Мислите ли, че това твърдение е вярно?

brad1985

New Member
Срещнах 2-3 поста в англ. seo сайтове,
че блогспот се класира винаги напред и винаги по-добре от WP,
особено, ако е блогспот на собствен домейн.:wink:
Моите наблюдения за бг са сходни, но искам за всеки случай да разбера и вашите.
Така ли е и при инглиш блогове - сайтове, защото нямам наблюдения върху такива?
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

всеки си пробутва неговото по един или друг начин, така и чичо ти гошо
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Да и аз си мисля, че твърдението до някъде е вярно. Най-вече се усеща това побутване в по-слаба ниша - по мои наблюдения :))
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Да и аз си мисля, че твърдението до някъде е вярно. Най-вече се усеща това побутване в по-слаба ниша - по мои наблюдения :))
Точно:)

А за тези на инглиш пак ли е така?
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Ами аз точно над един такъв блог имам наблюдения, но както казах и нишата е слаба ..
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Мойте наблюдения за точно обратните.... на поддомейна.wodpress.com информацията се класира много по-добре при същият поддомейн на blogspot.com
Може би разликата идва от съдържанието, но то така или иначе винаги е водещо
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

За WP не знам, но в blogspot силните ми статии се класират много добре.
Слабите... ги нема. :lol:

Нормално е търсачката на гошо да подбутва своите продукти. Но все пак си търси качеството.
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Абсолютно е вярно е това твърдение. От много време казвам, че с blogspot садиш в задния двор на Google. Ако си поиграеш малко с блогър можеш да създадеш приличен блог, който да класираш идеално.
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

В пакистанските форуми (DP и подобни) ноо се кефят на този факт. Правят сателити на блогспот и изригват като радостен гейзер, когато сателитът достигне по-предни позиции.
След което почват да се борят със собствения си сателит, тъй като пречи на основния им сайт.

Но ако човек няма собствен домейн, а иска да допринесе с нещо на света, то е идеален вариант.
 
От: Мислите ли, че това твърдение е вярно?

Значи по логиката за произведено от Гугъл - да пуснем blogspot и от "новите" им бейби домейни и да чакаме 1во място, така ли излиза?
 

Горе