Мнениа за блога ми :)

нямам намерение да махна рекламите от статийте щото ме кефят ;)
не използвам готови статий просто имам много книги унас по темата и понякога проучвам от нета но не ползвам готови
и да се похваля в на гугъл блог сърча съм на 3-то място за motivation :shock: :) до сега съм имал по предни позиции за разни фрази и то по дълги никога за 1 дума и то популярна поне според мен :)
 
Не е важно дали рекламите ти харесват на теб - важно е дали посетителите харесват рекламите. Защото те четат статиите и ти правят бизнес.

Имаш по-голям шанс за печалба, ако умело интегрираш афилиейт линковете и добавиш една призовка за действие, вместо да рекламираш с ясна цел печалба :wink:
 
stancho1234 каза:
по принцип важното е на мен да ми харесва щото сайта е мой но повече харесвам паричките :p какво значи да ги интегрирам и да добавя призовка за действие
Ти хубаво харесваш паричките - ама дали посетителите ги правят? Това имам в предвид. Не е важно да ти харесва на теб, а на посетителите. Защото когато им харесва, правиш повече пари.

Призовка за действие = call of action. Пример:
Ако предпочитате да пазарувате от интернет, закупете зелен чай от [сайт] днес.

Не е нужно да си натрапчив, защото посетителите ще разберат, че им искаш само парите.
 

Горе