Модули за продаване на стоки на изплащане в Magento

wiley68

Member
Здравейте,

Бих искал да Ви представя няколко модула за Magento, които завърших наскоро.
Модулите са тествани и работят на Magento 1.7.x

Идеята на модулите е да доставят възможност на магазина Ви основан на Magento да предлага закупуването на стоки на изплащане. Разработени са по спецификации подадени от самите банки (UNI Credit, TBI Bank) за да покрият строгите им изисквания спрямо технологията за продажба на стоки на изплащане. Това е първата версия на модулите за Magento, но имам такива разработени за OpenCart и Prestashop.

Модулите са три отделни, модул за TBI Bank, модул за UNI Credit и модул и за двете банки.

По-подробна информация за модулите можете да видите от тук:

software.avalonbg.com/blog/tbibank-magento [TbiBank – Magento, модул за продаване на стоки на изплащане]
software.avalonbg.com/blog/unicredit-magento [UniCredit – Magento, модул за продаване на стока на изплащане]
software.avalonbg.com/blog/tbi-bank-uni-credit-magento [TBI Bank, UNI Credit – Magento, модул за продаване на стоки на изплащане]

Имах и съответния модул разработен за JET, но спрях да го поддържам защото и банката спря да поддържа калкулатора си във вида удобен за употреба в скриптове.

Ако някой има интерес или желае да зададе някакви въпроси по темата, може да се свърже с мен тук или направо в сайта на страницата на конкретния модул за който има въпрос: software.avalonbg.com

Аналогични модули имам разработени и за OpenCart и Prestashop.
 
Последно редактирано:
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Magento

Здравейте,

Не съм писал отдавна в темата, но сега реших да добавя последните промени.
Поради доста големия и неочакван за мен интерес интерес към модула, намалих неговата цена. Сега тя е 144.00 лв. за единичен и 228.00 лв. за двата едновременно.
Има доста промени, които няма нужда да коментирам по отделно, а направо ще оставя линк към видео за тях. Който има интерес може да го разгледа.

[video=youtube_share;_vmO9NeIdlo]https://youtu.be/_vmO9NeIdlo[/video]
 

Горе