Мнение за insert.bg?

tigra86

New Member
Здравейте! Нова съм във форума! Може ли да ми кажете какво е мнението Ви за тях...да се включвам ли при тях с цел безплатна реклама или не си струва? Аз слагам банер на сайта си...а те мой банер изобщо слагат ли някъде??? :)
 
Здравейте! Нова съм във форума! Може ли да ми кажете какво е мнението Ви за тях...да се включвам ли при тях с цел безплатна реклама или не си струва? Аз слагам банер на сайта си...а те мой банер изобщо слагат ли някъде??? :)

Здравей и добре дошла при нас. Пожелавам ти приятен престой и всичко най най с нас. ;)

Използвал съм ги преди време на принципа на размяна на импресии. Не знам как е по другия начин. Малки са, но зависи за какви цели ги ползваш. Иначе тения представител е някъде сред нас и той може да даде повече инфо. ;)
 
От: Мнение за insert.bg?

Много ти благодаря!!!! Мислех, че никой няма да ми отговори! Благодаря ти!:)
 
Re: От: Мнение за insert.bg?

Много ти благодаря!!!! Мислех, че никой няма да ми отговори! Благодаря ти!:)

Че защо, всички си отговаряме и помагаме тук. :) Няма такова нещо да не си отговаряме, особено като знаме отговорите на някои въпроси. И най-вече сме минали по този път. :)
 
Re: От: Мнение за insert.bg?

@Blinky, а ти остана ли доволен от ефекта?

ММ, не мога да кажа, но имаше определено трафик - това, което им пращах го получавах наобратно - под формата на импресии. Честно казано го сложих много на шега. ;) Дори не съм се замислял да ми е топ ресурс. :)
 

Горе