Мнение за блога ми!

a.ramsy95

New Member
Здравейте!Преди няколко дни започнах да се занимавам с афилейт програми.Много ми допадна този вид бизнес.Реших да си направя блогче,защото с уеб сайт имам един проблем!Блогът е на английски и представя ревюта на различни фирми в момента съм пуснал 4 теми само с ревюта на фирми за тялото,кожата,лицето и такива.Въпросът ми е добър ли е дизайна на,привлича ли вниманието?!Неска го пуснах блога от утре почвам усилена реклама но ми трябва мнение дали ще имам особен успех?Утре освен реклама ще добавя някоя фирма,която продава всякакви неща....електро уреди,тениски,игри,програми,домейни,сувенири и др.Най-долу има counter от tyxo

Мнение от мен за блога ми:Мисля,че прекалявам с рекламите :twisted: :lol:
Ето линк: http://aramsy-group.blogspot.com/ :mad: :lol:
 
От: Мнение за блога ми!

Премахнах повече реклами оставих само 2 на гугъл адсенсе в ляво на сайта и най-долу в дясно :) хайте кажете мнение плс :clap:
 
От: Мнение за блога ми!

Здрасти. съвсем набързо

1. или афилиейт или адсенс но не и заедно
2. това GUARANTEED VISITORS FOR YOU за какво е? твоите посетители се интересуват от циреи
3. махни FOR ADVERTISERS!
4. махни си мейла преди да се е натъпкал със спам - направи си накаква формичка за контакт или поне си напиши мейла така brrokk532 (at) gmail (dot) com - всеки ще разбере, но ботовете няма да го копират
5. нещо в цветовете не ми пасва - бутал си готовия темплейт - ей това светло синьото на мен не ми харесва
6. махни тези обяснения за рамнамквасигруп за това си има секции за нас. посетителя не го е еня кой си ако му помагаш
7. във връзка с последното - още текст
8. а и махни тоя тухо брояч - това, че го ползваме в бг не значи, че е за показване
9. Look in left for contact information!Trust us! - преведено "аз съм индиец и нещо не е наред" махни всякакви тръст ъс, белийв ъс и други църковно звучащи словосъчетания
10. наблегни на рекламите на продуктите, които предлагаш и на доброто оформление - ревю сайтовете не са от най-четените на света и ако не грабват с професионален дизайн и банери просто отиват в коша. За да правиш ревю трябва да изглеждаш като авторитет, особено ако се опитваш да минеш за компания (което с фри домейн нещо не ми се вижда удачно, аз бих предпочел да се представям като Рамзи от намдеси, който е пробвал тези продукти и е останал доволен след хиляди други опити върху кожата си
 
От: Мнение за блога ми!

Благодаря за мнението.Сега ще го прочета още няколко пъти,че от първия него сванах :D а значи ще махна адсенс и някой други работи,които си написал в мнението.Ада те попитам като махна рекламите от ляво остава много празно пространство и не изглежда добре.А и къде да сложа този текст в който примерно се представям за Ramsey от London в тема или някъв в ляво или дясно?

Абе да ти кажа викам да го зарежа тоя блог и да почна по друг на български,но темата на блога ми се губи.Мислех да правя блог с обяснения за ставане на problogger,разни джаджи,печелене от блога и такива,но гледам,че са много вече в интернет и конкуренцията е много голяма.Трябва да ми нещо различни,което да привлече очите на посетителите!Би ли ми дал идея за такъв блог?
 
Последно редактирано:
От: От: Мнение за блога ми!

Благодаря за мнението.Сега ще го прочета още няколко пъти,че от първия него сванах :D а значи ще махна адсенс и някой други работи,които си написал в мнението.Ада те попитам като махна рекламите от ляво остава много празно пространство и не изглежда добре.А и къде да сложа този текст в който примерно се представям за Ramsey от London в тема или някъв в ляво или дясно?

Абе да ти кажа викам да го зарежа тоя блог и да почна по друг на български,но темата на блога ми се губи.Мислех да правя блог с обяснения за ставане на problogger,разни джаджи,печелене от блога и такива,но гледам,че са много вече в интернет и конкуренцията е много голяма.Трябва да ми нещо различни,което да привлече очите на посетителите!Би ли ми дал идея за такъв блог?


Извинявай ама какво е RAMSEY !?!? Някакъв световно известен 95-ти набор афилейт гуру ? Никой няма да си купи нещо от пробит блог в блогспот , та дори името му е в url бара


-Няма keywords
-Няма On page оптимизация
-Няма домейн
-Името съксва
-Информацията е копипейстната
-Менютата куцат и дизайна като цяло
- Има доста глупави неща като адсенс , TRUST US , etc
Не се научихте , че блоговете се използват като сателитки и се пълнят с контент , а линкват към афилейт сайта ви ...
 
От: Мнение за блога ми!

Абе хора аз ви попитах за едно мнение а вие тука почнахте да не си се научил,... разни такива вие тук не помагате на човек като му кажете грешките вие ги казвате ама после почвате да с е*вате с него и тва накарва човек не да поправи грешките а направо да зареже блога.Аз съм нов в блогването мислите ли,че в един такъв известен форум като предиприемач.ком трябва да се помага на новите да му кажат ей така на куп всички грешки после да му викат колко не разбрал човек е ,как не може да се научи и такива работи мислите ли,че в такъв форум трябва да има хора с такива мнения.В този форум всички трябва да си помагат да раменят опит а вие какво почнали сте направо човек да се замисли дали да прави блог.Не говоря за bullblogger а за scorpiass той може от 1-2 или повече години да се занимава с блогване но да се отнася така направо се чудя защо писах в този форум има толкова други блогове където можеш да потърсиш мнение.Добре разбирам грешките си относно блога това изках да разбера дали съм допуснал грешки а вие веднага почвате
"
Извинявай ама какво е RAMSEY !?!? Някакъв световно известен 95-ти набор афилейт гуру ? Никой няма да си купи нещо от пробит блог в блогспот , та дори името му е в url бара" ами пич кой би ти повярвал ако кажеш,че си някъв от България та те 50% от населението на Земята не е чувало за България.
Или пък "Не се научихте , че блоговете се използват като сателитки и се пълнят с контент , а линкват към афилейт сайта ви ... "-Направо ме замислихте тоя блог го зарязвам а и тоя форум,защото не вярвам някой да даде свястно мнение.Не искам комплименти за блога исках просто мнение не после някви блога ти е боклук,по-добре спри да блогваш и такива.Аре бб на всички надявам се някой ден вие да се научите как се говори и пише чак тогава аз може да се науча да блогвам!Как можах да се хвана на търсачката в гугъл не знам просто.Вие тука се регвате искате някой да ви помогне и да ви даде мнение за вашия блог а вие как се отплащате на другите,като направо ги сваляте от небето..все едно ги накарвате да спрат блога си!Благодаря единствено на ullblogger той поне даде свястно мнение дойдох тук с намерението да науча повече за блогването,печеленето чрез блог и афилейт програми но както виждам единственото,което човек може да научи тук е да спре да блогва.Вече неми пука за вашите мнение по-добре не спамете в темата!А предприемач.ком не заслужава да има лого най-добър сайт на годината заради своите потребители!!!!Ще си направя едно блогче това го зарязвам,защото няма смисъл да го водя вече!А в този форум няма и да стъпна повече!Предполагам и че след този мой коментар някой ще се така нарчено "изцепи" с някво тъпо мнение!

И последно:Относно темплейта,щом някой се е постарал да създаде този темплейт и аз съм го сложил значи,че темплейта става за нещо!Така ли се отнасяте към темплейтите има хора,които са се постарали да ги направят а вие ги назовавате като едно нищо.Еми аре направете вие един темплейт да ви видя колко сте умни.
 
Последно редактирано:
От: Мнение за блога ми!

Ами напълно си прав.
Повечето си мислят, че са хванали не чак Господ, но поне Гуглето за шлифера.
"Майстори" колкото искаш - сеота-меота и т.н., но малко човеци.
П.П. Хич да не ти пука, а си развивай блогчето, както ти си го харесваш.
btw В блога на Bullblogger има доста полезни неща.
Също и в Oggin.net
Успех !
 
Последно редактирано:
От: От: Мнение за блога ми!

Благодаря за мнението.Сега ще го прочета още няколко пъти,че от първия него сванах :D а значи ще махна адсенс и някой други работи,които си написал в мнението.Ада те попитам като махна рекламите от ляво остава много празно пространство и не изглежда добре.А и къде да сложа този текст в който примерно се представям за Ramsey от London в тема или някъв в ляво или дясно?

Абе да ти кажа викам да го зарежа тоя блог и да почна по друг на български,но темата на блога ми се губи.Мислех да правя блог с обяснения за ставане на problogger,разни джаджи,печелене от блога и такива,но гледам,че са много вече в интернет и конкуренцията е много голяма.Трябва да ми нещо различни,което да привлече очите на посетителите!Би ли ми дал идея за такъв блог?

Като махнеш рекламите смени това меню LAST TOPICS със стандартен лейбъл гаджет - в блога трябва да има съдържание. Ако държиш да запазиш това меню LAST TOPICS (естествено не с това заглавие - говоря за някаква лента с линк към важни страници в блога) по-добре го изнеси в хоризонтална лента под хедъра ако имаш такава опция

текста за представяне на фирмата е най-добре въобще да не се вижда на главната страница, просто е излишно - аз бих го сложил във футъра с линк About us ест нофолоу

ако това е първият ти блог или въобще първият опит да се занимаваш с аф маркетинг не е страшно, че няма да е успешен. според мен трябва да наблегнеш на много повече съдржание за акне или каквато е основната тема и след като докараш трафик да насочиш потребителите си към ревюта

с блог могат да се продават аф продукти също така успешно както и през всеки друг сайт, а и не е нужно блогът да прилича на онлайн лексикон - в края на краищата ти просто ползваш платформата, не си се женил за определението блог.

м др имаш отговор на лс
 
От: Мнение за блога ми!

О , ходи другаде, добре че в повечето форуми има хора като мен , които казват нещата такива каквито са.
 
От: Мнение за блога ми!

scorpiass разбирам,че съм допуснал грешка ще я поправя.Това попитах тук допуснал ли съм някъде грешка а ти почна да ми се занимаваш в личните работи!Ти просто не знаеш как да говориш!
 
От: Мнение за блога ми!

Кви лични работи бе маймуно , виж си блога, че на нищо не прилича, само съвети съм ти давал , аре ходи някъде ...
 
От: Мнение за блога ми!

Оф пич по-добре спри да спамиш в темата,че ти си точно един СПАМЕР!
 
От: Мнение за блога ми!

Ако незнаеш той е в този вид щот изтрих всичко почти от него и вече не се занимавам а ти просто си един.....
 
От: Мнение за блога ми!

Хора може да спрете да се дърлята и да свършите някоя послезна дейност. Като например, някой да ми каже какво мисли за моя блог. И може да ми казвате всичко директно, не се сърдя
(P.S. Все пак не прекалявайте :D :)
http://fotosesii.blogspot.com/
 
От: Мнение за блога ми!

Хора може да спрете да се дърлята и да свършите някоя послезна дейност. Като например, някой да ми каже какво мисли за моя блог. И може да ми казвате всичко директно, не се сърдя
(P.S. Все пак не прекалявайте :D :)
[url]http://fotosesii.blogspot.com/[/URL]
С интересна информация, но много правописни грешки.
 
От: Мнение за блога ми!

Хора може да спрете да се дърлята и да свършите някоя послезна дейност. Като например, някой да ми каже какво мисли за моя блог. И може да ми казвате всичко директно, не се сърдя
(P.S. Все пак не прекалявайте :D :)
http://fotosesii.blogspot.com/
Всичко мяза на пейстнато от замундата и разни други източници. Като цяло - поредното неграмотно, тъпо, грозно и неоправдано ангажиране на мегабайти дисково пространство и екранни пиксели.

ПС: не се научих да не кликам на блогспот линкове, маааааму...
 
От: От: Мнение за блога ми!

Всичко мяза на пейстнато от замундата и разни други източници. Като цяло - поредното неграмотно, тъпо, грозно и неоправдано ангажиране на мегабайти дисково пространство и екранни пиксели.

ПС: не се научих да не кликам на блогспот линкове, маааааму...


Хахах ок давай затапи ме , покажи ми твоето велико творение майсторе.... А да и няколко човека от тук се оплакаха че като си отвориш устата да коментораш нещо, в стаята страно замисрисва на развалени зъби и лук
П.С. Предполагам някой хора не се научиха че не е хубаво да понамирисват :D:D:D:p
 

Горе