Мнения за Publicel.net

asmaistora

Member
Здравейте на всички,

Искам да попитам дали някой има опит в използването на онлайн МЛМ платформата Publicel.net? Моят скромен research показа, че в БГ този инструмент не е много познат, а в страни като Корея например отскоро има и платени и напълно легитимни работи свързани с платформата. До колкото проверих в някой сайтове, които правят рейтинги на различни инструменти за правене на пари онлайн, publicel.net e с рейтинг "trustworthy". Освен това приятел на мой познат вече прави сериозни пари. Само по себе си това не е ми вдъхва доверие на 100% и за това исках да се допитам до всички вас.

Благодаря предварително за мненията, ако има такива :)
 
От: Мнения за Publicel.net

Поне се опитваш да маскираш рекламата, това е добре. Най-добре питай приятеля си и започвай да правиш и ти пари :)
 
От: Мнения за Publicel.net

Извинявам се, не исках да е като реклама в никакъв случай. Ако искате изтриите темата и здраве да е , щастие и плодородие на почвите да има :) Може ли да ми обясните също така как да питам за такива неща и въобще може ли?

Надявам се това не е реклама :)
 
От: Мнения за Publicel.net

Ами, щом имаш приятел дето вади пари, питай него. В тоя форум не съм виждал някой да се занимава с МЛМ глупостите. Един съвет - от тия неща пари няма да изкараш, по-добре се захвани с нещо смислено.
 

Горе