Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Вече съм с продажба в plati5.com, искрено се надявам това да продължи....постнах и в другите 2 сайта споменати тук, но все още няма резултат....някак си ми се струват безнадеждни и аматьорски по някакъв начин, но пък знаеш ли? Надявам се и от там да излезе нещо.
 
Последно редактирано:
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Вече съм с продажба в plati5.com, искрено се надявам това да продължи....постнах и в другите 2 сайта споменати тук, но все още няма резултат....някак си ми се струват безнадеждни и аматьорски по някакъв начин, но пък знаеш ли? Надявам се и от там да излезе нещо.

Тук вече ставаш нагъл с рекламата на сайта ти, безнаджежден и аматьорски можеш да наричаш само себе си, тия сайтове тук са на хора, дето имат доста повече опит в интернета от теб, пък като гледам не са си позволили такива изказвания. А пък ако наистина си само клиент - още по-зле, за теб, и бих се радвал да ни покажеш това, което предлагаш в plati5.com , да погледнем просто :twisted:
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Немога да разбера...аз само дойдох тук да запитам за този сайт дали някой е имал някакви впечатления и дали знае нещо за него като цяло...що за отношение???
Да, художник съм и постнах гиг в plati5.com както и в другите два сайта, за съжаление не мога да пусна линк тук към моя гиг.... моят username там е peterpan, можеш да си купиш моя гиг ако си заинтересован...както и останалите във форума :)
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Юзерът "peterpan" беше постнал своя гиг още преди да започнеш клоунската си тема. Научи се да уважаваш по-сериозните форуми. Някой ден, може да имаш някакъв проблем или нужда от помощ, която да намериш тук. Предполагам за такива случаи си имаш друг профил.

Схемата ти е леко унизителна и простовата. Плоска лъжа > естествено разкритие на лъжата > хранене > цирк > бъмпване на темата > надежда, че някои от съвсем новите читатели ще хареса сайта ти...

Между другото, другите два сайта са в пъти по-полезни от твоя. Реално погледнато, твоя fiverr клонинг има 5 предложения на кръст. Като 90% от тях спокойно могат бъдат в категория "странни": педофил; недорасла м****я, пишеща на задника си; разговор срещу 5 евро...
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

На мен също ми се струва, че юзъра си прави самореклама, но това не е добре. Форума е сериозен, за сериозни неща, за сериозни хора и разговори и не може да има такива детски неща.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Абе хора бе, не съм никакъв собственик на никакъв сайт, не знам как да го обясня по разбираемо....регистриран съм и в трите сайта - сделка.бг, изгоден.ком и плати5.ком, като в плати5 постнах работа още след първия ми пост в темата...моля престанете с всички тези напатки!

@Pafs, а БАНан искаш ли?

Не ventus, не искам.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

е поне да му бяхте турили българските системи вместо да карате на пейпала от скрипта

като идeя преди 1,5 години мислих да пробвам, ама такова нещо в бг - няма да стане, гледам загружно.бг гепили идеята на кикстартер.ком (направили друг сайт, не за груповото пазаруване) и мислят че някой ще даде пари за нещо ей така. тука всички са ебати дзифтарите и няма начин :lol:
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

само тоя сделка.бг е добре, щото някой се е постарал да сложи ипей. може да предложа нещо за 5 кинта ама мисля кво
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Не му се сърдете, човека не обича да чете...:) а и една "малка" рекламка... той сайта освен, че е с правописни грешки, home-a е най-зле :). Бутоните за Харесай към ФБ и свежо са нахвърляни просто така... няма какво да кажа. С малко труд искаш да постигнеш много, то ако можеше така ...
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Няколко дена след като сложих това на сайта си
100protection.png
"колегите" от sdelka.bg не останаха по-назад и си сложиха и на техния сайт. Просто копи>пейст от всякъде.
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

Е нормално... и от мене са копирали десетки неща, но просто нищо не може да направиш!
Джаскай там и това е :)
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

това да не би да е някаква радикална новост, че да не си я слагат другите по сайтовете, та да знам да не си я слагам. правата ли си запазил или просто ти се ще да смяташ себе си за новатор. а и на всичкото отгоре дори и не си правил ти картинката, защото съм я виждал по сайтовете за продажба на такива и други картинки. дано поне си платил за нея... наистина ли нямаш нищо по-смислено за вършене от това да упрекваш хората в такива глупости??

да това е ултра супер мега яко ново измислено специално от мен, никъде другаде до няма. Сложил съм му космически патент да не се бара. И е толкова ценно, че трябва да си продадеш единия бъбрек за да можеш да си го сложиш на сайта. А пък разрешението да говориш за него е само 2000 евро. Можеш да ми ги преведеш по сметката за да не се налага да се обаждам на групичката от 143 частни адвоката.

Картинката ми я направи 1 приятел. Може да си виждал подобна, ама тая точно няма как да си.

Какво правя, кога го правя и как го правя си е моя работа. Ако искам с глупости да се занимавам, ще си се занимавам! Като гледам и ти си отделил време за да ми отговориш на "глупостите", явно са много ценни за теб. Сега съм сигурен, че ще приемеш лично това мнение и ще отделиш още от ценното си време за да ми отговориш. Обаче аз няма да ти отговоря :p
 
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

хаха, тъкмо забелязах, че си копи-пейстнал от плати5 бутон4ето "харесва ми" от фейсбук, а от сделка.бг бутончето addthis и си си ги сложил на началната на офертите, вместо фабричните от скрипта. сигурен съм, че не са ти приятни подобни забележки, ама ето, че са факт!

оооо да, ще си прережа вените.... айде отивам. И да знаеш, че ти си виновен - да ти тежи на съвестта :)
 
От: От: Мога ли да печеля пари от този сайт? Струва ми се интересен.

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:

Горе