Мнениея за homepages-frends

ivoonedqlkov

New Member
здравейте на всички, имам няколко въпроса относно сайта за homepages-frends, имали някои които се занимава да печели от него- търсенето през Yahoo. и ако има такива да ми кажат имали смисъл да се занимавам с това, плащат ли? и стрували си?Благодаря ви предварително:):):)
 
От: Мнениея за homepages-frends

Ами занимавам се добре плащат едно търсене е 2 цента паунда

В единия ми сайт съм обяснил подробно как се печели от него и колко
 
От: От: Мнениея за homepages-frends

Ами занимавам се добре плащат едно търсене е 2 цента паунда

В единия ми сайт съм обяснил подробно как се печели от него и колко


то добре ама получавал ли си плащане?
 
От: Мнениея за homepages-frends

да vitko5 тъкмо от твоя сайт се зарибих, ако изкарам нещо от това първо теб трябва да почерпя:), та всъщност получавал ли си пари от тях? И само IBAN на сметката ли им даде?Ще сам ти благодарен ако разясниш на кратко.
 
От: Мнениея за homepages-frends

прочетох в нета, че хич не плащали тия :(

Аз спретнах един блог за други който изглеждат по сигурни но не се знае :oops:

http://payforsearch.blogspot.com/
 
От: Мнениея за homepages-frends

Защо не мога да се регна. Показва ми, че имейла е използван или ми дава грешка на http сървъра.
:(
 
От: Мнениея за homepages-frends

ами аз ще продължа с първите, да видим дали ще стане нещо,а да се надяваме че дотогава ще имаме някаква представа за payforsearch, и дали плащат:):):)
Ако някои има опит с тях да пише.
 
От: Мнениея за homepages-frends

Така плащанията стават по-три различни начина:

1.Банков път --- Въвеждата само IBAN на сметка си

2.Става и с чек --- Въвеждате всички необходими данни за да ви бъде изпратен чека

3.Може и да ви преведат пари и по PAYPAL

Лично аз избрах да ми ги превеждат пари по Пейпал:

Ето снимка на плащане като толкова искате убедете се сами

http://3.bp.blogspot.com/_R4RZO1aW_jg/SKFOVeemK8I/AAAAAAAAAKs/dezLGO3A1_k/s1600-h/010168639[1].jpg
 
От: От: Мнениея за homepages-frends

Така плащанията стават по-три различни начина:

1.Банков път --- Въвеждата само iban на сметка си

2.Става и с чек --- Въвеждате всички необходими данни за да ви бъде изпратен чека

3.Може и да ви преведат пари и по paypal

Лично аз избрах да ми ги превеждат пари по Пейпал:

Ето снимка на плащане като толкова искате убедете се сами

http://3.bp.blogspot.com/_r4rzo1aw_jg/skfoveemk8i/aaaaaaaaaks/dezlgo3a1_k/s1600-h/010168639[1].jpg


това твое плащане ли е или просто намери картинката в нета :(
 
От: Мнениея за homepages-frends

Щом съм направил цял сайт за тази програма може ли да не ми задаваш такива елементарни въпроси
 
От: Мнениея за homepages-frends

Щом съм направил цял сайт за тази програма може ли да не ми задаваш такива елементарни въпроси

нещо не намирам логиката? аз снощи си направих за 15мин "цял сайт" за scour но нямам идея дали плаща?
просто ми кажи получил ли си пари сериозно? не се заяждам съвсем сериозен съм ...и въпросите ми не са елрментарни?
щото като напиша "payment proof myhpf" в гугъл картинки и аз мога да си постна картинка нали?
 
От: Мнениея за homepages-frends

С едно изречение ще ти кажа "Получих плащане"
 
От: Мнениея за homepages-frends

Чакам второ плащане.

Искам само да ти кажа, че за момента имам над 300 реферала :)
 
От: Мнениея за homepages-frends

Не знам за програмата, но самия сайт е доста бъгав. Вътрешните им линкове не работят добре.
 
От: Мнениея за homepages-frends

Влезте тук:
Код:
answers.yahoo.com/
И в полето за търсене потърсете сайта:
Код:
myhpf.co.uk
Ще Ви се появят много интересни резултати:twisted:.
Накратко става ясно че този сайт преставляв СКАМ,нямащ нищо общо с Yahoo!,който цели да разбере банковите Ви акаунти и да ви обере.:mad:
Моя съвет е дори ако вече сте получили чек, ако цените парите и труда си да си изтриете акаунтите от сайта и да промените паролите си за paypal и всички други начини за плащане,който използвате.:!:
 
Последно редактирано:
От: От: Мнениея за homepages-frends

Влезте тук:
Код:
answers.yahoo.com/
И в полето за търсене потърсете сайта:
Код:
myhpf.co.uk
Ще Ви се появят много интересни резултати:twisted:.
Накратко става ясно че този сайт преставляв СКАМ,нямащ нищо общо с Yahoo!,който цели да разбере банковите Ви акаунти и да ви обере.:mad:
Моя съвет е дори ако вече сте получили чек, ако цените парите и труда си да си изтриете акаунтите от сайта и да промените паролите си за paypal и всички други начини за плащане,който използвате.:!:

то беше ясно, толкоз бъгава работа, пък и да му писне на човек от bux.to cklick.to и search.to и подобни зомбиращи тъпотии
 
От: От: Мнениея за homepages-frends

Влезте тук:
Код:
answers.yahoo.com/
И в полето за търсене потърсете сайта:
Код:
myhpf.co.uk
Ще Ви се появят много интересни резултати:twisted:.
Накратко става ясно че този сайт преставляв СКАМ,нямащ нищо общо с yahoo!,който цели да разбере банковите Ви акаунти и да ви обере.:mad:
Моя съвет е дори ако вече сте получили чек, ако цените парите и труда си да си изтриете акаунтите от сайта и да промените паролите си за paypal и всички други начини за плащане,който използвате.:!:

И примерно съм избрал плащане чрез пейпал как ще ми разбият паролата и ще ме ограбят.Тва пък по абсурдна теория(версия) не бях чул...
Къде са ти доказателствата, че е скам.
 

Горе