Мнения и помощ относно Dreamweaver...

087

New Member
Някой работил ли е с Dreamweaver (на Adobe) по точно Dreamweaver 8 ? Искам да знам дали си заслужава тази програма? Започнах да я разучавам, но не ми се ще да разбера слиед време, че съм си губил времето. Моля за компетентно мнение !
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Zdravei, otnosno DW moeto mnenie e, che nai-dobrata programa za suzdavane na html-i, css-i i podobni. Probval sum dosta, nai-mnogo vreme sum rabotil s FrontPage, no s Dreamweaver nemoje da se sravniava.
Preporuchvam ti e.

Izviniavam se za latinicata, no sum ot mobilna mashinka... :)
Pozdravi, Alexander
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Благодаря за отговорите, сядам и почвам да я разучавам (взел съм си и книга - Официален учебен курс Dreamweaver 8 ). Още един въпрос: дали с нея ще мога да направя интернет магазин с мноооого страници, и лесно ли се редактират после ? (пробвал съм Ос комерс но не ме устройва, също и Йоомла - абе с две думи искам аз да си пипна ...)
 
мисля че ще ти свърши работа ама трябва доста да я понаучиш
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Аз също съм доволен от Dreamweaver 8. Ползвам Ос комерс и е много приятен за ползване и има доста модули и добре подържан. Успех.
 
От: От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Аз също съм доволен от Dreamweaver 8. Ползвам Ос комерс и е много приятен за ползване и има доста модули и добре подържан. Успех.

Интересно ми е осКомерса с Dreamweaver 8 пробвал ли си да го преобразиш ???
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Не можеш да разчиташ само на една програма да ти направи сайта :)
Сайта/проекта си го правиш ти, а програмата е само инструмент, които те улеснява в някаква степен. Аз също ползвам Dreamweaver и notepad++ като Дриймв. го пускам само когато ме мързи да набирам всичко на ръка (autocomplete функцията му е много добра). Dreamweaver го ползвам в code режим ;)
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

И аз го използвам предимно за Html и Css - добва е няма да съжеляваш ;)
 
От: Мнения и помощ относно Dreamweaver...

Взех да разучавам Dreamweaver, защото ми писна (става много бавно) правенето на ръка. Иначе сам си правих всичко и HTML и CSS, но все нещо не ми харесва все нови неща и все си правя нещо. Но идеята ми за програма като Dreamweaver е да ми подобри производителността (за сайтовете). Всичко да става по-бързо и с по-малко грешки.
 

Горе