Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

nsevimov

Well-Known Member
Здравейте, колеги и приятели! Съвсем скоро се потопих в нова вълна от идеи който вече са на етап развитие. Нуждая се от модули за разплащане на ePay и EasyPay за OpenCart. Ако разполагате с подобни модули да ми ги предоставите :):p
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Безплатните не ми изглеждат много сигурни ... :) Надявам се има тук който си е закупил някой от модулите и има желание да ги разпространи безплатно.
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Има и платени,но явно не ти се дават пари:),може да пробваш с размяна ако имаш някой друг модул има тема във форума или най-малкото ще го намериш на по-ниска цена не,че 10$ са много пари но все пак:)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39239
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Ще видим! Ще изчакаме и останалите да видя дали ще ми помогнат и ако не тогава ще му мисля. Но иначе 10$ не са нищо но когато започнеш да пръскаш по 10-15 долара на разни места за разни джунджурии и след което като си направиш общата сметка ето ти ги 600-700лв събрани само от по 10-20-30 долара.
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Ами ако искаш да спестиш някой лев купи някой модули или един такъв за който прецениш,че си заслужава и после чрез размяна можеш да си направиш цяла колекция от модули:),другия вариант е да се разбереш с колегата за някой пакет на прилична цена
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Ще видим! Ще изчакаме и останалите да видя дали ще ми помогнат и ако не тогава ще му мисля. Но иначе 10$ не са нищо но когато започнеш да пръскаш по 10-15 долара на разни места за разни джунджурии и след което като си направиш общата сметка ето ти ги 600-700лв събрани само от по 10-20-30 долара.

Айде стига сега 600/700лв... опенкарта си има почти всичко.
Останалото са глезотиики.
Ако се стискаш за 10-15$ за един модул, чрез който ще изкарваш пари незнам..
Не може да се пести от "закуски", трябва малко да се вложи в бизнеса, за да се задвижат нещата.
Помисли върху това.

Поздрави
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Айде стига сега 600/700лв... опенкарта си има почти всичко.
Останалото са глезотиики.
Ако се стискаш за 10-15$ за един модул, чрез който ще изкарваш пари незнам..
Не може да се пести от "закуски", трябва малко да се вложи в бизнеса, за да се задвижат нещата.
Помисли върху това.

Поздрави

Здравей, вече помислих над това заради това избрах Magento в случая Magento е по мощната платформа.
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

По мощна та най-тежката:) и модули с космически цифри това не е добра оферта кат за начало,иначе платформата е една от най-добрите
 
От: Модул за ePay, EasyPay на OpenCart

Всяка платформа си има трески за дялане.. за това са модулите да си я направиш "сгодна" :)
И магентото и опенкарта са ми любими, но въпреки това вдигам сайтове само на опенкарт последните 3 години :D

Поздрави
ПП - Коя версия използваш на магенто ЕЕ или ЦЕ?
 

Горе