Мнения за сайта ми :) www.ne7work.org

Ne7WoRK

New Member
Имам още идеи какво да му направя но не разбирам бая ... дизайна не е много хубав понеже толкова мога с Photo Shop :) Кажете все пак мнение за сайтчето ми приемам сякакви критики :)
 
Като нов член на форума, аз мисля че много хора ще дадет мнения, тъй като това е един вид толериране. Сайта ти е много добър, визуално и структурно.

Сървъри - това няма да е много ясно за потребите ли те ти. Може да се пооправи си мисля. Иначе нямам какво друго да изкоментирам. Додър е сайта и се надявам да продължаваш да си го развиваш. Успехи.

:wink:
 
Blinky каза:
Като нов член на форума, аз мисля че много хора ще дадет мнения, тъй като това е един вид толериране. Сайта ти е много добър, визуално и структурно.

Сървъри - това няма да е много ясно за потребите ли те ти. Може да се пооправи си мисля. Иначе нямам какво друго да изкоментирам. Додър е сайта и се надявам да продължаваш да си го развиваш. Успехи.

:wink:
Аз сам решил какво още да направя ама нямам нужните умения някои от форума ще може ли да ми помогне и каде да пиша ?
ЕДИТ: И наистина няма да им е ясно това сървъри ще измисля нещо но по нататака за сега ще е така :)
 
lyust каза:
ми на мен не ми харесват чатбоксовете, стуват ми се безмислени, ама все пак сайта си е твой... а относна как да се чете по-добре, пробвай с bold тагове
Аз трябва да направя нов дизайн :) Да запазя psd фаиловете и да го направя в няколко цвята и с CSS switchera хората да имат по-голям избор защото примерно на момичетата повече им харесва розово-то а на момчетата да кажем синиото :)
 

Горе