Мобилна Търговия на Рози

TonyNay

New Member
Привет банда предприемачи! Обмислям да започна мобилна търговия на рози по нашето родно черноморие. Ще се предлагат от красива дама, която ще ходи от ресторант на ресторант в рамките 18:00-00:00 ч. Какво ви е мнението, при положение, че една роза е на цена от 10-15 лв., а се взимат четворно по евтино и нетната печалба е голяма. Сметката ми за сега е предплащане на квартира за дамата и транспортни разходи за закупуването на самите рози в рамките на Бургас и фирма. Та, смешно малко, но дамата едва ли ходи с касовия апарат, за да отчита ДДС - е, как става? Оставяме настрани темата за вируса и че няма гаранция за наплив на хора на морето. Чисто като идея ме вълнува. Интересува ме някой запознат да сподели знанията си. Каквато и информация да е ще е добре дошла! Благодаря!
 
Донякъде сам си си отговорил, че "дамата" не се разхожда с касов апарат и е малко извън закона подобен род търговия.
Утре ще ти хрумне да сложиш две дечица да просят на Витошка... С две думи "бегай далече" от подобен род начинания.
 
Имайй предвид, че този бизнес се "контролира" от "определени контингенти" и не си мисли, че ще настъпиш в него ей така...пробвай да продаваш царевица на плажа лятото и ще се убедиш :D
 

Горе