Мнение за дизайн - грешки?

Здравейте колеги
Направих си едно дизайнче за сайта, и ще може ли да ми кажете дали греша някъде при цветове, подредба и т.н :)
Ето го и него: imageshack.us/f/834/designcopyb.png/
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Изтрий този файл и почвай на ново.
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Ако това ти е първия дизайн, изглежда добре, но само ако ти е първия дизайн. Продължавай да се развиваш и може да направиш нещо качествено, но не виждам как с този дизайн ще направиш успешен сайт. Някак пренатрупан и малко детски ми изглежда. Но си личи, че имаш въображение.

ПС. ранГ се пише, объркал си в снимката ;)
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

А някакви съвети за в бъдеще?
За цветовете видях че има такива сайтове с цветови гами, но за подредбата на елемнтите?
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

На мен специално не ми допада футъра (не са добре подредени елементите а и червеното ми идва в повече). Профила на потребителя не их го сложил в дясната колона. Нека си бъде горе в хедъра.
И може би най-важното: не става ясно каква ти е целта със сайта. Ако случайно попадна на него, ще ми е малко трудно да разбера за какво е. Трябва ти силен елемент на мястото на табличките с годините и моделите (първото нещо което вижда посетителя), който да ме убеди, че този сайт е за мен и може да ми е супер полезен.
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Всичко разбрах и много ти благодаря.
Но само за профила на потребителя не разбрах , как искаш да го сложа горе в хедъра?
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Всичко разбрах и много ти благодаря.
Но само за профила на потребителя не разбрах , как искаш да го сложа горе в хедъра?

Ами виж как е в този форум. Всичко си е горе. Няма смисъл да товариш страницата. Аз все пак не съм дизайнер и изказвам мнение като потребител.
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Изтрий този файл и почвай на ново.

Изцяло подкрепям, с всичко пръсти.

Вземаш гледаш още доста сайтове и почваш наново.
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Мерси много колеги :)
Ще разгледам и други сайтове, и ще започна наново и дано да имам повече успех :)
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Мерси много колеги :)
Ще разгледам и други сайтове, и ще започна наново и дано да имам повече успех :)


Ти за 1 ден ли ги правиш тея дизайни?
Ходи разглеждай от themeforest.
 
От: Мнение за дизайн - грешки?

Ще ти задам един въпрос.
Ти, като дизайнер ( след като правиш дизайн, си дизайнер, независимо от това какво учиш, или си учил), като отвориш този сайт - харесва ли ти?
Отговори си сам на себе си - кое ти харесва и кое не.
Един съвет: Не е нужно да се ползват "всички" ефекти и възможности на графичните програми. (Струва ми се, че си използвал едно до друго и изпъкване, и вдълбаване.)
 

Горе