Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

немаше лалета, верно обиколих няколко магазина. купих шоколад линд и всичко точно.
за рождения ден ще я водя на едно место, ама по време на моя рожден ден зимата. те тогава ше избия рибата. щото ще и подаря едни джапанки в кутия и ще чакам реакция - ако каже "ти тъп ли си" няма да я водя никъде, ако се зарадва ще кажа "Ще ти трябват за плажа в дубай".
тва е положението, трябва да си тарикат ама да си забавен.
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

На въпросното момиче, което е голямата ми любов явно, искам да и подаря лале, защото с нея бяхме преди 5 години заедно и тогава ми каза един път, че любимите и цветя са лалета. Аз съм като слон и помня, много съм доуен... Ако и намеря лале ще значи много повече от некъв умрял хайфон дето е най-простото нещо на света да се купи.......Ще го оцени и няма да ми се сърди повече много.

Човече, с лалетата не мога да ти помогна, ама шапка ти свалям за тези неща дето си написал, просто..... нямам думи, браво!
Ако все пак не успееш да намериш лалета, дай на момичето линк към темата.... така ще знае че си опитал ;)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

немаше лалета, верно обиколих няколко магазина. купих шоколад линд и всичко точно.

Любовта е рядко чувство, но ярко като я има. Хубаво е човек да чете и такива неща, че този материализъм наоколо край няма. Можеш да измислиш нещо за друг път (при липса на лалета) - торта във форма на лале, шоколадово лале в кутийка, букет от захарни лалета, лале бижу, някакъв подарък с гравирано лале, дори някакъв каталог с професионални снимки на лалета пак върши работа,.... доста неща могат да се измислят, ако ги планираш по-рано.
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Тази тема направо невероятна ми се струва – толкова рядко се срещат такива мъже!
Обаче, testkiwi, ти сигурен ли си, че лалетата продължават да бъдат любимите цветя?!
Щото да не стане като в историята на rak, че язък за барута. С жените никога не знаеш кое, как и до кога...

Интересното е че и те не знаят кое, как и кога... :D :D

немаше лалета, верно обиколих няколко магазина. купих шоколад линд и всичко точно.
за рождения ден ще я водя на едно место, ама по време на моя рожден ден зимата. те тогава ше избия рибата. щото ще и подаря едни джапанки в кутия и ще чакам реакция - ако каже "ти тъп ли си" няма да я водя никъде, ако се зарадва ще кажа "Ще ти трябват за плажа в дубай".
тва е положението, трябва да си тарикат ама да си забавен.

На мен ще подариш ли джапанки? :D
Шегувам се. (сега да не ми излезе име ... )

Честно да ти кажа, преди да прочета поста до край се за чудих... за чий ще подарява Жапанки, да не се гаври с нея?
Иначе идеята е интересна!
 
От: От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

testkiwi е най-прогресиралият човек в този форум (да не кажа, че е и единственият). Почна като типично бг тарикатче (колички, зимбабвийски доларчета, мъдри мисли за парАта и т.н. ) , а накрая стигна до ниво #3. Евала.

[video=youtube;kR5YqaKLYWU]http://www.youtube.com/watch?v=kR5YqaKLYWU[/video]
 
От: От: От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

testkiwi е най прогресиралият човек в този форум (да не кажа, че е и единственият

). Почна като типичен бг тарикат (колички, зимбабвийски доларчета, мъдри мисли за парАта и т.н. ) , а накрая стигна до ниво #3. Евала.

Точно това ми направи впечатление и на мен. По едно време най-важното бяха моловете и безсмислените подаръци, а сега вече търси лалета посред лято :lol:. Яко, и от мен Евала!
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

не може само работа, трябва и малко живот нали. сега съм щастлив, че не всички гледат парите. преди това имах една, леле бати пиявицата. добре че се осра работата и се разкара нанякъде :D
хубаво е като едно шоколадово яйце или нещо малко носи повече радост от чанта в мола за куп пари. доволен съм от приятелката си, тва е. :D
 
От: От: От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

testkiwi е най-прогресиралият човек в този форум (да не кажа, че е и единственият). Почна като типично бг тарикатче (колички, зимбабвийски доларчета, мъдри мисли за парАта и т.н. ) , а накрая стигна до ниво #3. Евала.

Че той още си продава доларчетата по форумите, само тук е спял...
И мен ме кефи, как се ебава с вас с тази тема...
Супер, кво....
Един романтичен чуек няма да пуска теми по форуми, колко е романтичен и не харесва платени п**ки, ами щеше да търси и рови...
Че чак и да парадира със скромни момета и морета в Дубая....
Вервайте му :lol:
 
този който ви модерира мести сайтове междувременно демек има си работа

по принцип се води че по умния отстъпва....

ама вие и двата се опитвате упорито да покажете че другия е по умен... :shock:
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Предпоследният пост цитира друг, който е изтрит.

А ако и досега не си разбрал, че проблемът не е в гого и другите клетници, а в чисто модераторски грешки, то би било добре да го разбереш.

P.S. Ако искате война - ще я получите.
 
мисля че модерацията е екстра и развитието като цяло на форума го показва :)

ако говориш кое как е оставено след зачистването.... гого цитира твой пост който си е там не е пипан... коментара е от преди развитието в сапунка... и си мисля че точно така трябва да бъде оставено... развитието може да продължи по културно по усмотрение на участниците или некултурно и пак да се трие...

А кивито за бая неща офотопик е питал форума и е получил отговор затова темата е полезна за офотопик и засега ще си седи отключена...

ПП предния човек от форума дето така питаше да намери за неща за приятелката си накрая го оженихме (че даже и май фотограф за сватбата му намерихме) :D съвсем като мъжка версия на бгмамите сме от време на време ... ама както се казва не може само работа...
 
От: Re: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Не се опитвай да мислиш. Грешките са фрапантни. Мога да разбера липсата на екип (модерирането не е лесна работа), но не мога да разбера тази самонадеяност.

P.S. Включвай бана, няма да заобикалям. Има си и други методи на мачкане.

мисля че модерацията е екстра и развитието като цяло на форума го показва :)

ако говориш кое как е оставено след зачистването.... гого цитира твой пост който си е там не е пипан... коментара е от преди развитието в сапунка... и си мисля че точно така трябва да бъде оставено... развитието може да продължи по културно по усмотрение на участниците или некултурно и пак да се трие...

А кивито за бая неща офотопик е питал форума и е получил отговор затова темата е полезна за офотопик и засега ще си седи отключена...

ПП предния човек от форума дето така питаше да намери за неща за приятелката си накрая го оженихме (че даже и май фотограф за сватбата му намерихме) :D съвсем като мъжка версия на бгмамите сме от време на време ... ама както се казва не може само работа...
 
От: Re: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Не знам кво сте си играли, но не ми е приятно да ви килна. Наистина. Опитвах се да ви подкрепям, на българския пазар са му нужни истински предприемачески форуми и се надявах, че ще успеете. Обаче толкова много грешки допуснахте, че в един момент ми дойде нанагорно.
 
Ами обясни какво не му е наред на форума според теб :) фиидбек събираме всякакъв...

А аз лично съм правил изследване като на мъртви форуми (и съм ровил за причините да стане така с даден проект) така и на доста живи уебмастърски форуми от този списък
[h=3]Top English Webmaster Forums Sorted By Alexa 2013[/h]


А колкото до пазара то е малко като скачените съдове като повечето сайтовете не могат да извадят достатъчно пари от пазара отначало с първите си бюджети няма как да извадят пари за читав маркетинг след това... но това не най лошото ... най лошото е че дори и да ги извадят в първите си бюджети не е ясно колко време ще ги избиват...

от там и изводите макар и пазара в бг да се е по променил към по добро в последните години... все още лоу едн или средна класа сайт за чуждия пазар вади по бързо и по лесно едни пари макар конкуренцията да е повече
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Хммм, от тема за гаджета и лалета, нещата отиват към война...странно развитие на нещата
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

А няма ли парници с лалета нещо или подобно. Питай Вискяр, той е прото тук по тези въпроси:)
 
От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

А няма ли парници с лалета нещо или подобно. Питай Вискяр, той е прото тук по тези въпроси:)
Ти пък нищо не разбираш
За платежоспособния е по лесно да се каче на самолета до Амстердам, отколкото да обикаля българската провинция:mrgreen:

Ей ма никой не видя в тази тема някаква ниша
Има търсене за лалета през цялата година, па нема предлагане:-o
 
От: От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Ти пък нищо не разбираш
За платежоспособния е по лесно да се каче на самолета до Амстердам, отколкото да обикаля българската провинция:mrgreen:

Ей ма никой не видя в тази тема някаква ниша
Има търсене за лалета през цялата година, па нема предлагане:-o
Не бе приятелче, има тръсяне за тролчета без бъдеще. Отиваш на преслушване и ако наистино си толкова бездарен те очаква сериозна кариера в нищото:)
 
От: От: Много съм загазил, трябва да купя цвете, ама не е сезон. Ко да правя?

Не бе приятелче, има тръсяне за тролчета без бъдеще. Отиваш на преслушване и ако наистино си толкова бездарен те очаква сериозна кариера в нищото:)
Ооу, мноо ги обичам таквиз ласкателства:mrgreen:
Ама честно да ти кажа, няма по-голЕм спамър от тебе тука
Имам чуство че си некво бавно развиващо се малолетно шимпанзе:-o, поне това показваш де
 

Горе