Мнение за cloudcart

не стават
 
не стават
Не човече, не и тази услуга. Какво пък на нея не и е ОК? И кво, сега остава някой да каже, че и Шопико също не са ОК и да ми се затвърди тотално мнението за тези SaaS услуги. Я сподели.....
 
наличностите в склада си ги вади всеки ден както им дойде, за да излязат реалните наличности трябва да се пуска всеки ден ъпдейт за всяка група поотделно, това е проблем
 
наличностите в склада си ги вади всеки ден както им дойде, за да излязат реалните наличности трябва да се пуска всеки ден ъпдейт за всяка група поотделно, това е проблем
А това не са ли го решили с някакъв крон, и това е елементарно решение, което предлагам. :)
 
А това не са ли го решили с някакъв крон, и това е елементарно решение, което предлагам. :)

от 2 години е така и почти всяка седмица мънкаме на някой че нещо е изчерпано а в магазина се водят бройки, крон мрон не знам ама мен това ми бърка работата, може и още кусури да имат
 
от 2 години е така и почти всяка седмица мънкаме на някой че нещо е изчерпано а в магазина се водят бройки, крон мрон не знам ама мен това ми бърка работата, може и още кусури да имат
Да де, ама това е при теб, ако е реален проблем, който са го оставили, как реално би се отразило на бизнеси като Зора и други големи магазини, на които им е от изключителна важност наличността да е адекватна и не само, да е синхронизирано с техните CRM-и. Иначе голям мазаляк е възможно да стане. Да не говорим при осчетоводяването, ако се проспи едно такова ъпдейтче. ;)
 

Горе