Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Щом твърдиш, че си богат - ПОЗДРАВЛЕНИЯ. Вярвам ти, радвам се изключително много за теб и ти пожелавам много щастливи моменти с любимите хора и много успехи в бизнеса! Няма да ти искам банкови извлечения, както очаквам да направят колегите от форума. Трябва да отстраним главния недъг на българина, наречен ЗАВИСТ!
 
От: Мисли и действай като богат!

Мерси, желая на всеки да постигне своите цели. Когато стигнеш нивото да си прайш густо, без да гледаш работно време и календар, тогава можеш да кажеш, че си успял.
 
От: Мисли и действай като богат!

Мисля да пиша за последно по тази тема (освен по същество, ако се наложи), защото наистина тя се превърна в махленска свада, но категорично отказвам да поема изцяло вината за това ! Бях провокирана многократно и ако Елинор Рузвелт ни гледа от някъде сега ще види кой пръв започна с лични нападки и обсъждане на опонента, вместо тезата му, понеже му липсва умение да води конструктивен спор по същество. Призовавам всички мъже в този сайт, всеки път, когато спорят с жена да се придържат към нейните аргументи и да изтъкват контра такива към тях, а не към нея персонално. Ако липсват аргументи и жената си ляля безцелно, тогава да я обиждат на ''бг-мама'', но не на всяка цена и когато просто няма какво да кажат, защото това показва ментална импотентност. Към автора на темата: Не знам дали ще забогатееш, но определено ще спечелиш ако започнеш по-добре да осмисляш думите на хората. Не съм казвала, че на сексиста пенисът му е малък (тва пък от къде ще го знам), а че истерията при мъжете не е мъжкарско поведение и навежда на мисълта, че принадлежи към една от двете групи, които съм посочила - разликата е огромна, освен това му давам полезен съвет как да се/не се държи, за да избегне създаването на такова впечатление у хората. Държа да отбележа, че аз имах (и все още имам) конкретно мнение относно интервюто на преуспелия българин, който типично по български смело учи удавниците да плуват в блатото ...по телефона от маями бийч (да кажем). По този повод, искрено се радвам за приятеля на Cassiopeia и му пожелавам огромен успех, не само защото книгите са и моя слабост, а защото е решил да опита именно тук, където според гуру-то и неговия апостол-сексист няма пазар и не може да се прави честен бизнес... но пък който не го прави е мързелив мрънкач. Благодаря на Лили и Cassi за женската солидарност - можете да разчитате на мен винаги, когато ви нападат неправомерно, въпреки че винаги съм подхождала към всички в сайта с уважение и никога не съм търсила конфликти. Пожелавам на всички ви да успеете да забогатеете и това да ви направи много щастливи !
 
От: Мисли и действай като богат!

То и аз не търся конфликти но не съм отбелязан в списъка с признателности, както и да е, не се притеснявай да спориш, защото може да стане конфликт, а спори за да стигнем до истината
,
 
От: От: Мисли и действай като богат!

То и аз не търся конфликти но не съм отбелязан в списъка с признателности, както и да е, не се притеснявай да спориш, защото може да стане конфликт, а спори за да стигнем до истината
,
Извинявай, включвам те в списъка с признателности, но държа да знаеш, че думите ми не бяха сексистки, като насоченост, а най-обикновен съвет, който само на пръв поглед звучи така. Не виждам как ще стигнем до истината, защото всеки я вижда различно, но няма да спра да отстоявам мнението си, когато някой се опитва да ми натрапи своето. Нямам намерение да карам никой да вижда света през моите очи, а само да чуе и правилно да асимилира думите ми - за това беше цялата дъндания с нервното момче.
 
От: Мисли и действай като богат!

Няма проблеми, само се чудя как една жена тръгна да пише срещу генерала оО, щото повечето са влюбени в него. Да не е нещо политическо, ама пък да не изместим темата
Ако е така, опонента ти каза, че истинския предприемач си слага яйцата в отделни кошници, за да намали риска, но може при тебе да не е било удачно
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Богатите мислят МАЩАБНО! Тоест не отделят време за незначителни събития като отговаряне на форумни тролове и спамове. Те имат по-големи цели и си ценят времето, защото времето е пари. Вместо да отделяте време за такива безсмислени коментари, можете да научите нещо ново. И после се оплаквате, че другите са Ви виновни - ами Вие сами сте си! Какво ще стане ако не отговорите на някой провокативен пост? Ще Ви се оскверни профила ли? Без това всички сте анонимни, какво значение има изобщо? Или само гледате да убивате време, за да не Ви се налага да правите нещо ново и да ИЗЛЕЗЕТЕ ОТ ЗОНАТА НА КОМФОРТ?
...

Нещо ме дразниш май избързах със зеленото и мисля да си го взема двойно след месец...
не повярвах на колегите които казаха че си дрисльо и тръгнах да те защитавам, ВИЖДАМ ЧЕ СЪМ СБЪРКАЛ и искам да им се извиня...
засега обосновавам недъзите ти на детския ти акъл и това че си пораснал в затворено обрязана среда с малоумни табута.

Но за мнението ти мога да кажа само едно
АААААААААААААААААХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХААХАХАХААХАХАХАХ
ТИ ИДИОТЪ ЛИ СИ?
ходи си набоди пръста с чувала със захарта и го осмучи добре.
откъде ти знаеш как си използват времето богатите ?
Голям специалист стана
и спри да ми се надуваш че ти е оборотна темата, щото ако се организираме спам агитката и спрем да се забавляваме в твоите теми, ще си умреш с три поста и то два ше са злобни, третия ще е ироничен.

Човек те посрешне добре, ти взе че си повярва много?
какъвто си в живота, такъв си и тук едно малко кръгло ЗЕРО!
След време това може да се промени, но дотогава, не се надскачай, за да не те боли.
 
От: Мисли и действай като богат!

Няма проблеми, само се чудя как една жена тръгна да пише срещу генерала оО, щото повечето са влюбени в него. Да не е нещо политическо, ама пък да не изместим темата
Ако е така, опонента ти каза, че истинския предприемач си слага яйцата в отделни кошници, за да намали риска, но може при тебе да не е било удачно

Ами приятелю, welkome to the real world, в който не всички жени са майки и влюбени в генерал00 ! Тоя човек ще го мразя, докато съм жива, не само заради моя, а и заради животите на болшинството българи, които съсипа, а аз не обичам да мразя! Колкото до яйцата - е, не ми се получи ! Едно успях да снеса и него не опазих... Може би ако опонента ми беше дал мъдрия си съвет по-рано... ако...ако... Но ако той се появи отново ще му пусна нещо наистина полезно за всеки мъж - стихотворението ''Ако'' на Ръдиард Киплинг - майките трябва да го четат на синовете си от най-ранна детска възраст, мисля че ще им бъде полезно. Хайде да се махам, че вече основателно ще ме обвинят в спам.
 
Последно редактирано:
От: От: Мисли и действай като богат!

Нещо ме дразниш май избързах със зеленото и мисля да си го взема двойно след месец...
не повярвах на колегите които казаха че си дрисльо и тръгнах да те защитавам, ВИЖДАМ ЧЕ СЪМ СБЪРКАЛ и искам да им се извиня...
засега обосновавам недъзите ти на детския ти акъл и това че си пораснал в затворено обрязана среда с малоумни табута.

Но за мнението ти мога да кажа само едно
АААААААААААААААААХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХААХАХАХААХАХАХАХ
ТИ ИДИОТЪ ЛИ СИ?
ходи си набоди пръста с чувала със захарта и го осмучи добре.
откъде ти знаеш как си използват времето богатите ?
Голям специалист стана
и спри да ми се надуваш че ти е оборотна темата, щото ако се организираме спам агитката и спрем да се забавляваме в твоите теми, ще си умреш с три поста и то два ше са злобни, третия ще е ироничен.

Човек те посрешне добре, ти взе че си повярва много?
какъвто си в живота, такъв си и тук едно малко кръгло ЗЕРО!
След време това може да се промени, но дотогава, не се надскачай, за да не те боли.

Както казах, на форумни тролове не отговарям. Само дето ми направи впечатление обидата на етническа основа. Моля админите да вземат мерки това да не случи отново. Поздрави!
 
От: Мисли и действай като богат!

Ами приятелю, welkome to the real world, в който не всички жени са майки и влюбени в генерал00 ! Тоя човек ще го мразя, докато съм жива, не само заради моя, а и заради животите на болшинството българи, които съсипа, а аз не обичам да мразя! Колкото до яйцата - е, не ми се получи ! Едно успях да снеса и него не опазих... Може би ако опонента ми беше дал мъдрия си съвет по-рано... ако...ако... Но ако той се появи отново ще му пусна нещо наистина полезно за всеки мъж - стихотворението ''Ако'' на Ръдиард Киплинг - майките трябва да го четат на синовете си от най-ранна детска възраст, мисля че ще им бъде полезно. Хайде да се махам, че вече основателно ще ме обвинят в спам.

Опита е по добър съветник от древногръцките философи, така че дано си си взела поука. Даже ако можеш да споделиш, ще си по полезна за начинаещите предприемачи
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Както казах, на форумни тролове не отговарям. Само дето ми направи впечатление обидата на етническа основа. Моля админите да вземат мерки това да не случи отново. Поздрави!

А на мен ми направи впчечетление че си поредния нещастник, който е обречен да яде цял живот захар опт чувала и децата му да правят същото !


изтрих предишното напиосано, за да не хабя нерви с малоумни и болни келеши...

И защо като те е срам че си с къс ръкав, цяла седмица ПАРАДИРАШ във форума? а?
Мислиш че някой ще те съжали и ще ти даде подаяние ли?
 
От: Мисли и действай като богат!

Ами дай по твоя начин тогава! Вие много ли сте чисти бе необрязаните? Дето е научно доказано, че е по-мизерно и предразполага към венерически болести? Или че след тоалетна не си почиствате задника с вода и са бършете само с тоалетна хартия? И ТОВА Е ХИГИЕНИЧНО ТАКА ЛИ? Пък после ние сме Ви виновни и ставаме ибрикчии а?


Абе КЪСАК, откъде знаеш че не съм обрязан и аз бе СЕСТРА СИ ЛИ ПИТА?
Толкова си сляп от комплексите и омразата си, толкова те е срам от това какъв си, че не мислиш.
И се излагаш като селски пъдар, какъвто ти е писано да станеш, ако не си извадиш главата от задника.
Смучи си там захар от чувала и това е.
Нали не се занимаваш с форумни тролове, барай си там заголения меч и продължавай да мразиш и да се озлобяваш.
лятото общак някъде да изкараш пет лева и това е- живуркай си...
 
От: Мисли и действай като богат!

Опита е по добър съветник от древногръцките философи, така че дано си си взела поука. Даже ако можеш да споделиш, ще си по полезна за начинаещите предприемачи
Мисля да направя контра тема на тая под наслов ''какво да не правите ако искате да успеете'' и за разлика от неговата ще бъде личен опит- изстрадан и оплакан ! Сега сериозно - мисля, че не от всеки става успешен бизнесмен и живота отсява тези, които не са в своята ниша. Моята сила е писането и философстването и може би ако взема да напиша някоя книга (една идея за роман ми се върти от много време) ще имам повече успех... Като човек-философ (макар и дървен) смятам, че пътя на всеки е предначертан и ако се отклониш от него няма да успееш. Пак ще стигна до темата на момчето (което е добре) и ще кажа, че богатството, поне материалното не бива да бъде самоцел. Ако не ти е писано да си финансово красив, няма да си щастлив, независимо колко пари ще натрупаш.
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

...редактирано

редактирай си мозъка? не постовете, защото ето го цитата две мнения по нагоре.

И да повторя:
ти си ниско интелигентен, злобен, комплексиран и СЛЯП за кой път ти го казвам?
И това се дължи на ограничената среда в която си пораснал. А тя е била таква, защото всички в нея са мислели като теб - имали са "обрязано" мислене
не си ти човека на който да се обяснявам как си чистя задника, зашото твоето бъдеще е да ближеш задници като моя, разбираш ли?
Космати бели задници!
как разбра ти че си трием задниците а?
Идвал си ми на гости ли?
Не вярвам, защото прошлета не пускам, освен да ми оправят градината и не ги пускам да ми влизат в тоалетната.
Аз си помислих че момчето тръгнало да мисли в правилна посока, а то пуснало мненията само за да се впише обстановката и после да опитва да ни натресе обрязаните си възгледи.
 
От: Мисли и действай като богат!

Бях провокирана многократно и ако Елинор Рузвелт ни гледа от някъде сега ще види кой пръв започна с лични нападки и обсъждане на опонента, вместо тезата му, понеже му липсва умение да води конструктивен спор по същество. Призовавам всички мъже в този сайт, всеки път, когато спорят с жена да се придържат към нейните аргументи и да изтъкват контра такива към тях, а не към нея персонално. мнение относно интервюто на преуспелия българин, който типично по български смело учи удавниците да плуват в блатото ...по телефона от маями бийч (да кажем).

Здрасти. От нещата, които си написала доста са зърна, които биха дали добра реколта! Заклевам се, че е така и те поздравявам! :D Затова ми е интересен един факт и влизайки в твоя тон на аргументирана любопитност, те питам:
Защо спомена точно Елинор Рузвелт? :( Какво пречеше да е Райна Княгиня или Баба Ванга? :shock: Сама казваш, че държиш на българското и критикуваш тези, които се развиват в чужбина! Браво! Много правилно! :roll:
В такъв случай обаче странно звучи позоваването на чужди авторитети? :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Здрасти. От нещата, които си написала доста са зърна...

Като се споменат зърна, спирам да чета и започвам да си фантазирам 8)
 
От: Мисли и действай като богат!

оффтопик:

Амон, това е поздрав за теб. Може да го слушаш или гледаш, както решиш, но държа да ... разбереш :) Лека нощ!

[video=youtube;oB-RS000NLs]http://www.youtube.com/watch?v=oB-RS000NLs[/video]
 
От: Мисли и действай като богат!

оффтопик:

Амон, това е поздрав за теб. Може да го слушаш или гледаш, както решиш, но държа да ... разбереш :) Лека нощ!

[video=youtube;oB-RS000NLs]http://www.youtube.com/watch?v=oB-RS000NLs[/video]

Сега остава и на вечеря да го поканиш, само не знам как ще се разбираш с неговото кроки:)
 
От: Мисли и действай като богат!

Здрасти. От нещата, които си написала доста са зърна, които биха дали добра реколта! Заклевам се, че е така и те поздравявам! :D Затова ми е интересен един факт и влизайки в твоя тон на аргументирана любопитност, те питам:
Защо спомена точно Елинор Рузвелт? :( Какво пречеше да е Райна Княгиня или Баба Ванга? :shock: Сама казваш, че държиш на българското и критикуваш тези, които се развиват в чужбина! Браво! Много правилно! :roll:
В такъв случай обаче странно звучи позоваването на чужди авторитети? :)
Здрасти и от мен. Цитирах Елинор Рузвелт, защото автора на темата беше написал това:''Големите умове обсъждат идеите. Средните умове обсъждат събитията. Малките умове обсъждат хората." Елинор Рузвелт. '' - няма друга причина. Обаче в никакъв случай не бих цитирала Ванга, защото не я уважавам и не мисля, че с нещо е допринесла за доброто на България, може би просто защото не обичам врачки. Благодаря за милите думи !
 

Горе