Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Psicloone

New Member
Здрасти,

1. Ако комбинирам adsense с афилейт програма ще ме баннат ли?
2. Знаете ли друга афилейт програма, която да плаща с paypal подобно на moreniche?
 
можеш само че не на адулт продукти (например за отслабване) и като спазваш правилата за адсенс макар че не мисля че е правилно така

защото с няколко клика може да изгубиш продажба която да ти докара комисионна колко няколко стотин клика
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Здрасти,

1. Ако комбинирам adsense с афилейт програма ще ме баннат ли?
2. Знаете ли друга афилейт програма, която да плаща с paypal подобно на moreniche?

1. Няма да те баннат (ако сайта отговаря на условията за адсенс), но има вероятност да ти изтича трафика през адсенса.
2. Повечето имат вариант за плащане чрез PayPal (Markethealth, Cashburners...)
 
Последно редактирано:
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Да, можеш. Но както споменха горе, трябва да отговаряш на условията.

Има 2 програми, които са със сходна тематика:

Cashburners Affiliate Program

PillsMoney Affiliate Program

Market Health - ex. JoeBucks

Ако имаш върпоси, питай тук. ;)
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Имал съм cashburners акаунт, сега се сетих, верно че с paypal плащаха...
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Предполагам осъзнаваш, че само промотирайки хапчета си нахлузваш чувал на главата, стига разбира се точният човек да разгледа сайта ти. :)
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Аре стига тъпизми. Ако рече и за едно изречение ще се заядат с теб. Само желание да имат. Не си спомням кой го размотават по съдилища за един виц, който бе насочен към тогавашните управляващи. Така, че ако са рекли си олиташ, въпроса е да си подогтвен и да знаеш какво да правиш. Просто ни е скапана държавата.

Хапчетата били такива, адсенс искат ДДС, някой си няма адрес на сайта, друг не отговарял на скапаните БГ закони за хранителни добавки, седми не обявил чек от 20 лева пред НАП.

Да вземем да не правим нищо, а? Да се наредим пред общината за помощи и да чакаме те да се погрижат за нас, а не ние за себе си. А като гледам какво я чака жалката ни държавичка, не бих препоръчал на никой да се отказва от интернет доходите си. ;)
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Ем к`во друго да промотирам, то и аз искам книги да продавам, ама не ми се занимава с чекове и преводи от amazon-а и clockbank.
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Аре стига тъпизми. Ако рече и за едно изречение ще се заядат с теб. Само желание да имат. Не си спомням кой го размотават по съдилища за един виц, който бе насочен към тогавашните управляващи. Така, че ако са рекли си олиташ, въпроса е да си подогтвен и да знаеш какво да правиш. Просто ни е скапана държавата.

Хапчетата били такива, адсенс искат ДДС, някой си няма адрес на сайта, друг не отговарял на скапаните БГ закони за хранителни добавки, седми не обявил чек от 20 лева пред НАП.

Да вземем да не правим нищо, а? Да се наредим пред общината за помощи и да чакаме те да се погрижат за нас, а не ние за себе си. А като гледам какво я чака жалката ни държавичка, не бих препоръчал на никой да се отказва от интернет доходите си. ;)

Blinky, не мислиш ли че все пак е добре всеки потенциален афилиейт, който има намерението да се регистрира под теб да е наясно с изискванията на ftc или дори какви стъпки/ действия да избягва, за да намали риска от законови нарушения? Факт е, че има хиляди хора, промотиращи продуктите онлайн, единици са изгърмелите, но никой не е застрахован в крайна сметка. Такъв е и механизъмт на програмите - афилиейтът поема отговорност за съдържанието на уеб сайта, така рискът пада върху нас и е добре да знаем това преди да предприемаме каквото и да било. Далеч съм от мисълта да си стоим и чакаме, просто трябва да се избягва промотирането на хапчета.

Проблеми навсякъде могат да се случат - във форума на CashB преди седмици четох някаква изповед на французин, който бил обискиран изненадващо и му взели всичко, защото видиш ли, сметнали промотираните от него хапчета за отслабване за потенциална опасност от разспространение на дрога онлайн..
 
по принцип трябва да се прави разлика между хербал продукти и лекарства. В сащ правят и затова правете саитове за сащ.

Ако те притеснява темплеитите не ползваш такива развиваш блогове и линкваш към сайтовете на програмата.... отговорноста е за програмата в малко случаи когато има неразбиране кои седи зад сайта са свързани с темплеити качени на домейн....
 
От: Може ли да комбинирам adsense с афилейт програма moreniche?

Blinky, не мислиш ли че все пак е добре всеки потенциален афилиейт, който има намерението да се регистрира под теб да е наясно с изискванията на ftc или дори какви стъпки/ действия да избягва, за да намали риска от законови нарушения? Факт е, че има хиляди хора, промотиращи продуктите онлайн, единици са изгърмелите, но никой не е застрахован в крайна сметка. Такъв е и механизъмт на програмите - афилиейтът поема отговорност за съдържанието на уеб сайта, така рискът пада върху нас и е добре да знаем това преди да предприемаме каквото и да било. Далеч съм от мисълта да си стоим и чакаме, просто трябва да се избягва промотирането на хапчета.

Проблеми навсякъде могат да се случат - във форума на CashB преди седмици четох някаква изповед на французин, който бил обискиран изненадващо и му взели всичко, защото видиш ли, сметнали промотираните от него хапчета за отслабване за потенциална опасност от разспространение на дрога онлайн..
Бате, кажи ми нещо с което да не си в пререкания с нечии интереси. Знам, че да си маркетър на такива продукти в нормалните държави е ОК и това ми стига. Плаща си данъците, фирмата му реално промотира мрежа от сайтове, на които има различни продукти - демек професия онлайн маркетинг. Това, че тук е шит и трябва да обясняваш на малоумниците от държавата за какво иде реч е отделен въпрос. Но да, за наша сметка си е. ;)

Както се вика утре да отворя скапан павильон за цигари, тия пак могат да ми сложат глоба, примерно защото нямам евакуационна схема на 20 кв. м. магазин. Риск има във всичко, в случай, че имате съмнения. Но ако на никой не му се рискува, може да си ходи на работа (ама само там, без доходи от нета) за символични парички на някой бастун и да си мислим, че е хванал господ за шлифера. ;) Всеки бизнес мен поема отговорсност, за това и отплатат му е по-висока от тези които не го правят. Иначе и аз мога утре да осъдя НАП, че уж са приели двойното самоосигуряване. И пак там нямаше виновен за този шит, защо? Защото е държавно...не се пипа. Така, че логиката е лесна - внимавайте, както е в всеки бизнес....правете нещата умно и гледайте да не се дъните, защото все пак говорим за хора, които никога няма да имат вашия капацитет да правят пари онлайн. А те са най-опасни. ;)

И мисля също така, че след разработването и започването на това е хубаво да се прочете насам натам (тук във форума го има също),. как може да се пазиш и защитиш. Винаги го е имал хейтърлъка, а тук е по-голям, защото сме мизерна държавица и всеки се е комплексирал от немане. За това дискотеките са пълни с комплексарчета, които за пръв път са дали 150 лв. за сапаре и са вече царете на ноща, а всъщност понеделник пак са на работа и ще го работят това сапаре 1 седмица. ;) Всеки си има глава и нека знае за какво става тук - всеки тръгнал да прави пари търпи и хейт. ;)

И ти ще се съгласиш, че не трябва да се плащат хората с държавната лайнарщина, защото от този страх за това сме до тук. Нито пари имаме, нито производство, нито свястни стачки правиме (ако въобще правим), данъци си плащаме без да получаваме нищо....и така. А аз искам да сме най-добрите и като нация и като хора, другото (горе поредните управляващи) ще си замине и то, както му е реда, но ние ще си останем , нали? А те ще са се наяли пак. Както казах уимната и живота е един, правете го така, че да ви е добре на Вас. Не позволявайте някои да ви държи за топките цял живот, ако ме разбирате.
 
Последно редактирано:

Горе