Мнение и препоръки за сайт

Четери цифренна сума - :D - недей така бе човек. Имаш избор дали дали да се изкажеж или не, като знаеш, че не мога да си го позволя то недей. Единствен смислин коментар е на AseasRos дава коментар на това което вижда и как би изглежало по-добре според него. Странникът може ли линк на нещо което ти си правил. Защото има една поговорка която аз често ползвам "много мразя въшлив да ме пощи" не е лично просто искам да знам що за човек ми казва " откажи се" на вискяр ги видях :)
 
Хората това не го разбират - знанието струва пари. Тези съвети, които ги искат тук, струват пари. Това, че някой от форума се е съгласил да дава безплатни съвети не означава, че само защото сме форум, сме длъжни да помагаме на некадърниците да вземат парите на хората. До автора на темата, Румен Стоянов - знай, че тези съвети, които ти даваме в тази тема струват минимум четирицифрено число!

Гледай си работата! Някои хора също така не разбират какво е форум и явно ти си от тях. Първо, теб някой насилвал ли те е да даваш някакви съвети? Не! Някой опря ли ти пистолет в главата да въпбще да пишеш в тази тема? Не! Но ще си загубиш пак времето време за да ми отговориш на това, нали? Обзалагам се ;)

А всеки форум е свободно място (обикновено фрашкано с безполезни тролове) където все пак има и хора дето ей така за чист кеф могат да дават полезни съвети напълно безплатно. Ми не всичко е пари, баси.

Странно обаче, на Вискяр трябваше да му хареса зелената табела, нали гледа зеленчуци :)
 
Последно редактирано:
Румен Стоянов - и като си ги видял на Вискяра какво разбра? Не можеш му се опреш на малкия пръст. Ако твоята докторка иска да прави бизнес, трябва да отиде при него на лекции.

AseasRoa - аз си гледам работата, а ти твоята гледаш ли ;)
 
Румен Стоянов - и като си ги видял на Вискяра какво разбра? Не можеш му се опреш на малкия пръст. Ако твоята докторка иска да прави бизнес, трябва да отиде при него на лекции.

AseasRoa - аз си гледам работата, а ти твоята гледаш ли ;)
ще запазя добрия тон, нали съм нов а и явно имаме различно разбиране за уеб дизайна. Благодаря на всички които отделиха от "ценното" си време за да коментират.
 
Последно редактирано:

Горе