Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Ааа,
За апартамент само някаква малка порода и то задължително късокосместа, че ще се видите в чудо, особено пролет и есен като си сменяват козината.
За апартамент е по-подходящо някоя котка да си вземе човек.
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Ааа,
За апартамент само някаква малка порода и то задължително късокосместа, че ще се видите в чудо, особено пролет и есен като си сменяват козината.
За апартамент е по-подходящо някоя котка да си вземе човек.

Котката е дявол, не стига че не може да я обучиш, че и се сгубе като луда .. аз имам в нас такова същество :D , но иначе съм се уверил, че котката какъвто е стопанина и тя става до сущ като него ;)
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Ааа,
За апартамент само някаква малка порода и то задължително късокосместа, че ще се видите в чудо, особено пролет и есен като си сменяват козината.
За апартамент е по-подходящо някоя котка да си вземе човек.

Кучето си е предизвикателство. Или, всеки може да гледа котка, но нека да гледа куче, за да е наистина грижа към живо същество, повече като към дете и жена/мъж, просто си е изпитание , но и си струва опитът :)
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Кучето си е предизвикателство. Или, всеки може да гледа котка, но нека да гледа куче, за да е наистина грижа към живо същество, повече като към дете и жена/мъж, просто си е изпитание , но и си струва опитът :)

Гадно е като се привържеш адски много към него и накрая те напусне ... Моето куче старото, беше 14 годишно и почина при раждането точно на рожденният ми ден ... с него съм израстнал и не ме питай какво ми беше :(
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Моето куче е на 10 години, ще изкара още 2-3 предполагам.
Кучето си е голям ангажимент, всекидневен.
Много хора си взимат куче, радват му се малко време и после се чудят какво да го правят и на кой да го дадат.

Така че автора на темата добре да си помисли дали иска да е ангажиран следващите 10-15 години.
Отделно че кучето си е и пасив в бюджета. Това са разходи за храна, ваксини, обезпаризитяване. Дано не ти се случи нещо да се разболее, че трябва да го мъкнеш по ветеринари.
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Гледал съм куче, но само като малко съм го гледал в апартамент и като стана голямо го закарах на село, каракачанско овчарка, но това е най големия пазач за мене, никой не може да припари до двора в който е пуснат, но за апартамент не става
,
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

Гледал съм куче, но само като малко съм го гледал в апартамент и като стана голямо го закарах на село, каракачанско овчарка, но това е най големия пазач за мене, никой не може да припари до двора в който е пуснат, но за апартамент не става
,

Разгледай малко за Турският Кангал или Алабай 8)
 
От: Мисля да си купя куче. Вие имате ли?

а каква е разликата между лабрадор и лабрадор ретривър? има ли изобщо
 

Горе