Мнения за два уеб дизайна

KPL87

New Member
Кажете ми мнението си за двата дизайна.
Първият е форум, а вторият е сайт за музикален плейър, който съм го направил да изглежда като плейъра.
Web Forum Copyright.jpgWeb Tunebooth Copyright.jpg
 
От: Мнения за два уеб дизайна

на мене лично не ми харесват ,но ваптос на личен вкус
 
От: Мнения за два уеб дизайна

Първият става за форум макар че не блесни с нищо такова особено. Втория е доста по зле има цвеове които не си пасват. На този сайт ще може да се определиш с цветовете по-добре pictaculous.com.
 
От: Мнения за два уеб дизайна

На мен лично не ми харесват, може би съвсем малко първия.
 
От: Мнения за два уеб дизайна

Надявам се да не се сърдиш, ама не стават за каквото и да е. Разгледай темплейт монстър, елегант тхемес, виж какво правят хората. Регистрирай се из разни сайтове за конкурски за уеб дизайн, няма да спечелиш кой знае колко пари но е чудесен начин за упражнение. Старай се да се сравняваш с най-добрите! Успех

п.п. Не слагай до нот копи ;) просто прави картинки с ниска резолюция
 
От: Мнения за два уеб дизайна

Не можеш ли да прецениш сам какви са? На теб харесват ли ти?

Не мога да разбера едно нещо: защо има хора, които не виждат кое е хубаво и кое не е. Очевидно е, че тези дизайни не са добри, как може изобщо някой да си помисли обратното? Все едно да пльоснеш снимка на 150-килограмова жена и да питаш дали е хубава.
 
От: Мнения за два уеб дизайна

Dislike... :).. Ако са ти пъври бива г/д разгледай няколко готови теми... после малко уроци и пак се пробвай :)
 
От: Мнения за два уеб дизайна

1998 може и да е са били добре. 2012 сме в момента обаче. Продължавай с опитите и се опитай малко по разчупени да ги направиш.
 
От: Мнения за два уеб дизайна

1998 може и да е са били добре. 2012 сме в момента обаче. Продължавай с опитите и се опитай малко по разчупени да ги направиш.

:lol: Доста добре казано. Все пак тая нощ въртим часовника назад ако врътне малко повече може и да стигне до 1998.
Или май беше напред всъщност
 

Горе