Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

wiley68

Member
Здравейте,

Бих искал да Ви представя няколко модула за Prestashop, които завърших наскоро.
Модулите са тествани и работят на Prestashop 1.6.x

Идеята на модулите е да доставят възможност на магазина Ви основан на Prestashop да предлага закупуването на стоки на изплащане. Разработени са по спецификации подадени от самите банки (UNI Credit, TBI Bank) за да покрият строгите им изисквания спрямо технологията за продажба на стоки на изплащане. Това е първата версия на модулите за Prestashop, но имам такива разработени за Magento, които работят успешно на някой сайтове.

Модулите са три отделни, модул за TBI Bank, модул за UNI Credit и модул и за двете банки.

По-подробна информация за модулите можете да видите от тук:

software.avalonbg.com/blog/tbibank-prestashop [TbiBank – Prestashop, модул за продаване на стоки на изплащане]
software.avalonbg.com/blog/uni-credit-prestashop [UNI Credit – Prestashop, модул за продаване на стоки на изплащане]
software.avalonbg.com/blog/tbi-bank-uni-credit-prestashop [TBI Bank, UNI Credit – Prestashop, модул за продаване на стоки на изплащане]

Имах и съответния модул разработен за JET, но спрях да го поддържам защото и банката спря да поддържа калкулатора си във вида удобен за употреба в скриптове.

Ако някой има интерес или желае да зададе някакви въпроси по темата, може да се свърже с мен тук или направо в сайта на страницата на конкретния модул за който има въпрос: software.avalonbg.com

Аналогични модули имам разработени и за OpenCart и Magento.
 
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте,
Ако имам проблеми с инсталацията на модулите, мога ли да разчитам на помощ от Вас.
 
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Да разбира се.

Ако сте закупили модула от нас, това означава , че имате безплатна помощ по инсталацията му във Вашия магазин. Просто ще са необходими данни за Вашия хост на който е разположен магазина Ви, за да мога да Ви инсталирам и настроя скрипта.
Ако срещнете някакъв друг проблем или желаете помощ или съвет преди да го купите, не се притеснявайте. Можете да ги задавате тук, или ако сметнете за добре на лично където ще Ви пратя данни за комуникация.
 
От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Това е добре! Надявам се, че ще се справя и сам.
 
От: От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте,
търся специалист по Престашоп. Версията е последната 1,6,1.


Поздрави
 
От: От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравей, @tantea

Въпроса ти е поставен доста повърхностно :)

За какъв точно специалист става въпрос?
Какво искаш да направи този специалист за теб?
За какъв период от време и т.н. ?

Моля конкретизирай, за да мога да ти кажа дали можем да ти помогнем.
 
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте.

Пуснах нова v.1.0.2 на модула.
В него промените са:
1. Добавена възможност за избор на визуализиране на два вида застраховки в частта за TBI Bank. Клиента може да си избира дали да добави към лизинга застраховка за уреда и/или застраховка за безработица в частта за TBI Bank.
2. Вие можете да променяте размера на процентите и за двете застраховки по отделно в частта за TBI Bank.
3. Добавена е възможност да си избирате да се показва или не поле за Номер на лична карта, в данните, които трябва да попълва клиента.

По-подробно: http://software.avalonbg.com/blog/tbibank-prestashop/ , както и http://software.avalonbg.com/blog/tbi-bank-uni-credit-prestashop/

Ето и снимки на промените в контролния панел за настройка на модула:

presta_tbi_system.jpg


presta_tbi_uni_system.jpg
 
От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте wiley68 ,
Имам главно два проблема:

1.При финализиране на поручка изписва грешка 500 и сигурно от това идва проблем 2
2, След поръчка mailalert модула не изпраша мейл към клинта.
Искам също и външна оптимизация за google page speed insights. С две думи работещ и по-бърз сайт.

При проявен интерес от Ваша страна осигурявам на лично или мейл пълен Админ и ФТП достъп за да го разгледате и после да коментираме цената.

Поздрави,
Таня

Поздрави
 
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравей, Таня

Не мога да ти обещая, но се надявам утре 09.10 след 12 часа да отделя време за да погледна какъв е проблема.
Ще ми трябват данни за достъп. Можеш на лично или на мейла ми: [email protected]
Процедурата ще бъде free of charge, ако мога да помогна де :)
 
От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Много благодаря!
Данните за достъп са изплатени на мейла.
Много се надявам да се справите и много държа да не е фрее.
Поздрави,
таня
 
Последно редактирано:
От: От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте wiley68 ,
Искам да изкажа искренна си благодарност към Вас. Бързината и професинализма който показахте е завиден. Трогната съм и за предложението за безплатното решаване на проблема.
Пожелавам Ви много радост, здраве и много, много професинални успехи, които неменуемо ще дойдат.
Още веднъж Ви благодаря,
С уважение,
Таня
 
От: Модули за продаване на стоки на изплащане в Prestashop

Здравейте,

Не съм писал отдавна в темата, но сега реших да добавя последните промени.
Поради доста големия и неочакван за мен интерес интерес към модула, намалих неговата цена. Сега тя е 144.00 лв. за единичен и 228.00 лв. за двата едновременно.
Има доста промени, които няма нужда да коментирам по отделно, а направо ще оставя линк към видео за тях. Който има интерес може да го разгледа.

[video=youtube_share;iP3zR_Lm6Uo]https://youtu.be/iP3zR_Lm6Uo[/video]
 
Здравейте ..
Тъй като ОпънКарт се използва повече .. за него видях че има тема с модули .. но за Престашоп не намерих.
Ще пиша тук ..
Търся си модули за блог секция + СЕО оптимизация .. повечето като гледам са платени.
Някой дали е възможно да ми предложи нещо което е изпробвал и от което е останал доволен?
Благодаря предварително!
 

Горе