Мнение за онлайн магазин

Нямам желание да ти обяснявам, просто нищо не ти е ясно и си личи! Както искаш така го разбирай.

За .бг домейна искаха куп подписи, документации и т.н. Ненужна занимавка.
И ако може да ми кажеш кое не ми е ясно, че нещо не те разбирам какво пишеш..
Прати ми една твоя изработка, разбирачо !
 
Нямам желание да ти обяснявам, просто нищо не ти е ясно и си личи! Както искаш така го разбирай.
Току що ми показа, че на теб също не ти е ясно нищо, освен да пишеш глупави коментари в predpriemach.com, за да се правиш на "умник". Щом не изпрати нито една твоя изработка това означава, че нямаш никакъв опит в тази сфера.
Желая ти приятна вечер и ще те помоля да не коменираш повече мои теми, причината е ясна.. !
 
Класика в жанра - пита за мнение, дават му го, почва да се сърди, обяснява ни колко сме прости и все в тая посока...
 
Оф... Абе оправяй се, не ми се занимава с тебе, чесно.... Изработка.... леле, леле... Кви хора се навъдихте последно време бе, ти се опитваш да му помогнеш, то ти се репчи, абе спасявай се бе. Изработка.... леле, леле... и си вярва....

Току що ми показа, че на теб също не ти е ясно нищо, освен да пишеш глупави коментари в predpriemach.com, за да се правиш на "умник". Щом не изпрати нито една твоя изработка това означава, че нямаш никакъв опит в тази сфера.
Желая ти приятна вечер и ще те помоля да не коменираш повече мои теми, причината е ясна.. !
 
Последно редактирано:
За това че има разлика има. Малко помисли кой ще запомни домейн на кирилица и разширение на латиница. Но това е мое мнение. А и оптимизацията е по-трудна. Класирането също.
 
Защо да се занимавам, при условие че няма никаква разлика дали ще е .com или .bg ? Чел съм десетки теми в които пише, че ефекта е същия. В цената също няма разлика.

Да, може хипотетично да няма разлика между megauto.com и megauto.bg, но има разлика между мегауто.com и megauto.bg. Първото никой клиент няма да го запомни, в най-добрия случай ще минат години преди домейни изписани на кирилица да бъдат приети за нещо нормално.

Макар и .bg домейните да са ходене по мъките, като цяло точно това ходене по мъките позволява да има доста читави свободни имена, които да не са заети от пишман бизнесмени опортюнисти. Възползвай се от това и си вземи .bg домейн, който ще изглежда професионално в очите на всички. А не някаква мешавица която говори "тоя не е имал възможност за читав .com, мързяло го е да си вземе .bg, не е могъл да си измисли друг свободен бранд и е взел първия крив домейн минал пред очите му".
 
Предлагам да си збереш чарковете в една черга и на сергията на пазара. Приеми че това просто не е за теб.
 
  • Like
Реакции: Sky
Да, може хипотетично да няма разлика между megauto.com и megauto.bg, но има разлика между мегауто.com и megauto.bg. Първото никой клиент няма да го запомни, в най-добрия случай ще минат години преди домейни изписани на кирилица да бъдат приети за нещо нормално.

Макар и .bg домейните да са ходене по мъките, като цяло точно това ходене по мъките позволява да има доста читави свободни имена, които да не са заети от пишман бизнесмени опортюнисти. Възползвай се от това и си вземи .bg домейн, който ще изглежда професионално в очите на всички. А не някаква мешавица която говори "тоя не е имал възможност за читав .com, мързяло го е да си вземе .bg, не е могъл да си измисли друг свободен бранд и е взел първия крив домейн минал пред очите му".
Благодаря ти !!!
 
Абе човек казах ти просто не е за теб това е. То неси струва да ти се обяснява. Какво разбираш под "изградих онлай магазин" какво изгради по точно? Регна един супер тъп домейн мега нещо си.. понеже си голяма работа и неси струва да ти се хаби времето за рег на .bg домейн че много документи ала бала... :d инсталира някво подобие на онлайн магазин.... щял да поработи върху филтрите за търсене???? ... интересно от къде по точно ще започнеш работата.... идва ли ти на акъла това как ще се реализира за да заработи като хората и колко по 1000 струва?? Ама не ти си силен понеже вече си горд собственик на мегаауто.COM :d :d :d Виж сега знам какво е да имаш мерак и някой да те храни ама то така се почва. Не го правя нарочно. Ама ако този сайт направи 1 успешна продажба аз ще си закова кращелното на най - високия бор на витоша.
 
Още нещо, което ми направи впечатление е повтарянето на А като последна дума на мегА и първа дума на Ауто. Може да създаде объркване дали е megaauto.bg или megauto.bg...второто изглежда по-прегледно като няма повтарящи се а-та, но технически не е правилното. Дали пък да не им сложиш тиренце mega-auto? Не знам, аз като потенциален клиент не знам кое е най-подходящото, само знам че бих бил объркан малко.
 
Също така колегата си мисли, че добавянето на артикули струва по 10 стотинки на брой :D
Едва ли ще намериш човек, готов да работи за мерси ;)
 
Също така колегата си мисли, че добавянето на артикули струва по 10 стотинки на брой :D
Едва ли ще намериш човек, готов да работи за мерси ;)
Абе приятел, ти ми искаш 40 ст. за добавянето на 1 продукт. Осъзнаваш ли какво пишеш ? В сайта трябва да се добавят над 100К продукти. Това означава че трябва да те направя богаташ.. леле, потресен съм в този сайт какви сте..
 
леле, потресен съм в този сайт какви сте..

В този сайт както си се изразил има доста хора напред като със знанията така и с материала, ако се вслушаш в техните съвети няма да сгрешиш
 
Ти май си някъв невменяем, а?
По
Поредния надъхан пубер, който си мисли че всичко което хвърчи се яде.
Смятам, че докато се те правили вашите са били пияни и после са съжалявали. Такава отайка си, че нямам думи с които да те опиша. Изчезни и не коментирай повече мои теми, разбирачо !
 
Палячо нищо не става от теб нищооо! Какво да ти коментирам темите, следващата ти ще е продавам онлайн магазин с голям потенциал, защо го продавам ли? Защото нямам време да се занимавам с него....толкова си тъп че чак си вдлъбнат. Сложи на всичко делете започни да четеш и след години може да имаш някакъв минимален успех. Сега разбра ли мега разбирачо :D
 
Последно редактирано:
Как така регистрирането на .бг домейн да е било свързано с много документи ? Моят го регистрирах през суперхостинг и всичко стана безпроблемно и в рамките на 1-2 дни. Просто не отиваш директно в регистър.бг, а при някой от десетките български и качествени хостинг компании и те ще го направят много лесно.
 

Горе