Може ли да се пренасочи съобщение за липсваща страница в Блогър

mantaman

Well-Known Member
Имам един блог който се е класирал много добре с една вътрешна страница която обаче вече я няма - и когато потребителите влязат в блога виждат съобщението че тази страница я няма вече и си бият камшика има ли начин да поставя нещо на тази страница или да я направя така че да праща потребителите на главната.
 
От: Може ли да се пренасочи съобщение за липсваща страница в Блогър

има начин само ако използваш собствен домейн
публикуване-->Използвате ли хост за липсващи файлове?
edit: може и без собствен домейн 404 error page in blogger
 
От: Може ли да се пренасочи съобщение за липсваща страница в Блогър

Мерси много а има ли начин да се генерира линка на същата страница отново така че да не дава тази грешка - проблема е в това че в линка вкарва годината на създаване и старата страница е създадена миналата години и дори сега да създам същото заглавие ще е друг линка
 
От: Може ли да се пренасочи съобщение за липсваща страница в Блогър

Мерси много а има ли начин да се генерира линка на същата страница отново така че да не дава тази грешка - проблема е в това че в линка вкарва годината на създаване и старата страница е създадена миналата години и дори сега да създам същото заглавие ще е друг линка

на страница или на пост?
страниците нямат дати. те са въ формат моясайт.бла.бла/p/страница.хтмл
при постовете, когато публикуваш долу в ляво имаш опции където можеш да смениш датата
 
От: Може ли да се пренасочи съобщение за липсваща страница в Блогър

За поста става въпрос - това за датата не съм го пробвал - за сега опцията с тази страница липсва ми върши работа - само да допълня че трябва да е влезете в новият облик на блогър в старият не видях тази екстра
 

Горе