Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Bobby Ivanoff

New Member
Здравейте,
имам помещение от около 100 кв. в Копенхаген, втори етаж от мобилен магазин. Много моля за иде какво да правя с него. Магазина се намира на главна улица в квартал населен с много емигранти и е с огромен човеко поток.
Благодаря предварително!!!
bobby .al. ivanov @ gmail. com8)
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

какво точно значи - втори етаж от мобилен магазин
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Така. магазина е с лице на главна търговска улица. На първия етаж се продават мобилни апарати, аксесоари и всичко в тази посока. За втория етаж се минава през първия веднага до входа със 7-8 стъпала. Помещението е с витраж и на първия и на втория етаж. По отношение с продажба на каквито и да е храни, мисля, че предлагането вече напълно изчерпва търсенето. Искаше ми се да чуя вашите идеи, тъй като знам, че тук има супер креативно мислене в този форум. Не ми се продават гащи и т.н.
Ако не Ви е по сърце темата, подминете я. За хората загубили времето си с нея, отново Предварително Благодаря!!!
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

търси нещо максимално близо до мобилните телефони щом първия етаж е разработен, как е въпроса с мобилните им оператори, направи нещо в тази насока, интернет, предплатени карти ...
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

да може да добавиш компютри или зала
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Виж за някой франчайз на мобилен оператор
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

а колко струва такъв имот ако не е тайна, ако го продадеш с парите няма ли да си подсигурен дето се вика доживот
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Темата започва да върви в друга посока, нека се върнем на основния акцент.
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Давай под наем и друг да си бие главата. На никой не му се катерят стълби, освен ако няма супер интерес.
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Само един съвет мога да ти дам, в никакъв случай не отваряй автосервиз на втория етаж. Никакви клиенти няма да имаш :)
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

помисли дали няма нещо което да продаваш или да купуваш от емигрантите
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

да бе верно мисля че ще ги разбиеш с един хотел тип туристическа спалня с легла ти русенски на 2 етажа.
Малко ще ти е гадна работата ама
Сигурно ще трябва обаче някакъв лиценз да имаш.
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Разделяш го на 2 или три офиса и ги отдаваш под наем, това е най-добър вариант щом има добър човекопоток. Все пак е втори етаж и за магазин ще е трудно, но примерно ако е адвокатска кантора или други офиси на клиентите няма да им пречи да качат няколко стъпала.
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Къто немаш идея, даваш под наем и щракаш с пръсти
 
От: Много моля да поразискваме за идея свързана с търговска площ в Копенхаген!!!

Направи го за детски играчки. Мама и тате докато са още под пара от сполучливата покупка на телефон, да купят нещо и на детето.
 

Горе