Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

ivaylopk

New Member
Кажете коя е най надеждната от тези разплащателни сметки онлайн ? - Egopay , Payza ,Liberty Reserve, OkPay , SolidTrusPay
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

От тези мога да ти препоръчам пейза, но прегледай пейпал и скрил. Аз ползвам paypal, moneybookers(skrill), payza и са доста удобни. От трите пейпал за мене са най-скапани поради смотаните им правила при лимитация и т.н. С пейза не можеш да пращаш пари към дебитна карта. Скрил са доста удобни и лесно можеш да кандидатстваш за дебитната им карта и в сравнение от към ограничения са по-добри от пейпал. Но все пак пейпал са най-често използвани.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

имам скрил имам и пей пал .... но трябва да избера една от тези ...... а пейза не е вариянт щом не може да се тегли към дебитна карта. ЗА другите не съм запознат за това пиша тука ако някой използва някой от тези които съм споменал.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

PayPal.com а ако ти трябва за бг, epay.bg

И двете са сигурни.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Печеля от един сайт от който до сега използвах PayPal ама спряха да работятт с тях и сега трябва да си избера една от другите възможности : Egopay , Payza ,Liberty Reserve, OkPay , SolidTrusPay

Но искам да имам възможността да тегля в моята дебитна карта средствата които съм спечелил. До колкото разбрах в Payza не мога да тегля в дебитната си карта спечелените средства/.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Пробвай с Liberty Reserve. Имат доста добра репутация, но провери можеш ли да теглиш към дебитна карта.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Liberty Reserve ти дават някаква виртуална сметка при тях, от нея обаче е много трудно да си изтеглиш парите. Има разни 3rd party разменни системи за да си обмениш Liberty Reserve баланса към нещо друго, примерно да получиш парите през Western Union, но не винаги са надеждни, някои могат да те изиграят а и комисионните за такъв обмен обикновено са доста високи.
Иначе от Payza (бившия Alertpay) можеш да си изтеглиш парите като ти ги изпратят с банков превод, към сметка в Българска банка, в лева. Таксата май беше 6лв. последния път когато го правих (независимо от сумата, която теглиш).
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

имам скрил имам и пей пал .... но трябва да избера една от тези ...... а пейза не е вариянт щом не може да се тегли към дебитна карта. ЗА другите не съм запознат за това пиша тука ако някой използва някой от тези които съм споменал.

Не разбрах - ти ли да плащаш или на теб да ти плащат? Кое е по-честото?

Лично аз никак не харесвам Пейпал, по ред причини - лимити, кофти курсове и тн.
Имам МБ бизнес акаунт, супер лесно верифициране и вдигане на лимити, правих изходящо плащане към Китай и схемата беше: моята сметка- МБ с-ка в Райфайзен - плащане през МБ акаунта към Китай. В момента (от 4-6 дни) водя кореспонденция с тях за активиране мърчант опциите по бизнес акаунта за да могат да ми плащат клиенти, не просто да ми пращат пари. Таксите за подобни операции са им доста приемливи. АКо те вълнува в насоката, която описах - кажи и ще ти споделя повече инфо.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

„PP“ и „сигурност на парите“ не могат да бъдат в едно изречение, никога.

Относно другите – всички системи са (по)-сигурни от другите, при които за пращане на парите НЕ се изисква кредитна карта, т.е. парите са добавени в Balance в акаунта по ДРУГ начин – exchangers, bank transfers, WU/MG, etc. И така винаги всеки е сигурен в парите си, както и че отсрещния няма как да направи „chargeback“. Лошото е, че трябва да се „обменят“ (разменят, плащат, приемат) транзакции само с легитимни и доверени хора, за да не стане тип „аз му предоставих продукта/услугата, обаче той не го плати“ или „аз му платих, а той не ми даде продукта/услугата“.
 
Последно редактирано:
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Занимавам се с HYIP тоест инвестирам и тегля постоянно.... не само да получавам или само да плащам ... сега съм с Payza но не съм доволен защото сайтовете ми плащат в евро а payza ми ги превалутира 1 път в долари а после и в левове...... Искам да попитам не мога ли да направя Payza акаунта си да не превалутира в левове всичко което ми е платено ?
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

В Payza можеш да си направиш основната валута да ти е Евро и тогава няма да ти превалутират в долари. Обаче като теглиш с банков превод, задължително ще ти обърнат в левове и така ще ти преведат парите в банковата сметка.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

да току що от настройки зададох да не ми превалутират валутата с която ми плащат в левове. Днеска очаквам още едно плащане и ще проверя дали ще ми ги превалутират пак в левове. Мерси много :)
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Пропуснато е най-важното – изкарване на ЕВРОВА или ДОЛАРОВА банкова сметка, а към нея и € или $ карта съответно, която да бъде добавена в Payza и да бъдат теглени кинтите в нея. Така се слага край на превалутирането.
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

Супер шерифе. Не бях се сетил за това :) Мерси
 
От: Моля ви кажете кои са най-надеждните разплащателни сметки в интернет.

А да питам в Payza ili Egopay като верифицирам карта и банкова сметка колко ми е лимита. Някой може ли да ми каже? И евентуално ако искам да го увелича какво да направя?
 

Горе