Моите стратегии за онлайн бизнес (как да ги обединим)

tzinc

New Member
OБЪРКАН СЪМ- КАК ДА СВЪРЖА ВСИЧКИ ТЕЗИ ЗНАНИЯ В ЕДНО ЦЯЛО?
0. Знам , че ние само правим реклама на тази страхотна фирма

1. Изчетох всичко възможно за СЕО, вече съм започнал събмитване по директории

2. Знам основните принципи на убеждението и хипнотик райтинг и прочие(за справка проф. Робърт Чиалдини- Harvard business review http://rapidshare.com/files/92332735/HTSOfP.pdf.html__92154cd__via_gigapedia.info__.html

3.Знам повечето билчици в тези хапчета как действати мога дори да go обясня


ТА КАК ДА СВЪРЖА ВСИЧКИ ТЕЗИ ЗНАНИЯ В ЕДНО ЦЯЛО
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

Виж сега... може да не уча биохимия, но от доста отдавна се интересувам от здравословно хранене и физиологията на храненето. Не съм експерт, но само ще ти кажа някои неща.

- Fda са мошеници.
- ако си мислиш, че това са дозите, които трябва да се спазват, бъркаш. Знай, че това, което учиш, са до голяма степен лъжи

Само ми е интересно кофеина ли смяташ, че ще причини проблемите с бъбреците? Понеже те ГБ самите си казват да се пие повече вода. Което между другото решава и проблема (даже и да го имаше) с В6, понеже В-тата са водноразтворими.
 
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

Интересно ми е някой от вас пробвал ли е тези парти пиллс? Действат ли? Защото съм продал доста такива , а дори не знам дали наистина действат... :mrgreen:
 
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

Hawaiian Baby Woodrose
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

Hawaiian Baby Woodrose
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

tzinc, не знам откъде си ги вадиш тези изводи, обаче... как да ти го кажа точно...

първо в една тема твърдиш, че таурина е химикал (!!!), след това развиваш теории как от кофеина ще се прецака черният дроб, без да се сетиш за водата. Или да кажеш, че ще се направи хипервитаминоза от В-витамините и пак да не се сетиш за водата??? Не знам що за биохимия учиш обаче егати...

накрая - окей, кажи на хората да не ме слушат - няма проблеми
аз само казвам това, което знам, и което съм изпитвал на свой гръб
от 2-3 години насам се храня според принципите които проповядва това фитнес студио и ти давам гаранция, че не съм кожа и кости :) , даже бих казал, че ям повече от нормалният човек - плати ми изследванията и ще ти покажа какво ми е здравето.

Така че като поставяш всичко под общ знаменател автоматично ставаш кон с капаци. И след като станеш такъв, е тъпо да почнеш да предупреждаваш всички за това и онова. Въобще не смятам да се занимавам с тази тема повече, можеш да си пишеш каквото си поискаш. Самият факт, че не ми отговаряш директно ми казва достатъчно.

П.П. Не съм фармацефт, даже и не уча биохимия или нещо свързано с това, но бих казал че имам добри познания. Както и да е де...

П.П.П. iNDESiGN - кокаина работи със сигурност :) . Виж в уикипедиа за Hawaiian Baby Woodrose .
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

it is over!!!
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

it is over!!!
 
Последно редактирано:
Re: МОИТЕ СТРАТЕГИИ ЗА ОНЛАЙН БИЗНЕС(КАК ДА ГИ ОБЕДИНИМ?)

то в линка си пише, че е аминокиселина ама айде

за черният дроб и бъбреците - грешка на езика, бъбреците имах предвид

сравнението на витамини с хероин, както и всичко останало... няма да го коментираме :)
както и да е - със здраве ;)
 

Горе