Ммм godaddy premium

Fozzy

Well-Known Member
Имам идея за един як сайт и от 1-2 часа си мисля за някое готино домейн име. Накрая измислих нещо яко и тръгвам да регистрирам в татенцето, гледам всички тлд-та свободни. Викам си, ей сега ударих кьоравото :D

Тръгвам да регистрирам, пък и имам код за .ком само $7.49, тръгвам да въвеждам кода, гледам поръчката ми е $499.18. Хах, било някакъв премиум домейн :) Същата работа като при златните номера на мобилните оператори...
 
Какъв пък е този премиум домейн?

Не мога да си обясня, защо уж разумни и здраво мислещи хора ползват дедито? Това е чиста проба мазохизъм.
 
От: Ммм godaddy premium

Това премиум е че някой го продава през аукциона им и предполагам има премиум акаунт там.
Не е заради името, то няма логика. Винаги можеш да го регистрираш другаде.
 
От: Re: Ммм godaddy premium

Какъв пък е този премиум домейн?

Не мога да си обясня, защо уж разумни и здраво мислещи хора ползват дедито? Това е чиста проба мазохизъм.

а кое да се ползва? много добра цена дават имам 100-тина домейна там. 7,50$ максимална цена много са купени на 1-4$ ако внимаваш и няма да те прекарат:)
 
Ми като имаш 100 домейна си направи един акаунт в риселър клуб и си готов. Цените са чудесни, промоции непрекъснато, всички други услуги свързани с домейни са БЕЗ пари - днс хостинг, privacy и т.н. Тия прасета гледам искат 10 $ на домейн за privacy. И най-важното - не се опиват да те прекарат анално на всяка стъпка, която правиш на сайта им.

В детито далаверата не е ли само за първата година в повечето случаи? После си те клатят както знаят май?

Ми те са пълен абсурд деба, вчера за 2ри път ми се наложи да си ползвам там акаунта - е още ми треперят ръцете.

- всеки клик отнема поне 30 секунди - страница, попъп .... каквото и да е. То едно, че на асп или дотнет или подобно лайно, ами и е неграмотно направен сайта.
- 5 мин ми трябват, за да прегледам всичката помия на страницата и да намеря къде ми е менюто, което ми трябва - напр. от де да си сменя нещо в профила. то е реклама то са оферти, линкове, анимации ..... не е истина.
- за едно подновяване на домейн ми трябваха 30 мин. при това минах през 9 стъпки, предложиха ми да си купя 18 вида хостинг, 16 суперневероятни.цом домейна и премиум нещо си за търгове и още куп лайна. после ме принудиха ги оторизирам да ми взимат пари от пейпала, когато пожелаят и най-накрая ме накараха да си попълня наново данните от профила в някакъв си ордер. след това утепах още 10 мин да видя в пейпал как да го махна това нещо.
- след цялата тази операция вече имам 12 писма в пощата - някакви нотофикации (в стил: "уведомяваме ви, че сте влезнали в профила си и сте кликнали на лявото меню") и няколко още по-невероятни оферти

и т.н.т.н.т.нтнтн писна ми да пиша. мога още 2 пъти по толкова да изредя. Та се чудя аз малко ли ни клатят тука в тая държава дето сме, малко ли подобно отношение търпим по бг фирми и магазини, та да отида и доброволно да им плащам И на тия, за да им ползвам услугите???? И това, за да спестя например 20 лева за една година.
 
От: Ммм godaddy premium

дай ми пример къде мога да си преместя домейните, да съм сигурен че няма да стане нещо и да изгорят? И да имам добри цени?

без инфотата щото тях няма да ги подновявам повечето са 80+ домейна

подновяването за ком и нет в дедито е около 7,50 там с разни кодчета
 
От: Ммм godaddy premium

То пък риселър клуб сякаш са перфектни. Ей сега влязох в сайта им да разгледам цените:
Код:
warning: Cannot modify header information - headers already sent by  (output started at /domains/images/resellerclub_buffy/index.php:39) in  /domains/images/resellerclub_buffy/includes/common.inc(1685) : eval()'d  code on line 5.
:lol:
 
Re: От: Ммм godaddy premium

warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains/images/resellerclub_buffy/index.php:39) in /domains/images/resellerclub_buffy/includes/common.inc(1685) : eval()'d code on line 5.

:lol::lol: хванал си ги в кофти момент явно. в сравнение с дедито обаче всяка фирма е повече от перфектна. тях ги дадох за пример, защото са подходящи ако имаш домейни, които да покриват сумата на първоначалната вноска. ако имаш 100 и ги преместиш там дирекно си на 2ро ниво за цените.
 
От: Ммм godaddy premium

Еми дай някоя друга алтернатива. Аз имам около 60 домейна при тях. В татенцата им плащам по 7,67$ на година с разни купони. Отворен съм за други предложения, просто с всичките тези промоции от годеди ми излиза на голяма керия всичко. Прайвъси не ползвам на тези домейни, имам прайвъси за едни други дето са в netfirms.
 

Горе