Мнение за новия ми онлайн магазин

sanita999

Member
Здравейте, това е моя нов сайт. Ще се радвам хора, които имат опит да го погледнат и да споделят мнението си за него. Правен е на wordpress.
Продуктите, които са добавени са само примерни. Тепърва ще се добавят още.

https://panata.eu/
 
Според мен го дай на дизайнер, или просто вземи някаква платена тема, която да изглежда по-професионално. Така никакво доверие не вдъхва.
И ползвай друг ник тук, че гугъл...
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Според мен го дай на дизайнер, или просто вземи някаква платена тема, която да изглежда по-професионално. Така никакво доверие не вдъхва.
И ползвай друг ник тук, че гугъл...
Интересни резултати излизат по ника :oops:
 
Сайта зарежда бавно, не е оптимизиран. В менюто може би Големи пана би било по-добре :)
Най-добре дизайнер да го погледне. Като цветове ми допада.
 
Сайта зарежда бавно, не е оптимизиран. В менюто може би Големи пана би било по-добре :)
Най-добре дизайнер да го погледне. Като цветове ми допада.
При мен зарежда много бързо, но да ми изкарват реклами веднага - забрави.
 
Сайта зарежда бавно, не е оптимизиран. В менюто може би Големи пана би било по-добре :)
Най-добре дизайнер да го погледне. Като цветове ми допада.

На суперите при неоптимизиран сайт и шер хостинг е това зареждането. Не може да очакваш нещо повече. ;)
При мен зарежда много бързо, но да ми изкарват реклами веднага - забрави.
Отиди на чекаута с добавен продукт и виж. После си го представи на мобайл. ;)
Човече, спри се да пишеш, всичко което пишеш е пълна греда.
 
Има мнооого, мнооого какво да се желае още от този сайт....
Добави H1 заглавия на страниците, прекалено много javascript и css файлове, нямаш алт атрибути на снимките, конвертирай снимките в webp формат (в момента повечето са пнг - недопустимо)
п.с. пусни сайта за анализ с някой безплатен инструмент за анализ на SEO и оправяй грешките...
Проблеми за отстраняване:
  • Тази уеб страница използва CSS ресурси, които не са минимизирани!
  • Тази уеб страница съдържа URL адреси, които не са удобни за SEO!
  • Тази уеб страница не съдържа H1 заглавия! Заглавията H1 помагат да се посочат важните теми на вашата страница за търсачките. Въпреки че са по-маловажни от добрите мета-заглавия и описания, H1 заглавията все пак могат да помогнат за определяне на темата на вашата страница за търсачките.
  • Най-често срещаните ключови думи на тази уеб страница не са разпределени във важните HTML тагове! Основните ключови думи трябва да се показват в етикета за заглавие, мета описанието и маркерите за заглавие, за да помогнат на търсачките да идентифицират правилно темата на тази уеб страница.
  • Този уебсайт не използва персонализирана страница за грешка 404! Страниците с грешка 404 по подразбиране водят до лошо изживяване - може да подведе потребителите да мислят, че цял сайт не работи или е повреден, значително увеличава шанса те да напуснат уебсайта изцяло и изглежда
 
1во - така е глупаво да се търси мение
2ро - обективно погледнато: гледаш оборотът и печалбата и ако са добри тогава е супер магазина :)
 
1во - така е глупаво да се търси мение
2ро - обективно погледнато: гледаш оборотът и печалбата и ако са добри тогава е супер магазина :)
ЩО? Супер може да е изработката, но да куца маркетинга. И обратното, супер добър маркетинг - разпознаваемост на бранда, а магазина да не прави добри конверсии или да е технически спънат. Говорим за него, доколкото разбрах от темата.

И въобще не е глупаво. В повечето световни форуми е пълно с ревю секции, именно за подобряване на проекта. Идеята ще е добре да се приложи и тук. Мнения на други потребители, даващи ясни насоки и препоръчки за подобряване на визията, функционалностите, позиционирането на магазина, и др. около него.
 

Горе