Мнения и препоръки за онлайн магазин

boni

New Member
Здравейте,
Изчетох доста относно онлайн магазините във форума, срещнах много полезни неща и тъй като съм новодошла, ще помоля за мнения и препоръки и за моя онлайн магазин kristicker . com. Бих искала да увелича продажбите и посещенията, имам реклаma в Google Adwords и Facebook, но все още продажбите не са на желаното ниво. Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Добре дошла във форума :)
като за начало може да се помисли върху скоростта на сайта.
после анализ на ключови думи и дали реално има търсене, и как точно хората търсят такива продукти.
Това е предимно "женски" таргет и нямаш си на идея как жените търсят в мрежата :) Даже и ти самата може да се учудиш.
Добра идея и ще е обяви в "продавалниците" . Може да имаш и там късмет.
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Благодаря за приветствието :) За скоростта на сайта и аз имам подозрения, че не е на ниво. Имам обяви и на тези места, но от там продажбите са много слаби.
Благодаря и за мнението, ще се опитам да направя нещо по въпроса :)
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

увеличаването на скоростта може да стане с включване на компресирането при хостинга и включване на кеширането - общо работа за 10 минути - това трябва да ти го направи човека правил ти магазина или който има достъп до администрацията на хостинга
може да пробваш с подсилване на постове във фейса - реално това е най евтината реклама - към няколко цента на клик , но там стреляш напосоки , таргетирането на потребителите е по слабо, но все пак може да ги отделиш по пол, възраст .

Може да посочиш на по видно място начина на доставка и цената на доставка. Имаш изгодни цени на доставка, нека клиентите ги видят. Много колеги нехаят за цената на доставката, виждам , че ти не си от тях :)

ключовата дума стикери за стена Гугъл ми дава 6600 търсения месечно , което не го вярвам,
иначе магазина по тази дума е на втора страница.

Домейна е на няколко месеца, ако почнат да се блъскат линкове, ще отиде в пясъчника.
 
Последно редактирано:
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Благодаря, още веднъж и това правя, но явно не е достатъчно :)
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Здравейте, разгледах магазина и мога да кажа, че предлагате красиви неща. Може би трябва да наблегнете на сео-то и ключовите думи в описанията. Виждам, че са еднотипни за всеки продукт.
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Добре, благодаря, ще обърна внимание и на това :)
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Мислила съм и за други методи на плащане, но за момента и самите ни клиенти търсят само наложен платеж. Благодаря все пак за предложението, рано или късно ще трябва да се сложат и други начини на плащане :)
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Здравейте,
Сложете модул за бърза поръчка на сайта си и модул за блог. Мисля, че това ще увеличи продажбите и посещенията Ви.
 
От: Мнения и препоръки за онлайн магазин

Добре, благодаря и за тази препоръка :)
 

Горе