Мнения, съвети и критики към този блог.

От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Ами, трябва скоро да добавя и някаква информация "За мен". И то друго, какво да се добави в персонален блог. Ако имате предложения за страница, пишете. :)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Костенец на латиница, Kostenetz. Градът, в който живея. :D
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Tyho брояча също не е добро решение .Вече почти никой не го ползва . Има други начини ти да си следиш посещенията , а и посетителите да ги виждат(ако това е целта)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Tyho-то си седи от създаването на сайта. Предложи ми алтернатива, която да сложа също към сайта.
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

С Google Analytics може да си следиш трафика и то с много повече опции и един изходящ линк по малко.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Благодаря ти. Утре ще го настроя и приложа. Един линк повече или по-малко..
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Малко да повдигна темата, че има промени от последния пост тук.
Добавих и Google Analytics, тиксото за сега си седи, по-натам сигурно ще го разкарам, но нека довършим годината първо.
Този проблем с фуутера в статичните страници, като контакти, вече е отстранен. Сега страниците не изглеждат като публикации.
@ Jordan Manchev - линковете, които визира, забравих да спомена, че съм ги премахнал изцяло още лятото. Наистина са изцяло ненужни линкове.
Проблема със снимките, малко закотвих на него, но тези дни ще обърна още внимание на него и на двата бутона във формата за коментари.
За постното меню, добавил съм още една страница, сигурно ще добавя и "За мен" малко информация, но все още го оформям. Ще помисля и за още някоя страница.

Освен тези проблеми, които още не са решени, друго не писано тук, за което да не съм обърнал внимание.
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Здравей!
Според мен задължително трябва да минеш на WP. Ако искаш да влизат хора, които наистина се интересуват от тази ниша - то този дизайн отблъсква много. Иначе информацията е добре, на мен лично ми харесват статиите ти. И моля ви, не се излагайте:
Благодаря. Вече са направени nofollow!

Едит: http://prntscr.com/7w3m7e - ето така ще бъде новото меню със социалните ми профили.

Сериозно ли не знаете, че гугъл чете тези линкове първи? :)

Успех с блога :)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Здравей!
Сериозно ли не знаете, че гугъл чете тези линкове първи? :)

Успех с блога :)

За линковете във фуутера ли става въпрос? Вече ги няма.
Иначе за ЛП съм го обмислял, за сега още ще съм на блоггъра. Дизайна не е върха, но простичките работи ми харесват.
Ще видим след нова година, какво ще правя за напред. :)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

За линковете във фуутера ли става въпрос? Вече ги няма.
Иначе за ЛП съм го обмислял, за сега още ще съм на блоггъра. Дизайна не е върха, но простичките работи ми харесват.
Ще видим след нова година, какво ще правя за напред. :)

Ако ти трябва помощ за нещо - казвай. Ако е само миграцията, мога да ти помогна безплатно :wink:
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Ако ти трябва помощ за нещо - казвай. Ако е само миграцията, мога да ти помогна безплатно :wink:

Благодаря, ще го имам на предвид! :)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

За сега съм си още при Г-то. След нова година, ще реша окончателно какво да правя. :)

Благодаря за отзива! :)
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Не ми е работа, ама и при Г си е добре и може да промениш дизайна и други работи, които не ти харесват
Не ги слушай Wordpress маняците, всяко нещо си има плюсове и минуси
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

За сега съм си още при Г-то. След нова година, ще реша окончателно какво да правя. :)

Благодаря за отзива! :)

Вкарай малко стил, време му е, особено ако се чете блога.
 
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Наистина му настъпи времето. След 2015-та, ще видя да се ориентирам към ЛП.
 
Последно редактирано:
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Последно да повдигна още малко темата. Все пак погледнах нагоре, че няколко пъти съм споменавал за ЛП. Този сайт ще си остане при Г-то. Ако имам други проекти, сайтове и прочие ще са на ЛП. Повечето от съветите са спазени, като изключим снимките, това вече е кофти, но ще измисля решение, при мобилната версия няма проблем. Контактната форма на мобилната страница да не бъде толкова разтеглена и това след малко ще го погледна, както и бутоните във формата за коментари.

За ЛП да се обоснова малко повече, няма смисъл да наливам още пари в личният си блог, в който пиша, когато намеря време, обикновено пускам по статия-две на месец или по-рядко. Да посетителите се вдигат постоянно, но разчитам на полезната информация, не на супер лъскавият облик. И което е най-важно, аз предлагам само информация, не предлагам продукт, просто няма да изгубя посетители, ако сайта по-стилен от сега или не. И тук идва едно много вярно нещо, което са казвали хората не веднъж "Не преценявай книгата по корицата". Отстрани може да прозвучи всичко това, просто като стискане на пари или детски оправдания, но след като реално се замислите, че до сега в този блог има 30на плюс публикации, ще осъзнаете, че всеки лев хвърлен в повече, като изключим домейна, ще е безсмислено прахосване.

Приемам още мнения за този блог.

Едит: оправих формата за контакти, поне на телефона 4.7 го няма, за по-малки, ако някой има да каже.
 
Последно редактирано:
От: Мнения, съвети и критики към този блог.

Какво е ЛП?!?
 

Горе