че за истинско фентъзи се предполагат фантастични елементи, но чакрата ако четеше книги вместо вестник ШОК, можеше да види как почти всички книги незавсимо колко фактически точни претендтират да бъдат, се ославят до някаква степен на реални събития, или поне на възможни реални събития.

Ако искаш да привлечеш истински гладните са конспирации хора от групите на чакрата, ще ти трябва повече размах с тези заглавия. Например: Обсебена от баничаря, Пепел от ковид, Любов по време на КОВИД, 50 нюанса Путин, Гнездо на развратулник

Успех!
 
Че то има ли вариант на заглавие от изброените горе дето не нарушава 1 или 2 чужди IP (интелектуални пропъртита)?

Аз затуй викам нещо по-оригинално и кечи да измислим, ама Дефа все иска с чужда баница помен да прави... Даже снимките на пиците не беха негови.

Ето една бърза комбинация от предложенията дотука:

"Бойна Кака: Владетелката на Триъгълниците"

Давайте и вие, няма само аз да контрибютвам към бъдещия бестселър...
 
Чакра Трака: Във Всяка Манджа Конспирация
 
Господарят на хаоса го има като ключов елемент в известна фентъзи поредица, така че е добре да стоиш надалч от това откъм копирайтни причини. Същото и с Нова Надежда, което ако не се лъжа е името на един от филмите на Star Wars.

Иначе другото име на фентъзито и фантастиката е спекулатовна литература, в която може да попадат такива терзания като твоите, независимо дали се базират на реално факти или не догадки. Друг е въпросът, че за истинско фентъзи се предполагат фантастични елементи, но чакрата ако четеше книги вместо вестник ШОК, можеше да види как почти всички книги незавсимо колко фактически точни претендтират да бъдат, се ославят до някаква степен на реални събития, или поне на възможни реални събития.

Ако искаш да привлечеш истински гладните са конспирации хора от групите на чакрата, ще ти трябва повече размах с тези заглавия. Например: Обсебена от баничаря, Пепел от ковид, Любов по време на КОВИД, 50 нюанса Путин, Гнездо на развратулник

Успех!
Знам ги разбира се. И Бойно поле Земя има.
 
...
 
Последно редактирано:
Къде е Етара, ве?

Вчера го немаше - да не го разсърдихте нещо??
 
...
 
Последно редактирано:
Ако поканите некъде админа и целия мод екип некъде на кръчма и ги умаломощите с евтина ракия, обещавам да се включа, като разхфърлям поне 20на лапетии и десетина батковци :)
 
Равносметката досега. Три гласа не биха прочели ненаписана новела. Трите заглавия си поделят лидерстворо.
 
Само аз ли не разбрах за какво става въпрос ? Преди време съм чел някаква книга(поредица) с това име "Бойно поле Земя" (и филм имаше май).
 

Горе