Предлагам: Мобилен Трафик за 30 Дена

partytime

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Трафик от мобилни устройства, 30 дена за вашия сайт.
  • Social и малко organic трафик от търсачки
  • 100% Adsense safe
  • Истински трафик
  • Нисък баунс рейт
  • Главно от USA е 80%, Европа и малко Сингапур.
    Наблегнато е за ограничаването на трафик от Азия- Индия и Китай до минимум.
  • Тракинг линк
  • 30 дена трафик
Приемат се почти всички линкове с изключение на нелегални, ауто данлоуд, видео и аудио стрийминг и ландинг пейджис.
Веднъж като започне трафик кампанията, линкове не могат да се променят.
100 - 300 посетителя дневно за 30 дена - 10.00 лв.
500 - 1000
посетителя дневно за 30 дена - 20.00 лв

Предоставя се и тракинг линк за мониторинг на посетителите
 
Последно редактирано:
Трафика от твой source ли е или outsource-ваш някого / някаква услуга?
Не е мой но трафика е хубав. 70% телефони, 30 % таблети. Източниците не са лоши и главо е от USA като гледам.
USA
Singapore
UK
France
И малко от Аржентина е при мен.
Мога да направя скроин шот от аналитикс. Това е което знам това е което казвам няма нищо скрито
Screenshot

edit: баунс рейта също е малък
 
Кой е източника на трафика?
 
И двамата сте хубави хора с ReminD. Аз съм готов да платя на един от вас за трафик и след това напишете ревю. Да ви приличам на измамник ? :)
 
До колкото знам са истински хора а уникални ip-Та обеснявам си го че са от попъп, не знам
 
И двамата сте хубави хора с ReminD. Аз съм готов да платя на един от вас за трафик и след това напишете ревю. Да ви приличам на измамник ? :)
Нищо не разбрах, в смисъл източника на трафик е тайна, така ли да разбирам?
 
Е не го знам не ми го казват
Като го разбереш сподели (може и на ЛС), защото принципно приемам всякакви оферти за us трафик, стига да е реален. Ако са от платформи като content.ad, taboola и другите пак може нещо да се измисли де:)
 
Питам защото ме интересуват детайли, например какъв е трафика, дали идват от игри, дали от редиректи, дали е някакъв супер траш трафик дето изобщо не знае дали влиза в сайта и ще има interactions. Та щом не е твой трафика сподели мнение, аз съм навит да купя също, стига да носи пари тоя трафик, че иначе каква е файдата :)
 
Само ми казаха че, трафика идвал от две места а не както при повечето от 1. Аз лично стигнах до bitly, ползват се keywords, който даваш лично ти при заявката заедно с домейна към който искаш трафик. Пробвам го на 2 различни хостинг и домейни. И наистина трафика е главно USA
Screenshot site 1
Screenshot site 2
На сайт 1 от близо 900 човека 10-15 са се разходили из сайта, явно има живи и баунс рейта е 16% Bounce rate
 
Питам защото ме интересуват детайли, например какъв е трафика, дали идват от игри, дали от редиректи, дали е някакъв супер траш трафик дето изобщо не знае дали влиза в сайта и ще има interactions.

репорт за една страница на един от сайтовете за вчера, you do the maths :)

REFERRERS



LOCATIONS

 
Също така се таргетират хората по ниша и кейуърдс така че при всеки може да е различно но общо взето е ясно за какво става въпрос
 

Горе