Мнение за социална мрежа.

willy878

New Member
Здравейте уважаеми колеги,
Направих една социална мрежа (с безплатна cms) с такава идея:

- да се фокусират всички свързани със сферта на красотата и спа на едно място. (професионалисти, клиенти, производители на козметика, консумативи, оборудване и др.

Моля за мнение и съвети. Превода на потребителските файлове и статии е от руски, може и да има грешки. Моля за разбиране (не съм българин). Ако някой от вас харесва идеята, приемам и предложения за парньорство. Сайта е: bgspa.eu
Благодаря много!
 
От: Мнение за социална мрежа.

Идеята не е лоша, поздравления! Като цяло не го разгледах много сайта, но като първо впечатление не е зле, само дизайна нещо не ми допадна.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Welcome Back To The 90's.
Много грозен сайта, дизайна не е отзивчив.
Отгоре изглежда че е настъпан и имам чувството, че съм скролнал надолу.
Аз лично свървам SPA процедурите с нещо красиво свежо което не намирам в сайта.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Благодаря на всички за отзиви! Относно дизайна съм съгласен. Сега го променям :) Благодаря!
 
От: Мнение за социална мрежа.

Сега разгледах темите и не видях добра, или поне на намерих
 
От: Мнение за социална мрежа.

Да, и аз търсих, ама няма добри. Ще поработя сам върху тази. Малко промени в цветовете трябва.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Много ми харесва идеята и донякъде изпълнението, поздравления за оригиналното хрумване:D

Ако направиш същата мрежа на руски език и я поразвиеш за рускоезичен пазар,
със сигурност ще имаш много потребители, че и рекламодатели със заплащане.
Знаеш, тази тема за красотата много се котира там и си е добър пазар.:)
 
От: Мнение за социална мрежа.

Идеята и на мен ми харесва. Сигурен съм, че дизайна може да се пипне и да заприлича на нещо по-съвременно.
Направи лека корекция на новините. Сложи един ордер по времето DESC, така че най-новите новини да са най-горе.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Мерси много! Направих малко промени в цветовете. И сега новините ще направя да се показват правилно. Благодаря!
 
От: От: Мнение за социална мрежа.

Много ми харесва идеята и донякъде изпълнението, поздравления за оригиналното хрумване:D

Ако направиш същата мрежа на руски език и я поразвиеш за рускоезичен пазар,
със сигурност ще имаш много потребители, че и рекламодатели със заплащане.
Знаеш, тази тема за красотата много се котира там и си е добър пазар.:)

Благодаря! Ще се възползвам от съвета относно руска мрежа. Идеята е добра, пък и аз съм руснак :)
 
От: От: От: Мнение за социална мрежа.

Благодаря! Ще се възползвам от съвета относно руска мрежа. Идеята е добра, пък и аз съм руснак :)
Да, разбрах и затова ти написах да не се мъчиш с бг пазара.:)
 
От: Мнение за социална мрежа.

Подкрепям мнението на brad1985. Аз съм фризьорка и за 15 години разбрах, че бг фризьорите и козметиците са много тежки по отношение на писане във форуми и комуникиране с колеги. Други, които правиха подобни сайтове се принудиха ръчно да добавят салони и имена, не е невъзможно, но доста енергия ще изхабиш. Иначе идеята е чудесна, а що се отнася до дизайна, поне е лесен и се разбира веднага кое къде е и какво е.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Благодаря за мнение! А съм масажист. Имам салон за красота и управлявам спа центрове. За това и реших да направя нещо, което да помогне на специалистите в бранша. Съгласен съм и относно бг специалистите. Имам много колеги, на които показвам портала, но много малко от тях са публикували обекта си :) още веднъж благодаря! Ще се опитам, каквото стане...
 
От: От: Мнение за социална мрежа.

Не ти трябват малки промени в цветовете, а много промени в дизайна на сайта.

Мерси много! Направих малко промени в цветовете. И сега новините ще направя да се показват правилно. Благодаря!
 
От: От: От: Мнение за социална мрежа.

Благодаря колега! Може ли някой пример, идея или подсказка относно дизайна. Тази система е тежичка, не ми се иска да е много пълен с джунджурийки :) Ще съм много признателен.
 
От: Мнение за социална мрежа.

Ако опишеш какво търсиш като функции може да ти предложим друг CMS, че тоя сефте го чувам и виждам.
Няма начин да няма алтернатива
 

Горе