Молба за малко помощ.

kozka

Member
Здравейте,
Казвам се Ники и реших да уча хтмл преди два месеца(самоук).Та написах Сайтче преди 2 месеца, а преди 1 реших да се занимая малко с него, и за този един месец излиза добре( на няколко ключови думи е в първите 5 в .ком а за други думи е поне в 30ската)имайки предвид уменията, и стажа ми съм доволен.:)Но проблема сега ми, е че не знам как да си избия парите за хоста и домейна понеже гоогле не му се кефат за реклама понеже е с хазартна насоченост, и не знам как да действам .Ще съм ви благодарен да дадете няколко съвета, как да процедирам със сайт за футболни прогнози, и други насоки(препоръки и критики за сайта)
Благодаря предварително!
П.П. Но за жалост не мога да пастна линка :(
 
От: Молба за малко помощ.

афилейт в покер/ залози сайтове ?
 
От: Молба за малко помощ.

Сайта е само за футболни прогнози.А и да вметна, че не ми е ясно много за афилейта как и от къде.
 
От: Молба за малко помощ.

без адуордс - wtf??? Влизаш както ти каза николета в спортингбет или някой друг сайт за футболни залози и слагаш банери и така който се регистрира през твоя сайт взимаш някакъв процент
 
От: Молба за малко помощ.

Благодаря ще тествам сега.Но от къде да ги взема тия банери :cry:
нямам 10 поста да пусна линк, а и вече се притеснявам да не се смеете много хаха, като го видите.
 
От: Молба за малко помощ.

Как ти е трафика? На какъв език ти е сайта. Пробвай в някоя спортна медия дапредложиш реклама, на някой спортен магазин.
 
От: Молба за малко помощ.

На английски е.Ми трафика е нисък за тоя месец имам 250 уникални но сайта е на един месец а излиза на някой думи на 2 позиция(от няколко дни съм се захванал по сериозно с него) а преди месец го нямаше и в топ 200
 
От: Молба за малко помощ.

Благодаря ще тествам сега.Но от къде да ги взема тия банери :cry:
нямам 10 поста да пусна линк, а и вече се притеснявам да не се смеете много хаха, като го видите.

Koгато се регистрираш в дадена афилейт програма - те ти предоставят банери/ рекламни елементи и така нататък.
 
От: Молба за малко помощ.

Или може сам да си ги правиш не тея банерчета не са нищо особено само гледай да ги сложиш "no follow" на аф. линковете че да не ти баннат сайта.
 

Горе