Мнение за tophost

qNuZoV

Banned
Искам мнението Ви за tophost.bg ,защото мисля да ги ползвам като си взема пакет "Злато". Доволни ли сте или не ?
 
От: Мнение за tophost

Изобщо не съм доволен. Държах 2 сайта там. Едва дочаках да изтекат хостовете. Съпорта им ми отговаря на петия ден. А плюс това и сайтовете се отваряха за по 30-40 секунди а не бяха пълни с картинки по страниците.
 
От: Мнение за tophost

Недей!!! Избери си друг хостинг, аз бях там две години и се отказах след доста проблеми.
 
От: Мнение за tophost

Крайно недоволен. От четирите хостинг услуги, които съм ползвам през годините, TOP Host са на дъното и упорито копаят надолу.
 
От: Мнение за tophost

Изобщо не съм доволен. Държах 2 сайта там. Едва дочаках да изтекат хостовете. Съпорта им ми отговаря на петия ден. А плюс това и сайтовете се отваряха за по 30-40 секунди а не бяха пълни с картинки по страниците.

Защо го казваш това със съпорта ? В лайв чата отговарят веднага ..
 
От: Мнение за tophost

Немога да разбера защо има толкова недоволни хора ? Преди около година имах БРОНЗ при топхост и съм нямал никакви проблеми .
 
От: Мнение за tophost

Искам мнението Ви за tophost.bg ,защото мисля да ги ползвам като си взема пакет "Злато". Доволни ли сте или не ?

За топхост не знам, но по принцип нямам вяра на българския хостинг. Предпочитам да платя малко повече, но да знам, че ще е качествено и няма да ме ограничават. Препоръчвам ти да посетиш линка, който е в подписа ми и да пробваш 1 месец хостинг за 1 цент. Сигурен съм, че ще останеш доволен и ще продължиш ...

Иначе от българския хостинг ползвам услугите на ns1.bg и засега съм доволен. Не съм виждал да ми падат сайтовете, а и е доста евтин. Идеален е за хора, които нямат много начален капитал.

Успех!
 
От: Мнение за tophost

qNuZov ще направиш най голямата грешка в живота си ако отидеш в топхост, я ток нямат я съпорта нещо изчезнал и ще се върне утре, я се рестартирал SQL-а и ще го оправим ама не е ясно кога, я паднала машината само че не е ясно защо къде кога и след колко време ще се оправи.... и така на татък докато ти писне и почнеш да си скубеш косите като мен как сега да преместя 20 сайта.... бегай далеч че тия са си бали капаците
 
От: Мнение за tophost

@xopacuo пробвах ги за един ден и даже неможах да си кача системата. ФТП-то спираше през 2 мин. Ужас...

Не ги ползвайте!
 
От: Мнение за tophost

Преди 3 години ги ползвах, за 21лв хостинг+домейн за година.
Ебаси кефа :D Но после идват ядовете.....хакнаха ми сайта (казаха, че било заради Joomla-ta) е имам 3 такива сайта на други хостинги и за 4 години не е имало проблем, накрая ми писна от топхост и си махнах сайта от там...Евтиното ти излиза скъпо, като мине 2 пъти Г и види, че те няма....поздрави :)
Ако не разполагаш с капитал ти препоръчвам Hostbulgaria. Евтини, прекрасен съппорт и стабилни сървъри. Идеални са за малки сайтове.
 
Последно редактирано:
От: Мнение за tophost

@xopacuo пробвах ги за един ден и даже неможах да си кача системата. ФТП-то спираше през 2 мин. Ужас...

Не ги ползвайте!

същата ситуация !!!
НЯМА ПО УЖАСНО НЕЩО ОТ ТОПХОСТ !!!

постоянно прекъсва платих за една година пробвах да кача сайт ....
какво да ви кажа ... ужасТТТТ просто :)
прекъсва накъсва няма го изчезва нямало място .. хоста голям саита няма и 5 мгб и нямало място нямало еди какво си - после го няма това от първия ден ... на съпорта нагли закоравяли .. .и не им пука ... заебават те и оправяй се

НИКОГА ТОПХОСТ - ТРЯБВА ДА ГИ ЗАБРАНЯТ СЪС ЗАКОН ТИЯ ...

ЕЙ ЧАК СЕ ЗАПЕНВАМ КАТО ЧУЯ ЗА ТЯХ
ТОПХОСТ - БГМРЕЖА И ФАСТБГНЕТ И КАКВО БЕШЕ НЕЩО КРАФТ ЕДИ КО СИ СА ЕДНА И СЪЩА ФИРМА ....
ако им видите ланкабелите как висят опънати по стъпбовете няма по бплокове няма под земята - по лампите поулицата!!! и от лампите кабел към терасата на абоната :)
ама са намерили ниша- вкарали са интернет в циганската махала :) където другите несмеят ... та закърпват положението :)
големи ментаци са след дъжд като тръгнат като хлебарки с едни стълби нарамо да опъват кабелите ... огледайте се сега след тия бури неможе да няма наблизао някой от тях :) изобщо - пази боже ...
 
От: Мнение за tophost

Форкрафт ООД да го видят всички, просто под всякаква критика!
 
От: Мнение за tophost

аз използвам топхост (грешката е моя) но от 2 месеца не ми е падал нито един сайт и съм готов да се изкефя ама да не бързам :p
 
От: Мнение за tophost

аз използвам топхост (грешката е моя) но от 2 месеца не ми е падал нито един сайт и съм готов да се изкефя ама да не бързам :p
неможе да не ти е падал сайта !!! :) просто не си бил на линия за да видиш
аз преди месец и половина се набутах и няколко дена подред ревах като се опитам да си отворя сайтовете
и в сравнение с на нс1 примерно се зарежат много по бавно ...
а най голямото лайно което ми изсраха незнам как го направиха
но влизам една сутрин ... и какво да видя цялата кирилица в базата данни станала на въпросителни ... всичко .. пак че не беше много голям сайта мамка им ... през носа ще им го изкарам ...
няма да оставя нито едно място в интернет където да не спомена какви са ... колкото повече хора откажа толкова по добре - в рая ще вляза че съм спасил хората от подобен хост :) на съпорта и м никой няма вечерно време за през ноща да не говорим - сори ама на нс1 съм им писал и в 2 през ноща - и всеки път са ми отговаряли на онлай поддръжката ...
 
От: От: Мнение за tophost

неможе да не ти е падал сайта !!! :) просто не си бил на линия за да видиш
аз преди месец и половина се набутах и няколко дена подред ревах като се опитам да си отворя сайтовете
и в сравнение с на нс1 примерно се зарежат много по бавно ...
а най голямото лайно което ми изсраха незнам как го направиха
но влизам една сутрин ... и какво да видя цялата кирилица в базата данни станала на въпросителни ... всичко .. пак че не беше много голям сайта мамка им ... през носа ще им го изкарам ...
няма да оставя нито едно място в интернет където да не спомена какви са ... колкото повече хора откажа толкова по добре - в рая ще вляза че съм спасил хората от подобен хост :) на съпорта и м никой няма вечерно време за през ноща да не говорим - сори ама на нс1 съм им писал и в 2 през ноща - и всеки път са ми отговаряли на онлай поддръжката ...

Мда подкрепям с пълна сила, през ноща има някакви други тапири там, който отговарят на всеки въпрос с "Ами нищо не можем да направим, обадете се утре", просто супер ще звъня на другия ден щото те се некадърни, а между другото на господина който е доволен от тези некадърници има едно такова http://www.siteuptime.com запиши си сайта тука изчакай една седмица и пак ще говорим.
 
От: Мнение за tophost

аз мисля че са добри за момента хоствам 5 сайта там
 

Горе