Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

D.Ivanov

Well-Known Member
Днес сутринта пускам компютъра и почвам да бачкам и по едно време ми излиза долу вдясно, че в C- то нямам място, а там имам свободни принципно около 10 ГБ. Изтрих няколко фолдъра, които ги имам бекъпнати и се освободи още около 5 ГБ. След 5 минути имам 60 МБ свободни :). Като го гледам вируса взема от Д нещата и ги мести в Ц и колкото повече триеш то толкова повече слага :). Не си бях преинсталирал XP-to от почти 3 години, малко ми е кофти, че му дойде времето :). Бях си свикнал със всичко...ама какво да прайме всичко си има край. Сега поне ще използвам всичките си 4 ГБ РАМ, сложих му седмица 64 битова.

Прозвуча малко като оплакване, но исках да го споделя, а за вируса сигурно го знаете, ама все пак някой може да не го е срещал..аз поне досега не бях.
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

Само не разбрах, коя 64 битова дистрибуция на Linux сложи?
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

Windows 7, а не Linux.

майтапех се, въпроса беше риторичен.
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

аз съм много доволен от 7мицата ровя зврски свалям зверски всякакви неща и от две години вече почти не съм преинсталвал
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

майтапех се, въпроса беше риторичен.

Слагай по едно жълта глава като се майтапиш ей такава :)
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

От 1 седмица ми излиза и на мене че няма място в C-то, клийнва и след няколко дни пак ми изписва. Хм .. с какво го откри и как го премахна тоя вирус ?
 
не го е махал форматирал е въпроса батета и каки оки ви пише по харда този вирус (едно време правеха такива номера) ама дали не ви е нагепил паролите (сега това е модерно) и можете ли да сте сигурни че не го е направил (сега си ги смете за навсякъде)

аз затова в един момент минах на линукс
 
От: Много кофти вирус, ПАЗЕТЕ СЕ!

От 1 седмица ми излиза и на мене че няма място в C-то, клийнва и след няколко дни пак ми изписва. Хм .. с какво го откри и как го премахна тоя вирус ?

Открих го като видях, че неща от единият партишън отиват на другия и като ги трия още повече отиват и по-бързо. Преинсталирах ии на чисто подкарах.
 

Горе