Мишка в самият компютър?!

donsavage

Active Member
263225_515816078467275_1912261258_n.png

Според вас този гризач, как е влязъл вътре? Това се питат момчетата, които са качили тази снимка. Дадох мнение, че е имало отворен капак на кутията.

Какво е вашето мнение?
 
Не можеш да си представиш, през какви тесни дупки могат да се провират мишките. Примерно през процепа на флопито (ако е нямало флопи, а само панелче) не е никакъв проблем да мине.
 
Последно редактирано:
От: Мишка в самият компютър?!

Гадост! Мумифицирана е.
 
От: Мишка в самият компютър?!

не е бе, тва е последна разработка на майкрософт - мишката бяга по колелце и интернет експлорър зарежда по-бързо.
 
От: Мишка в самият компютър?!

А представяте ли си, че ако програмистът, който е отворил капака е жена? :) То има и мъже, които пищят, като луди при вида на такъв гризач.
 
От: Мишка в самият компютър?!

Стандартната мишка минава през дупка, в която можеш да провреш молив.
 
От: Мишка в самият компютър?!

А представяте ли си, че ако програмистът, който е отворил капака е жена? :)

То и мъж да си, като не очакваш от компютър да изскочи такава прелест всеки би се стреснал.
 
От: Мишка в самият компютър?!

То при тея гадове постоянно тече някакъв ъпгрейд. Таз може да е някой мишка- джадай избързала с няколко хилядолетия в еволюцията, но взела си повярвала прекалено много...

иначе сериозно - единственото което на мен ми идва наум е:

imageview.jpg

на 90% от кутиите които са ми минавали през ръцете този отвор е цял(от където влиза въздуха, отпред), на останалите десетина е решетка. Та това е най вероятния вход. В този ред на мисли мишока може въобще да не е виновен - това може да е била някоя супер- дупер мощната конфигурация (откъм охлаждане), мишока просто е минал оттам, бил е засмукан и въздушния поток го е забил право във вентилатора със задника назад... Станала е тя мътна и кървава, после е и замирисало, ма явно е бил забутан някъде и не са усетили - за това е и станла на мумия от постоянния въздушен поток :rolleyes:
 
Последно редактирано:

Горе