Мнение за дизаин

Msecurity

New Member
Здр изкажете някакво мнение за 2 дизайна си които си направих за сайта и форума.
1-вият е на сайта
2-рият на форум
 

Прикачени файлове

  • сайт.jpg
    сайт.jpg
    79 KB · Преглеждания: 81
  • форум.jpg
    форум.jpg
    66.2 KB · Преглеждания: 46
От: Мнение за дизаин

Верно тези цветове ще осмъртят някой...дай го с по-отпускащи...виж има ресурси в нета по-темата ето ти един
 
От: Мнение за дизаин

Трудно се връзва определението "дизайн' ... с флумастер за фотокопия ли са правени картинките?
 
От: Мнение за дизаин

Относно дизайна на сайта и стила не е много правилен. Така както е направен, като се кодира ще трябва да се използват много картинки, което ще натовари излишно страницата. Прекалено много блендинг обшънс и градиент.
 
Да отбележа още в началото - не съм дизайнер, но пък съм естет.
Та къде е дизайна?
Msecurity, приятелче, разбирам, че те влече, но все още има доооста време (поне от видяното), до де скалъпиш нещо свястно. Ако разчиташ на приходи от това, по-добре си купи един шаблон от themeforest за 10-15-20$ и си карай работата, а ти в последствие се развивай и прави това което те влече.
Не разбирам, защо хора, които имат способности в дадена сфера се хващат да вършат нещо което не им се отдава за да спестят 20$, като от загубеното време в изучаването на нещо необятно за тях губят 40.
 
От: Мнение за дизаин

rep.jpg


Ако ти "ПРАСНА" и аз една репа ще ти стане ли по-ясно?
 
От: Мнение за дизаин

Относно дизайна на сайта и стила не е много правилен. Така както е направен, като се кодира ще трябва да се използват много картинки, което ще натовари излишно страницата. Прекалено много блендинг обшънс и градиент.
funny-kid-tells-joke-to-dog.jpg
 
От: Мнение за дизаин

И аз съм на такова мнение, много са неприятни цветовете. Като цяло също не ми харесва. Но щом ти е кеф да правиш дизайни - продължавай да се учиш и в един момент може и да успееш :)
 

Горе