Мнение за ns1.bg

Абе ти наистина си изплискал легена. Косопад нямам, грандоман не знам как реши, че съм. Я ми кажи и на кого точно се подмазвам, че нещо през живота си не помня на никого да съм цепил басма? Дай да видя къде съм се подмазал?
Аргументът никога не ми е бил дали нещо е хакнато или не, а че ти очакваш някакви чудеса, пък и ако може за без пари, сигурно щото си много специален и си оня грандиозен клиент дето никой няма да забележи, ако утре спре да си плаща . Но след това аргументът ми премина в това, че ти според мен нещо не си наред. От там и хапчетата. Не ме мисли аз колко се потя - здрав съм колкото искаш, а и не е по темата.

Ти ме категоризираш, категоризирам те и аз..някаф трабъл? Съвсем нормална реакция и съждения на база видяното/написаното от теб.
А по "казуса" пак казвам, нямаш идея какво е станало, но веднага клепаш, че темата е нулната и бъкана с хакнати файлове (въпреки, че двете нямат грам връзка..) и разбира се веднага хвърляш вината в клиента, а по дефаут той е прав, не знам дали знаеш това.. едва ли някога си работил с клиенти, не и физически
 
Единствения ми “трабъл” е че изобщо не знам защо си губя времето с тебе.
 
Не съм те канил.. ти реши да се подмажаш, не е ясно с каква цел, еле пак си ти такъв цепач на басми
 
Има достатъчно линкове, доставчиците в БГ са всичко на всичко 4, седни прочети.

Мене тоя момент ме сащиса.
Верно ли само 4 хостинг доставчика останаха в БГ?
 
Може и да да толкова и затова и изнагляха
 
Може и да да толкова и затова и изнагляха
Според мен в твоя случай са могли да ти помогнат безвъзмездно, ако такива неща ти се случват рядко или това е първия случай. Явно са преценили да не го направят, не знам защо. Ако има значение за теб, по принцип цените за да се ангажира сис админ са на час и са доста по-високи, понеже заплащаш винаги целия час, дори и ако работата е за 5 мин.
Не ги защитавам или оправдавам, а пък може и наистина да е по-добре да се преместиш другаде.
 
Ами за 5 години и в годините по няколко плана при тях ми е сефте това
 
Ами за 5 години и в годините по няколко плана при тях ми е сефте това
Ами аз не бих ти искал заплащане в този случай. Ако решиш да сменяш доставчик спомени за тази случка на новия доставчик, за да сте наясно от самото начало кое как се прави и какво би струвало.
 
Мене тоя момент ме сащиса.
Верно ли само 4 хостинг доставчика останаха в БГ?
За споделен хостинг са 3. Етнтерпрайс класа още една , общо са 4. И в случая няма разлика дали е нулната темата или клиента не е предприел мерки за конкретната платформа, която ползва. Щом е проблем засягащ сайта или фрагменти от него, ангажимента е на крайния клиент. Sadgooglebot е на всяка тема задно колело, не че има технически познания да се аргументира, а просто за да се драчи с някой. Аз пък имам достатъчно свободно време, но виждам че няма му влезе нищо във вакуума между ушите. Знаеш ли какъв цирк настава като се появи такъв папагал на дело и се мъчи да обори съдебно-техническа експертиза.
 
нз..ама навякъде пишете с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви "24ч съпорт" ;)
Много е лесно да правиш куци маркетингови номерца, за да хванеш клиента, па после тва било "човешки ресурс"

Праите си един ЕЙЙЙЙЙ текъв линк, преди да плати плана, и в него с ЕЙЙЙЙЙЙ текива букви описвате кво-що и ЦЕНИТЕ, и чак тогава може да имате каквито и да е претенции към клиентите :p
Принципно ако си забелязал всяка една компания която предлага поддръжка към хостинг пакета си пише ясно "техническа поддръжка".
Което означава че те са отговорни за сървъра и мрежата т.е ако случайно гръмне харда и мониторинга не ги е информирал когато се свържеш с тях те ще подменят харда и ще ти възстановят акаунта с последният наличен архив - бекъп.

Твоите файлове които са качени на сървъра са лично твоя отговорност т.е ако желаеш някакви манипулации било то почистване или пък настройване то тогава си длъжен да си ги заплатиш защото това не влиза в отговорностите на отдела за поддръжка.

Но всъщност проблема идва от хостинг компании като СуперХостинг, HostBulgaria, ICN защото когато прохождаха се опитваха всячески да задоволят клиентите с услуги като поправяне на сайта, изчистване на грешки в кода, почистване на сайт от вируси и шелове и сега вече това не се приема като специално отношение към клиента ами като даденост което по дефаулт си влиза в цената на хостинг плана.

Между другото и на мен през 2008-2009 суперхостинг са ми изчиствали синтаксис грешки от кода но дори тогава като прохождащ уебмастър не го приемах за даденост ами добро отношение лично към мен.
 
nsevimov, ясни са нещата от всякъде. Проблемът е, че нъкъде в маркетинговите подканвания "станете ни клиент" не се споменава нито за това, което пишеш, още повече за цени. Е как така! Всяка услуга трябва да е конкретизирана оооот - до! В момента е просто "как дойде" или "кой се преебе" Нали виждаш, че още си чакам линка, който никога няма да дойде, естествено :)

иначе в случая, дори не сме разбрали за кои файлове става дума, дали изобщо са неговоте, дали е в машината, нищо конкретно, само знаем, че са му искали пари постфактум

За споделен хостинг са 3. Етнтерпрайс класа още една , общо са 4. И в случая няма разлика дали е нулната темата или клиента не е предприел мерки за конкретната платформа, която ползва. Щом е проблем засягащ сайта или фрагменти от него, ангажимента е на крайния клиент. Sadgooglebot е на всяка тема задно колело, не че има технически познания да се аргументира, а просто за да се драчи с някой. Аз пък имам достатъчно свободно време, но виждам че няма му влезе нищо във вакуума между ушите. Знаеш ли какъв цирк настава като се появи такъв папагал на дело и се мъчи да обори съдебно-техническа експертиза.

Я как убаво съм те нахранил :) Чек да не ти давам повод за съдебна експертиза ахахахах
 
Последно редактирано:
Абе Слай на снимки съм го мяркал, според мен ще те бийне сериозно :D Иначе нормално да не казва, туко виж някой хейтър почне да праща мейли на компанията, нарича се doxxing.
Аз на unmanaged VPS веднъж реших мързеливата да ги карам time4vps да ми фикснат нещо, не се получи. Ти си отговаряш за файловете, пък системни файлове няма да са , то им е било ясно, че са те хакнали.
 
nsevimov, ясни са нещата от всякъде. Проблемът е, че нъкъде в маркетинговите подканвания "станете ни клиент" не се споменава нито за това, което пишеш, още повече за цени. Е как така! Всяка услуга трябва да е конкретизирана оооот - до! В момента е просто "как дойде" или "кой се преебе" Нали виждаш, че още си чакам линка, който никога няма да дойде, естествено :)

иначе в случая, дори не сме разбрали за кои файлове става дума, дали изобщо са неговоте, дали е в машината, нищо конкретно, само знаем, че са му искали пари постфактум



Абе палячо, аз ако те барна в съд, ще те поцепа по всички шевове.. смешникоФ, кой си ти бе теч-глупендер!
Нали си най-големият отворенгяс във форума, е как тогава нито един път не прояви смелост да кажеш в коя фирма работиш - ТРЕПЕРКООООООО
20 пъти са те питали, ама шубето е голем страх, посерко :)
Ето, аз си плащам за гяволииите и за характера, и то бая солено, ТИ?? Ай бе ФИЛОСОФЕ, пиши един път публично къде се подвизаваш в момента, ШУБЕ :p:p:p
Верно е петък, комедийното шоу е в разгара си. Скъса ти се нервата и превключи в селския режим. Гражданските дела в България са достъпни дори и за прошляк като теб, действай смело и безотговорно. Свободен си да се излагаш по какъвто начин прецениш. Какво работя и къде го работя знаят всички.
 
Верно е петък, комедийното шоу е в разгара си. Скъса ти се нервата и превключи в селския режим. Гражданските дела в България са достъпни дори и за прошляк като теб, действай смело и безотговорно. Свободен си да се излагаш по какъвто начин прецениш. Какво работя и къде го работя знаят всички.
Абе, къФ смешник си и палячо, клоун.. добре го прикривате значи това "всички" А всъщност, ти сам си се скрил от себе си, комплексар N1 в нета :)
Нали се сещаш, че тоя "отговор" го чета за N-ти път, ШУБЕ :p

Едно време беше в hostbulgaria, и точно 30мин след като разбрах се изнесах с 200 :love:
После "те купиха" host.bg, там предполагам ти е било тегаво (още повече пред вид яките комплекси), щото нивото ти не беше за там :) та бая си се радвал, че фалираха, ако не си им помогнал..
После малко беше безработен, съдейки по крейзенията ти ;)

Кажи сега къде си се намърдал, ооо ТИ специалисте. ns1 или SH?? или не дай си боже да се са преебали да те вземат в некой дейта???
 
Абе Слай на снимки съм го мяркал, според мен ще те бийне сериозно :D Иначе нормално да не казва, туко виж някой хейтър почне да праща мейли на компанията, нарича се doxxing.
Аз на unmanaged VPS веднъж реших мързеливата да ги карам time4vps да ми фикснат нещо, не се получи. Ти си отговаряш за файловете, пък системни файлове няма да са , то им е било ясно, че са те хакнали.

Чи ми бийне точно УЙО :) В Бургас съм го меркал лисунгера, ама тогава не знаех, че е N1 ТЕЧ РАЗБИРАЧ и АКЪЛ РАЗДАВАЧ :D
 
Провери си фактите, до тук само, че съм бил в ХостБългария съвпада с истината. Останалото се разминава на километри :) еле пък за Бургас.
 
Аз не виждам какъв ти е проблема, конкретно в ситуацията :) Навред твърдиш, че те боли дедовия и за юзерите и за лансерите, още повече за ламери като мен..пък тия ламери с големата уста хептем кат мен - да не говорим колко ти пука ООО спициалисте. Еми тогава що се се криеш, КВО ТИ ПУКА, кажи си бре, ще ти Улекне, вервай ми :)
Никой не бива да живее по този начин, дори и ти :)
 
Аз не виждам какъв ти е проблема, ......
:) Като цяло, много неща не виждаш и не разбираш, но не е нелечимо..... вземи мерки навреме
 
Аз не виждам какъв ти е проблема, конкретно в ситуацията :) Навред твърдиш, че те боли дедовия и за юзерите и за лансерите, още повече за ламери като мен..пък тия ламери с големата уста хептем кат мен - да не говорим колко ти пука ООО спициалисте. Еми тогава що се се криеш, КВО ТИ ПУКА, кажи си бре, ще ти Улекне, вервай ми :)
Никой не бива да живее по този начин, дори и ти :)

Просто виж коя фирма предлага "Ентърпрайз" услуга.

Малко психология трябва за тия работи, то не може всеки път с рогите напреде....
 
Е то много клакьори, за тва, да се чудиш ква им е далаверата :)

Иначе и на теб вече не ти вярвам, но ако са тези, то не виждам защо изобщо трябва да четеме каквото и да е от спициалиста :D:D:D:D:D

Мисля, че е време да остави форУМОТ наМИРА, хората се оправят идеално и без неговите ултра специални мнения :) Ще го преживеем някак хах
 

Горе