Мнения за директория за статии

karlson

Active Member
Здравейте, нуждая се от вашето мнение за моят сайт websuper.net . Сайта е директория за статии с възможност за публикуване на безплатна рекламна публикация с обратен линк. Освен това да сайта има и директория за сайтове.
Сайта не е нов, регистриран е още 2012 г.
Въпросът ми е как да подобря сайта за да стане още по-привлекателен за потребителите?
Какво му липсва?
Може би съм изпуснал нещо?
 
Последно редактирано:
Веднага давам мнение :) - Дизайна. Трябва да поработиш върху него.
Доста постно седи. Виждам, че ползваш WP, потърси някоя друга тема или модифицирай тази.
 
Веднага давам мнение :) - Дизайна. Трябва да поработиш върху него.
Доста постно седи. Виждам, че ползваш WP, потърси някоя друга тема или модифицирай тази.
Благодаря ти за мнението! Темата която използвам ми излезе доста скъпо, може би за това ми е жал да я сменя, а и в момента нямам средства за нова тема.
Ще се радвам и на друга конструктивна критика.
 
Като за такъв вид сайт темата не е толкова лоша, даже ми допада. Обаче явно има какво да се барне из настройките й, за да си пренаредиш някои елементи да изглеждат по-стегнато. Например 3-те колони архив от статии не изглеждат добре, заради екрана ми ли, не знам. Има някои неща за превод по различни добавки, които ползваш. Този руски брояч отдолу може би има много по-добър вариант за показване..
 

Горе