Мнение за ns1.bg

Ясно, че е малко вероятно :) Но пък прекалено е дребнаво.. Излиза, че имат финансов недостиг, или не им плащат достатъчно, или са прекалено заети, а знаем колко е вярно :D Освен това, как я определят тази база 20лв, има ли цоноразпис, май не :) Иначе тази "Работа" са я свършили за 4, а не за 15мин, да сметнеме ли 4мин за 20лв как идва сметката. А иначе са макс на 1200 нето заплата :)
 
Линукс админите са 2к лева нето минимум.
 
ставката е различна. Мога да ти кажа че тия 4 мин за съдебно-техническа експертиза струват 650 лв. само за да дойде вещото лице и да ти плесне печата отдолу.
 
Умреш да се правиш на Дора Габе.. Кви ставки те гонят - ЕЛЕМЕНТАРНА РАБОТА за 2мин... Дори вие сте длъжни да махнете кода, да не ви бута архаичните машини, че мое да пропищи и некой по-платежоспособен ;)

Линукс админите са 2к лева нето минимум.
Ако мислиш, че некой админ се занимава с тикети и просене на 20лв, то яко си в обърквация, обикновено го правят стажанти дет още тренират на wp инсталите :D

"А сега къде да цъкам..." ахахахаха

Я заминавайте да си гледате БАЧ-а и стига отворенгяс по форумите, че как е петък..само трее да извадим торбата :p
 
Умреш да се правиш на Дора Габе.. Кви ставки те гонят - ЕЛЕМЕНТАРНА РАБОТА за 2мин... Дори вие сте длъжни да махнете кода, да не ви бута архаичните машини, че мое да пропищи и некой по-платежоспособен ;)


Ако мислиш, че некой админ се занимава с тикети и просене на 20лв, то яко си в обърквация, обикновено го правят стажанти дет още тренират на wp инсталите :D

"А сега къде да цъкам..." ахахахаха

Я заминавайте да си гледате БАЧ-а и стига отворенгяс по форумите, че как е петък..само трее да извадим торбата :p
Ако трабва сме честни са длъжни да спрат достъпа до акаунта, да му поискат IP, до разрешат достъпа до акаунта само от конкретния IP и да му дадат възможност да си го почисти сам. Това се случва на Запад. Предложили са му вариант и те да свършат работата вместо него. Дали са стажанти или не тези хора вземат заплати, а клиента плаща за технически ресурс, не за човешки. Ти като си наемеш гараж вътре да не те чака личен шофьор и автомонтьор.
 
нз..ама навякъде пишете с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви "24ч съпорт" ;)
Много е лесно да правиш куци маркетингови номерца, за да хванеш клиента, па после тва било "човешки ресурс"

Праите си един ЕЙЙЙЙЙ текъв линк, преди да плати плана, и в него с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви описвате кво-що и ЦЕНИТЕ, и чак тогава може да имате каквито и да е претенции към клиентите :p
 
нз..ама навякъде пишете с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви "24ч съпорт" ;)
Много е лесно да правиш куци маркетингови номерца, за да хванеш клиента, па после тва било "човешки ресурс"

Праите си един ЕЙЙЙЙЙ текъв линк, преди да плати плана, и в него с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви описвате кво-що и ЦЕНИТЕ, и чак тогава може да имате каквито и да е претенции към клиентите :p
Съпорта поддържа услугата, не приложението на клиента. Седни прочети малко Условия за ползване на услугата на чуждите хостинги да се образоваш, след това си вземи торбата и към гората.
 
Тоест подвеждате клиентите?? Защо не дадеш линк с условията У бг, за където и е драмата в момента, а се измъкваш селски с "виж в чужбина" :p

Май ти ше ходиш в гората :)
 
Тоест подвеждате клиентите?? Защо не дадеш линк с условията У бг, за където и е драмата в момента, а се измъкваш селски с "виж в чужбина" :p

Май ти ше ходиш в гората :)
Има достатъчно линкове, доставчиците в БГ са всичко на всичко 4, седни прочети. Давам пример с чуждите, защото всеки път като стане панаир тук за цени или компромиси от страна на доставчика всички обясняване как е в чужбина.
 
Тоест подвеждате клиентите?? Защо не дадеш линк с условията У бг, за където и е драмата в момента, а се измъкваш селски с "виж в чужбина" :p

Май ти ше ходиш в гората :)
Т.е., според тебе трябва на всеки клиент да има начислен сисадмин, за да му чисти безплатно хакнатите файлове от null-ната WP тема?
 
Т.е., според тебе трябва на всеки клиент да има начислен сисадмин, за да му чисти безплатно хакнатите файлове от null-ната WP тема?
А това кой ти каза, че е така? Или просто за участието.. Не си добър клакьор, повярвай ми

Има достатъчно линкове, доставчиците в БГ са всичко на всичко 4, седни прочети. Давам пример с чуждите, защото всеки път като стане панаир тук за цени или компромиси от страна на доставчика всички обясняване как е в чужбина.
Не виждам линк при поръчка на плановете, нито с условия, нито с цени на сисадмин-услуги. Дай ти, че си по в час :)
 
Ти нали си изтрил заразените файлове, къде е мъката? Нормално да искат пари за това нещо. Правилно ти казаха, съпорта е ако нещо стане с услугата,, сървърна услуга - да са up, това че ти сам си се застрелял в крака е друг въпрос.
 
Клиентът ТРЯБВА да е уведомен предварително за подобни услуги и цените им, а не постфактум
 
Клиентът ТРЯБВА да е уведомен предварително за подобни услуги и цените им, а не постфактум

Това си е частен случай, да не мислиш че всеки ден хакват сайтове, то не че не случва, ама не е толкова масово, че да го слагат в план таблицата им. Ти вместо да се чудиш как да предотвратиш следващ път и да видиш откъде са те изхакали, ти се занимаваш със съпорта... безсмислено е. Пък и откъде да знаят на тоя лайнян wordpress къде какво са омазали , нормално в твоя случай да са три файла, в други случаи сигурно час -два се занимават с простотии.
 
Това като някакъв аргумент по твърдението ти ли да го отчетеме, или просто се сваляш.. :D
Какъв точно аргумент трябва да имам относно неоправданите ти очаквания? Имаш си контролен панел, чистиш си проблемите сам. Не можеш, съответно искаш помощ от админ и струва 20лв. Те да си включат в цените и разходка до луната, че утре може и това да поискаш?
Както казах, пии хапчетата.

ПП. Сигурно си чувал за WPengine, Kinsta, Flywheel. Там такива проблеми няма да имаш, ама сега пак ще се размрънкаш колко скъпо било.
 
Последно редактирано:
Какъв точно аргумент трябва да имам относно неоправданите ти очаквания? Имаш си контролен панел, чистиш си проблемите сам. Не можеш, съответно искаш помощ от админ и струва 20лв. Те да си включат в цените и разходка до луната, че утре може и това да поискаш?
Както казах, пии хапчетата.

ПП. Сигурно си чувал за WPengine, Kinsta, Flywheel. Там такива проблеми няма да имаш, ама сега пак ще се размрънкаш колко скъпо било.

Не, ти изрично спомена, че темата била нулната и съдържала ХАКНАТИ файлове.. :) От къде разбра? Това са ти всички аргументи по казуса.. а всъщност изобщо не си в час какво се е случило, но по-важното ти е да се дупнеш, както обикновено :p

И мисля, че на теб хапченцата са ти в пъти по-нужни, наистина. Първо за потенето, после за ранният косопад, после за комплексите, после за грандоманията и не на последно място за подмазвачество :p което в комплекс си е направо за диазепан :D:D:D
 
И тук забелязвам някаква тенденция, разни хостинг палячовци да се държат тиранично и диктаторски.. Се едно са фанали бога за жилетката. А всъщност имаме некво убито фирме, което си е колокирало две щайги некъде, турило е един психясал админ и се възползват от тинейджъри, които могат да пишат... ЕЕ СТРАШНИ СТЕЕ СТРАШНИИИ
 
Абе ти наистина си изплискал легена. Косопад нямам, грандоман не знам как реши, че съм. Я ми кажи и на кого точно се подмазвам, че нещо през живота си не помня на никого да съм цепил басма? Дай да видя къде съм се подмазал?
Аргументът никога не ми е бил дали нещо е хакнато или не, а че ти очакваш някакви чудеса, пък и ако може за без пари, сигурно щото си много специален и си оня грандиозен клиент дето никой няма да забележи, ако утре спре да си плаща . Но след това аргументът ми премина в това, че ти според мен нещо не си наред. От там и хапчетата. Не ме мисли аз колко се потя - здрав съм колкото искаш, а и не е по темата.
 

Горе