Можем ли да вярваме на софтуери като TuneUp и подобни такива?

Дискусията в 'Webmaster Help - Секцията на Експертите' стартирана от IvanKarakov, Март 21, 2013.

1. IvanKarakov

IvanKarakov New Member

Рег.:
    Юни 18, 2012
    Съобщения:
    400
    Харесвания:
    72
    Точки:
    0
    Професия:
    Free
    Място:
    Planet Earth
    Въпроса ми е следният...

Почти всеки път като се провери за проблеми в системата, винаги има някаква грешка.

Често дори, като се провери два последователни пъти, вторият пак вади проблеми, въпреки че току що си "fixed all system problems".

Това ми напомня за един "предприемач", който обикаляше по капанчетата в Бургас и продаваше репеленти против комари. Преди да отиде в следващата кръчма, минаваше през тревата и храстите до нея... вдигаше комарите и ги "подгонваше" към кръчмата. Модерен овчар-комароводач! :)

Та, доколко да се доверяваме на такива софтуери, има ли полза от тях или е по-добре без тях?

Благодаря на всички включили се. :roll:

2. tzinc

tzinc New Member

Рег.:
    Окт 4, 2007
    Съобщения:
    102
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    От: Можем ли да вярваме на софтуери като TuneUp и подобни такива?

Не може да им се вярва, но помагат, например след прочистване с glary utilities , после ccleaner , по-малко лагва лаптопа. Ама да не си купите платените версии- само се правят, че бавно и дълбоко почистват. Кракнати-току виж сте станали част от ботнет.И като инсталирате, махайте отметките да не ви инсталират гадни туулбарове и пренасочвания в браузърите....че тия гадни спам търсачки продават реклами уж таргетирано на наш гръб, а ние изобщо не сме искали да търсим там...Вярно е, че такива трикове крепят програмите безплатни, ама е досадно. Advanced system care МИ Е МАХАЛ ФАЛШИВ антивирус, ама на уин 7 крашва нещо....

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice