Мисля си за идея за партньорство

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Мисля си за колега или колежка, за партньор и съвместна дейност, който има профил във Fippa com с опит в продажбите там или някой друг подобен за продажба на сайтове, магазини и домейни.
Идеята ми е, по скоро партньора да пуска сайтове и магазини за продажба и да разпределяме дялово приходите, ако стане сделка.
Става въпрос за ново изработени сайтове и магазини, които аз мога да създавам и заедно да продаваме.
Повече за идеята която се върти в главата ми и нейното осъществяване ще обсъдим с бъдещият партньор в нарочен разговор.
Хубава и успешна седмица желая!
На разположение съм за въпроси.
 
От: Мисля си за идея за партньорство

Да напомня, че предложението ми все още не е "изветряло" от главата ми.
Все си мисля, че би могло да има потенциал подобно начинание.
UP на темата.
 
От: Мисля си за идея за партньорство

Пич осъзнай се! Ти един прост сайт не можеш да направиш, камо ли магазин! Платена тема + супер зле ЦМС не те прави никакъв! Всичките ти магазини са гомняни, един лев няма да изкарат, нямаш нито един дистрибутор, не даваш никаква сигурност на клиента, едно просто разплащане не можеш да осигуриш, та ти дори не знаеш какви са видовете визи и каква е тяхната тежест пред големите рекламодатели, едва ли си чувал за търговска марка, да не говорим за регистрирането на такава, защитаване на бизнеса, осигуряване на адекватно счетоводство или поне фактуриране, а бе общо взето вземи се развивай в друга сфера, в тази си супер зле и няма как да очакваш да спечелиш от това.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе