Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

От: От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
 
Последно редактирано:
@AlanFort, до колкото виждам следиш и познаваш доста добре нашия форум. Даже и активността му следиш.

Ако толкова много искаш да се върнеш и като потребител, можеше просто да го кажеш, а не да се правиш на ощипана мома :)
 
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
сеир сеир сеир сеир сеир сеир
 
Последно редактирано:
Помислих си, че искаш да си част от нашето общество, щом толкова говориш за него последните месеци. Но явно съм се бъркал.

Доста хора ми дадоха репутация, откакто се завърнах тук. Чак 1000 точки не е, но към 10-15 различни потребителя ми лепнаха по едно зелено, за което им благодаря от сърце. Ако искаш мога и да ти ги пусна кои са, но ми показва само последните няколко.

Колкото и връзки да имам, нямам чак толкова много познати тук, които да помоля да ми дадат репутация. Така че е истинска, повярвай ми.

Освен ти, друг май не ми е давал червено тук. И бях зачервен именно зареди твоята серия от червени картони. Така че освен теб, нямам други "врагове", ако е редно така да се изразявам, тук.

Нали искаш да си говорим истината? Аз нямам проблем с това.

Още един интересен факт - в нашия форум единствения потребител, който аз съм бавнал, беше Alf. И както се разбра, грешката беше моя, затова го върнах, както е и редно.
 
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

сеир сеир сеир сеир сеир сеир
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Alf
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

Те хората не се сещат, защото клоксито се разрева, че ще ме съди и да се триел контента против него ==> вчитайте що за човек е, оставям на вас да прецените.
 
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

Ох, аз тъкмо мислех да си едитна постовете, да не храним с пуканки другите, на теб пък ти харесало, добре.
 
От: Re: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

Ако толкова много искаш да се върнеш и като потребител, можеше просто да го кажеш, а не да се правиш на ощипана мома :)

Ти да не си на гъби или те е напекло съботно слънце?!? Не си пожелавай такива извращения.
 
От: Re: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

Ти да не си на гъби или те е напекло съботно слънце?!? Не си пожелавай такива извращения.

Стига си провокирал ,ходи банни 2-3 -5 души в леговището си, че да се успокоиш.
 
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

В интерес на истината, помня че съм удрял червен печат на клокси.
И не бях само аз - беше се зачервил целия :) .
Имаше някакъв стар сеир, за който имам бледи спомени. Въртеше се около думата "репорт".

По-късно му беше дадена "амнистия" - внезапно спря да е червен.

Няма нужда да разбутваме стари работи, но е добре да се спомене.
Просто защото от тая тема само по-новите юзъри може да си помислят, че е невинна жертва и Алън просто си хейтва за спорта...
 
От: Re: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

хубаво е да е мир и да пишем по бизнес темите само да не е Total Drama Island

OK, спирам се :D .
 
Re: От: Re: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

OK, спирам се :D .

:) тук може да ви сте струва странна модерацията ни :) ама след последните коментари предцених темата като потециално опасана да доведе до това да се скарат стари и уважавани потребители отново, затова затролих темата с клипчето и реплика с надежда да не стане нищо... понеже с блинки бяхме на едно парти и форума беше без надзор ..... а щеше да е прекалено гиик да си извадя телефона да следя какво се случва :) и да модерирам :)


остров пълна драма е добра пародия на реалити шоу :) а нашето риалити си се казва Уебмастърс :)
 
  • Like
Реакции: ivok
От: Мир (или: "cloxy" - III-и последен том :)

Просто защото от тая тема само по-новите юзъри може да си помислят, че е невинна жертва и Алън просто си хейтва за спорта...

За първи път виждам да хейтва, честно ! :lol:

P.S. Експеримента е успешен. Фарта отново пусна червените си лайна. Добре, бе човек, разбирам че имаш комплекси, но ние просто се опитваме да ти помогнем. Не така с лошо. 8)
 
Последно редактирано:

Горе